I WTK Lidzbark Warmiński – Rozpoznanie walką

W Lidzbarku Warmińskim odbył się pierwszy nowym sezonie wojewódzki turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym we wszystkich kategoriach wiekowych. Prawie wszystkie konkurencje wygrali gospodarze z wyjątkiem najmłodszych kategorii – żaków oraz seniorów, gdzie triumfował Jacek Karcz. Zabrakło przedstawicieli ekstraklasy, bowiem oni maja zagwarantowany udział w imprezie ogólnopolskiej.

 

 

Wyniki
 

Żacy:

1.Kucharski Arkadiusz- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
2.Sadowski Patryk- UKS TEMPO 25 Olsztyn
3.Fiedorowicz Damian- MLKS Czarni Olecko
4.Malinowski Mikołaj- UKS „Konieczki” Ełk

Żaczki:

1.Łuszczyńska Joanna- MLKS Czarni Olecko
2.Cieśniewska Julia-  „Mrągovia” Mrągowo
3.Kulesza Aleksandra- UKS „Konieczki” Ełk
4.Kawiak Marta – MLKS Ostródzianka Ostróda

Młodzicy:

1.Chojnacki Jakub- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
2.Petaś Kacper- MLKS Ostródzianka Ostróda
3.Michalak Paweł- MLKS Ostródzianka Ostróda
4.Chrząszcz Wojciech- LUKS Orneta
5-6.Domysławski Jakub- UKS Ratusz Giżycko
Żebrowski Jędrzej – MLKS Ostródzianka Ostróda
7-8.Jędrzejczak Michał- UKS Olimp Kętrzyn
Kucharski Arkadiusz- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
9-12.Czepło Maciek- UKS „Ogólniak” Nidzica
Kurgan Jakub- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
Sieradzki Tomek- MLKS Ostródzianka Ostróda
Podobyćko Jakub- MLKS Ostródzianka Ostróda
13-15.Markowski Artur- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
Sadowski Patryk- UKS „Ogólniak” Nidzica
Fiedorowicz Damian- Czarni Olecko  

Młodziczki:

1.Mańkiewicz Maja- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
2.Górecka Dominika- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
3.Cieśniewska Julia- „Mrągovia” Mrągowo
4.Łuszczyńska Joanna- Czarni Olecko
5-6.Kondracka Dominika- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
Janewicz Aleksandra- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
7-8.Heimann Erwina- UKS Olimp Kętrzyn
Kulesza Aleksandra- UKS „Konieczki” Ełk

Kadeci:

1.Urbanowicz Kamil- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2.Kawiak Krystian- MLKS Ostródzianka Ostróda
3.Barbachowski Jacek- UKS Tempo 25 Olsztyn
4.Chojnacki Jakub- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6.Kraszyński Bartosz- MLKS Ostródzianka Ostróda
Świtalski Jacek- Mexer Elbląg
7-8.Stepnowski Kamil- UKS Tempo 25 Olsztyn
Biernat Kacper- UKS Tempo 25 Olsztyn
9-12.  Grzelak Krystian- Mlexer Elbląg
Ostrowski Miłosz- Mlexer Elbląg
Petaś Kacper- MLKS Ostródzianka Ostróda
Ciunajtis Jakub- LUKS Orneta
13-16. Kokocha Damian- SPINAKER Węgorzewo
Albin Piotr- UKS Tempo 25 Olsztyn
Podobyćko Szymon- MLKS Ostródzianka Ostróda
Sulkowski Karol- MLKS Ostródzianka Ostróda                             
17-24.  Cudnowski Bartosz- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
Domysławski Jakub- UKS Ratusz Giżycko
Kaźmierowski Szymon- LUKS Orneta
Chrząszcz Wojciech- LUKS Orneta
Bojarowicz Jarosław- UKS Tempo 25 Olsztyn
Wasilewski Tomasz – UKS SPINAKER Węgorzewo  

Kadetki:

1.Mańkiewicz Maja- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2.Maciejewska Paulina- Czarni Olecko
3.Żukowska Paulina- LUKS ABC Żak Pisanica
4.Górska Ada- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6.   Górecka Dominika- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Kisiel Natalia- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
7-8.   Bibik Julia- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Kondracka Dominika- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
9-12.  Janewicz Aleksandra- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
Kondracka Marika- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
Jaczewska Alicja- LUKS Orneta   

Juniorzy:

1. Krzewicki Mikołaj- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2.Kotowski Tomasz- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
3.Bossowski  Cezary- UKS Tempo 25 Olsztyn
4.Kuligowski Aleksander- MLKS Ostródzianka Ostróda
5-6.Gasiul Jakub- MLKS Ostródzianka Ostróda
Szewczyk Szymon- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
7-8.Jarmołowicz Kamil- MLKS Ostródzianka Ostróda
Urbanowicz Kamil – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński  
9-12.Grzelak Krystian- Mlexer Elbląg
Bojanowski Krzysztof- Mlexer Elbląg  
Biernat Kacper- UKS Tempo 25 Olsztyn
Ferenc Piotr- UKS Ratusz Giżycko
13-16.Chojnacki Jakub- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Oberman  Tomasz- UKS „Konieczki” Ełk
Wójtowicz  Tomasz- UKS SPINAKER Węgorzewo
Barbachowski Jacek- UKS Tempo 25 Olsztyn
17-24.Dubowski Maciej- UKS „Konieczki” Ełk
Bojarowicz Jarosław- UKS Tempo 25 Olsztyn
Ostrowski Miłosz- Mlexer Elbląg
Ciunajtis Jakub- LUKS Orneta
Stepnowski Kamil- UKS Tempo 25 Olsztyn
Świtalski Jacek- Mlexer Elbląg
Albin Piotr- UKS Tempo 25 Olsztyn

Juniorki:

1.Lis Marta- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2.Woźniak Zuzanna- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3.Chrulska Zuzanna- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
4.Mańkiewicz Maja- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6.Lewko Joanna- UKS „Victoria” Więcki
Górska Ada- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
7-8.Górecka Dominika- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Kisiel Natalia- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
9-12.Kondracka Marika- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica
Bibik Julia- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Kulesza Aleksandra- UKS „Konieczki” Ełk
Żukowska Paulina- LUKS ABC „ŻAK” Pisanica  

Seniorzy:

1 Karcz Jacek- MLKS Ostródzianka Ostróda
2.Garbino Piotr- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3.Więcek  Adrian- MLKS Ostródzianka Ostróda
4.Grzelak Ryszard- Mlexer Elbląg
5-6.Chlebus Marcin- Czarni Olecko
Unruch Marek – (niezrzeszony Olsztyn)
7-8.Krzewicki Mikołaj- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Marczak Adam- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
9-12.Ferenc Piotr- UKS Ratusz Giżycko
Bojanowski Krzysztof- Mlexer Elbląg
Grzelak Krystian- Mlexer Elbląg
Delegacz Łukasz- Czarni Olecko
13-16.  Szypulski  Przemysław– UKS „Ogólniak” Nidzica
Libura Tomasz- Mlexer Elbląg
Nogacki Sebastian- Piłeczka Pisz
Bartycha Dariusz-  (niezrzeszony Biskupiec)
17-24.  Kuligowski Aleksander- MLKS Ostródzianka Ostróda
Magiera Dariusz- Piłeczka Pisz
Jarmołowicz Kamil- MLKS Ostródzianka Ostróda
Grzelak Andrzej- Mlexer Elbląg
Szewczyk Szymon- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Seniorki:

1.Czarnomska Alicja- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2.Urbańczyk Anna- LUK S Warmia Lidzbark Warmiński
3.Chrulska Zuzanna – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
4.Stramowska Małgorzata – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6.Woźniak Zuzanna – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Lis Marta – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
7-8.Górska Ada- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Dziwosz Agata- Mlexer Elbląg
9-12.Mańkiewicz Maja- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Górecka Dominika- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Bibik Julia- LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Jakóbowska Klaudia- UKS „Ogólniak” Nidzica

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x