II OTK Juniorów Drzonków 2011 – Z.Chrulska i A.Więcek w strefie 9-12

Sześcioro reprezentantów klubów Warmii i Mazur rywalizowało w Drzonkowie w II Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów w tenisie stołowym. W grupach kategorii I grali tylko Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) i Adrian Więcek (Ostródzianka). Zuzanna Chrulska, Zuzanna Woźniak (obie Warmia) i Ewelina Małkińska (Mrągowia) oraz Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica) wystąpili w grupach kategorii II, gdzie trudniej przebić się do turnieju głównego. W wyniku eliminacji i baraży w niedzielnym turnieju głównym zagrali: Zuzanna Chrulska i Adrian Więcek, zajęli miejsca: 9-12

Turniej główny:

Juniorki

I runda

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Paulina Nowacka (Stella Gniezno) 1:4 (8,-2,-8,-7,-10)

o miejsce 9-12

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Martyna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) 4:1 (8,10,9,-3,9)

Klasyfikacja juniorek

1 NOWOCIN KATARZYNA 08.06.94 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 238

2 JOŃCZYK ADA 13.11.95 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 216

3 BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 198

4 NOWACKA PAULINA 28.02.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 196

5 WABIK SANDRA 22.10.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 176

6 KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 176

7 JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KTS „SYGNAŁ” LUBLIN LUBELSKIE 176

8 CIĘSZCZYK NATALIA 03.03.95 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 174

………………………………………………………………………………………

11 CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 153

21 WOŹNIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 113

28 LIS MARTA 23.03.95 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 90

40 MAŁKIŃSKA EWELINA 26.05.94 MKS MRĄGOVIA MRĄGOWO WARM.-MAZURSKIE 70

Juniorzy

I runda

Adrian Więcek (Ostródzianka Ostróda) – Adam Dosz (Pogon Lębork) 2:4 (-11,-2,7,6,-8,-8)

o miejsce 9-12

Adrian Więcek (Ostródzianka Ostróda) – Aleksander Werecki (GLKS Nadaryn) 4:0 (10,4,6,9)

Klasyfikacja juniorów

1 KULPA KONRAD 02.12.94 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 238

2 BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 216

3 WITKOWSKI ANTONI 02.02.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 196

4 WOSKOWICZ MARCIN 25.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 194

5 DOSZ ADAM 08.11.96 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 176

6 ROJ WOJCIECH 29.04.94 BISTS BIELSKO BIAŁA ŚLĄSKIE 174

7 BURGER DARIUSZ 12.08.94 TKS GRANIT STRZELIN DOLNOŚLĄSKIE 173

8 ROZWADOWSKI PAWEŁ 16.01.95 LUKS „TREFL” ZAMOŚĆ LUBELSKIE 170

…………………………………………………………

11 WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 156

21 KOTOWSKI TOMASZ 05.07.98 LUKS ABC ŻAK PISANICA WARM.-MAZURSKIE 114

Eliminacje

Juniorki

Grupa B: Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – 5 miejsce bilans 0-4

– Marta Krajewska (GKTS Gdańsk) 1:3 (10,-2,-12,-6)

– Natalia Michorczyk (MKSTS Polkowice) 1:3 (-7,-7,9,-6)

– Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) 0:3 (-6,-7,-6)

– Sylwia Pawlak (Sygnał Lublin) 0:3 (-4,-6,-3)

Grupa W: Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – 2 miejsce bilans 3-1

– Paulina Rydz (Dwunastka Wrocław) 3:0 (10,6,5)

– Patrycja Kostro (KTS Wysokie mazowieckie) 3:0 (8,5,4)

– Sylwia Szlapa (Victoria Chróścice) 1:3 (8,-4,-8,-8)

– Agata Bejska (Bronowianka Kraków) 3:2 (4,-6,7,-8,11)

Grupa Z: Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński) – 2 miejsce bilans 3-1

–  Ewelina Małkińska (Mrągowia) 3:1 (6,-11,5,8)

– Paulina Fic (Skarbek Gogołów) 3:0 (3,3,5)

– Patrycja Wiechuła (niestowarzyszona, śląskie) 3:1(-5,6,4,9)

– Aleksandra Leśnicka (Gorzovia) 2:3 (-10,9,7,-5,-9)

Grupa Z: Ewelina Małkińska (Mrągowia Mrągowo) – 5 miejsce bilans 0-4

– Aleksandra Leśnicka (Gorzovia) 0:3 (-9,-9,-9)

– Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński) 1:3 (-6,11,-5,-8)

– Patrycja Wiechuła (niestowarzyszona, śląskie) 0:3 (-11,-7,-8)

– Paulina Fic (Skarbek Gogołów) 1:3 (8,-6,-3,-4)

Turniej dodatkowy

I runda

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Aleksandra Dąbrowska (Słoneczny Stok Białystok) 3:1 (9,12,-9,9)

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Aleksandra Leśnicka (Gorzovia) 2:3 ( (9,-7,-7,16,-2)

Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński) – Sylwia Pawlak (Sygnał Lublin) 0:3 (-7,-8,-11)

II runda

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) –  Aleksandra Leśnicka (Gorzovia) 3:1 (8,10,-6,9) – awans do turnieju głównego

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Aleksandra Dąbrowska (Słoneczny Stok Białystok) 2:3 (6,12,-10,12,-8) – miejsce 25-28

Zuzanna Woźniak – Paulina Knyszewska (AZS UE Wrocław) 3:2 (10,-8,-8,7,6) – miejsce 21-24

{gallery}lis3{/gallery}

Juniorzy

Grupa A: Adrian Więcek (Ostródzianka Ostróda) – 2 miejsce – bilans 3-1 – awans do turnieju głównego

– Paweł Rozwadowski (Trefl Zamość) 3:1 (-8,9,9,8)

– Radosław Bortnowski (Gorzovia) 3:1 (5,9.-7,1)

– Michał Galas (Dwunastka Wrocław) 3:1 (5,-8,8,5)

– Konrad Kulpa (Elektryk Maximus Toruń) 0:3 (-6,-6,-7)

Grupa X: Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica) – 1 miejsce – bilans 4-0

– Paweł Piotrowski (Elektryk Maximus Toruń) 3:0 (9,6,5)

– Filip Gajewski (MRKS Gdańsk) 3:0 (7,7,5)

– Jakub Pilarski (Tajfun Skra Ostrów Wielkopolski) 3:1 (9,8,-6,4)

– Konrad Kula (AZS PWSZ Nysa) 3:1(-9,4,2,3)

Turniej dodatkowy

I runda

Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica) – Kamil Puchalski (Trefl Zamość) 2:3 (-7,5,9,-8,-7)

II runda

Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica) – Bartosz Giza (Opoka Trzebinia) 3:0 (6,7,8) – miejsce 21-24

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x