II Turniej Grand Prix Olsztyna Amatorów – Nie ma pewniaków

Wydawało się, że wśród uczestników rozgrywek Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym są pewniacy, którzy w każdej próbie maja zagwarantowane miejsce w pierwszej czwórce. Okazuje się, że poziom jest coraz bardziej wyrównany, czołówka rozszerza się i nie można sobie pozwolić na taryfę ulgową. Tym razem nie tylko poza czwórką, ale poza ósemką znaleźli się Zdzisław Paliwoda i Marek Unruch, którzy uchodzili za monopolistów.

 Tym ciekawej zapowiadają się dwa kolejne turnieje, bowiem kandydatów do zwycięstwa jest więcej, jak choćby Andrzej Szczyt – triumfator drugiej imprezy.

Młodzieżowe klasyfikacje zdominowała Zuzanna Woźniak. Czy na długo?

 

Wyniki II turnieju seniorów

 1 Szczyt Andrzej

2 Czerwienko Jarosław

3 Ratyński Wojciech

4 Krawczyk Bolewsław

5 Dost Łukasz

6 Bossowski Cezary

7 Główczyk Sebastian

8 Wawrzyniak Przemysław

9 Paliwoda Zdzisław

10 Prusiński Henryk

11 Woźniak Zuzanna

12 Jastrzębowski Franciszek

13 Unruh Marek

14 Złakowski Wiesław

15 Mazurkiewicz Piotr

16 Gruszkiewicz Ryszard

17 Krasicki Radosław

18 Bucholc Waldemar

19 Baczewski Jacek

20 Kuczyński Edmund

21 Urban Sławomir

22 Wąsiewska Barbara

23 Podsiadłowicz Andrzej

24 Zaborowski Robert

25 Kurzelowski Damian

26 Bartycha Dariusz

27 Okólski Łukasz

28 Świtalski Jacek

29 Zalewski Andrzej

30 Biernat Kacper

31 Dyjak Bartosz

32 Bossowski Artur

33 Wełnic Zenon

34 Albin Adrian

35 Mańkut Jarosław

36 Aleksiejczyk Tomasz

37 Dziedzic Jerzy

 

Klasyfikacja generalna seniorów

1 Paliwoda Zdzisław   50   28   78

2 Ratyński Wojciech  32  44  76

3 Szczyt Andrzej   19   50   69

4 Mazurkiewicz Piotr  47  18   65

5 Unruh Marek  44   20  64

6 Krawczyk Bolesław  22   41  63

7 Główczyk Sebastian  28  32  60

8 Bossowski Cezary  17  35  52

9 Czerwienko Jarosław  0  47  47

10 Jastrzębowski Franciszek  24   22   46

11 Linowski Adrian  41  0  41

12 Dost Łukasz  0  38   38

12 Ogrodniczak Michał  38   0  38

14 Skiba Marcin  35   0   35

15 Woźniak Zuzanna  11   24   35

16 Krasicki Radosław  16  16  32

17 Wawrzyniak Przemysław  0  30  30

17 Sikora Dariusz   30   0  30

19 Prusiński Henryk  2  26   28

20 Gumiński Grzegorz  26   0   26

21 Kuczyński Edmund  10  13   23

22 Złakowski Wiesław  1  19   20

23 Onufrowicz Jacek  20   0   20

24 Bartycha Dariusz  12   7   19

25 Wojda Leszek  18   0   18

26 Zaborowski Robert  9   9   18

27 Gruszkiewicz Ryszard   0   17   17

28 Bossowski Artur  15   1  16

29 Bucholc Waldemar  0   15  15

30 Wełnic Zenon  14  1   15

31 Baczewski Jacek  0   14   14

32 Albin Adrian  13   1   14

33 Kurzelowski Damian  6   8  14

34 Urban Sławomir  1   12   13

35 Okólski Łukasz  7   6  13

36 Wąsiewska Barbara  0   11   11

37 Podsiadłowicz Andrzej  0   10   10

38 Sargalski Michał  8   0   8

39 Świtalski Jacek  0   5   5

39 Więcek Paweł  5   0  5

41 Zalewski Andrzej   0   4  4

41 Chojnacki Jakub  4   0   4

43 Biernat Kacper   0   3   3

43 Kulesz Mirosław  3   0   3

45 Dyjak Bartosz  0   2   2

46 Mańkut Jarosław   1   1   2

47 Aleksiejczyk Tomasz  0   1   1

47 Dziedzic Jerzy  0   1   1

47 Hatała Bogdan  1   0   1

47 Suchodolski Dariusz  1   0   1

47 Wiszniewski Waldemar  1   0   1

47 Ambo Rafał  1  0   1

47 Góralczyk Janusz   1   0   1

47Skrocki Dariusz   1   0   1

47Kamiński Maciej  1   0  1

47 Kapelewski Sebastian  1   0   1

47 Lis Piotr  1   0   1

47 Albin Piotr  1   0   1

47 Lichomski Paweł  1   0   1

47 Skrzypczyk Mirosław  1   0   1

 

Wyniki II turnieju kadetów

 1 Wożniak Zuzanna

2 Kawiak Krystian

3 Świtalski Jacek

4 Biernat Kacper

5 Albin Piotr

6 Piotrowski Cezary

7 Bojarowicz Jarosław

8 Prokop Adam

9 Woźniak Szymon

10 Dyjak Bartosz

11 Sakowski Michał

12 Predko Gracjan

13 Woźniak Jakub

14 Sadowski Patryk

 

Klasyfikacja generalna kadetów

1 Woźniak Zuzanna  47   50   97

1 Kawiak Krystian   50   47   97

3 Albin Piotr   38   38   76

4 Biernat Kacper  30   41   71

5 Piotrowski Cezary   22   35   57

6 Bojarowicz Jarosław  20   32   52

7 Świtalski Jacek  0   44   44

7 Barbachowski Jacek  44   0   44

9 Chojnacki Jakub  41  0  41

10 Sakowski Michał  16   24   40

11 Tkacz Arkadiusz  35  0   35

12 Mańkiewicz Maja  32  0  32

13 Prokop Adam  0  30   30

14 Wożniak Szymon  0  28  28

14 Jaguszewski Paweł  28   0  28

16 Dyjak Bartosz  0  26   26

16 Lichomski Paweł  26  0   26

18 Ryba Błażej  24   0  24

19 Predko Gracjan  0  22 22

20 Woźniak Jakub  0   20   20

21 Sadowski Patryk  0  19  19

21 Lis Paweł  19  0   19

23 Suchodowski Jakub  18  0  18

24 Kamiński Maciej  17   0   17

25 Ziemiak Patryk  15   0   15

 

Wyniki II turnieju juniorów

1 Woźniak Zuzanna

2 Bossowski Cezary

3 Albin Piotr

4 Biernat Kacper

5 Piotrowski Cezary

6 Bojarowicz Jarosław

7 Świtalski Jacek

7 Barbachowski Jacek

9 Chojnacki Jakub

10 Sakowski Michał

11Tkacz Arkadiusz

12 Mańkiewicz Maja

13 Prokop Adam

14 Woźniak Szymon

14 Jaguszewski Paweł

16 Dyjak Bartosz

16 Lichomski Paweł

18 Ryba Błażej

19 Predko Gracjan

20 Woźniak Jakub

21 Sadowski Patryk

21 Lis Paweł

23 Suchodowski Jakub

24 Kamiński Maciej

25 Ziemiak Patryk

 

Klasyfikacja generalna juniorów

1 Woźniak Zuzanna  50   50   100

2 Bossowski Cezary  44   47  91

3 Okólski Łukasz   35   35   70

4 Biernat Kacper  20  44    64

5 Kawiak Krystian   26   32   58

6 Albin Adrian    30   24   54

7 Wiszniewski Waldemar   47   0    47

8 Bojarowicz Jarosław  17   30   47

9 Piotrowski Cezary  19   26   45

10 Świtalski Jacek   0   41   41

10 Chojnacki Jakub  41   0   41

12 Wąsiewska Barbara  0  38   38

13 Sakowski Michał  16   22   38

14 Albin Piotr   18   20   38

15 Kapelewski Sebastian   38   0   38

16 Ryba Błażej  32   0   32

17 Prokop Adam  0   28  28

17 Ryba Joanna  28   0   28

19 Mańkiewicz Maja  24   0   24

20 Kamiński Maciej  22   0  22

21 Dyjak Bartosz  0  19  19

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x