II WTK Lidzbark Warmiński 2011 – Gospodarze i…rodzynki

Drugi w tym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w młodzieżowych kategoriach tenisa stołowego, który odbył się w Lidzbarku Warmińskim przyniósł najwięcej zwycięstw gospodarzom, którzy zaliczyli cztery wygrane, ale w skrajnych grupach wiekowych triumfowali reprezentanci innych klubów. Zwycięstwa odnieśli: żaki: Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko) i Patryk Sadowski (Tempo 25 Olsztyn), młodzicy: Jakub Chojnacki i Dominika Górecka, kadeci: Maja Mańkiewicz i Szymon Szewczyk (wszyscy Warmia Lidzbark Warmiński) oraz juniorzy: Ewelina Małkińska (Mrągovia) i Tomasz Kotowski (Żak Pisanica).

 

W imprezie zabrakło kilkorga  znanych pingpongistów. Większość z nich ma zagwarantowany udział w turnieju ogólnopolskim. Mieli okazje zaprezentować się mniej znani zawodnicy i mamy nadzieję, że udział w takiej rywalizacji będzie dla nich cennym doświadczeniem.

Wyniki

Kategoria: Żaczki

1 Łuszczyńska Joanna- MLKS Czarni Olecko

2 Cieśniewska Julia- Mrągovia Mrągowo

3 Sychłowyj Dominika- UKS OLIMP Kętrzyn

4 Skarżyńska Karolina- LUKS ABC Żak Pisanica

5-6.Kawiak Marta- MLKS Ostródzianka Ostróda

Kulentyka Karolina- LUKS ABC ŻAK Pisanica

7 Żókowska Aniela- UKS OLIMP Kętrzyn

Kategoria: Żacy

1 Sadowski Patryk- UKS TEMPO 25 Olsztyn  

2 Kucharski Arkadiusz- LUKS ABC ŻAK Pisanica

3 Predko Gracjan- UKS TEMPO 25 Olsztyn

4 Czerwiński Mateusz- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Kategoria: Młodziczki

1 Górecka Dominika- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Łuszczyńska Joanna- MLKS Czarni Olecko

Cieśniewska Julia- Mrągovia Mrągowo

Kondracka Dominika-LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Jachimek Patrycja- UKS OLIMP Kętrzyn

Janewicz Aleksandra- LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8.Kulinek Alicja- UKS SPINAKER Węgorzewo

Heimann Erwina- UKS OLIMP Kętrzyn

9-11. Sychłowyj Dominika- UKS OLIMP Kętrzyn

Wons Magda- UKS OLIMP Kętrzyn

Orzechowska Aleksandra- MKS ‘Konieczki’ Ełk

Kategoria: Młodzicy

1 Chojnacki Jakub- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

2 Petaś Kacper- MLKS Ostródzianka Ostróda

3 Chrząszcz Wojciech- LUKS Orneta

4 Michalak Paweł- MLKS Ostródzianka Ostróda

5-6.Żebrowski Jędrzej- MLKS Ostródzianka Ostróda

Domysławski Jakub- UKS ‘Ratusz’ Giżycko

7-8.Kurgan Jakub- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Jędrzejczak Michał- UKS OLIMP Kętrzyn

9-12. Sadowski Patryk- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Dyjak Bartosz- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Podobyćko Jakub- MLKS Ostródzianka Ostróda

Kucharski Arkadiusz- LUKS ABC ŻAK Pisanica

13-16. Sychłowyj Bartłomiej- UKS OLIMP Kętrzyn

Prostko Tomasz- UKS ‘Konieczki’ Ełk

Predko Gracjan- LUKS TEMPO 25 Olsztyn

Krom Mikołaj- Piłeczka Pisz

17. Harasim Sebastian- UKS SPINAKER Węgorzewo

Kategoria: Kadetki

1 Mańkiewicz Maja- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

2 Żukowska Paulina- LUKS ABC ŻAK Pisanica

3 Górska Ada- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

4 Kisiel Natalia- LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Górecka Dominika- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Kondracka Marika- LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8.Janewicz Aleksandra- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Bibik Julia- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

9-10. Waraksa Justyna- UKS SPINAKER Węgorzewo

Kondracka Dominika- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Kategoria: Kadeci

1 Szewczyk Szymon- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

2 Urbanowicz Kamil- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

3 Barbachowski Jacek- UKS TEMPO 25 Olsztyn

4 Grzelak Krystian- MLEXER Elbląg

5-6.  Chojnaki Jakub- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Świtalski Jacek- MLEXER Elbląg

7-8.Kraszyński Bartosz- MLKS Ostródzianka Ostróda

Stepnowski Kamil- UKS TEMPO 25 Olsztyn

9-12. Ostrowski Miłosz- MLEXER Elbląg

Petaś Kacper- MLKS Ostródzianka Ostróda

Ciunajtis Jakub- LUKS Orneta

Kawiak Krystian- MLKS Ostródzianka Ostróda

13-16. Cudnowski Bartosz- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Biernat Kacper- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Sulkowski Karol- MLKS Ostródzianka Ostróda

Albin Piotr- UKS TEMPO 25 Olsztyn

17-25. Podobyćko Szymon- MLKS Ostródzianka Ostróda

Łaszcz Jakub- UKS ‘Konieczki’ Ełk

Domysławski Jakub- UKS  Ratusz Giżycko

Bojarowicz Jarosław- UKS TEMPO25 Olsztyn

Kokocha Damian- UKS SPINAKER Węgorzewo

Dyjak Bartosz- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Kurgan Jakub- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Chrząszcz Wojciech- LUKS Orneta

Kategoria: Juniorki

1 Małkińska Ewelina- Mrągovia Mrągowo

2 Trochim Aleksandra- UKS Ratusz Giżycko

3 Górska Ada- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

4 Lewko Joanna- UKS ‘Victoria’ Więcki

5-6. Kisiel Natalia- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Mańkiewicz Maja- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

7-8. Chojnowska Paulina- UKS Ratusz Giżycko

Żukowska Paulina- LUKS ABC ŻAK Pisanica

9-12. Słowikowska Natalia- UKS Ratusz Giżycko

Bibik Julia- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Kondracka Marika- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Górecka Dominika- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Kategoria: Juniorzy

Kotowski Tomasz- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Krzewicki Mikołaj- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Ferenc Piotr- UKS Ratusz Giżycko

Bossowski Cezary- UKS TEMPO 25 Olsztyn

5-6. Gasiul Jakub- MLKS Ostródzianka Ostróda

Kuligowski Aleksander- MLKS Ostródzianka Ostróda

7-8. Urbanowicz Kamil- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Szewczyk Szymon- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

9-12. Chojnacki Jakub- LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Jarmołowicz Kamil- MLKS Ostródzianka Ostróda

Barbachowski Jacek- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Waciak Jakub- Zalew Kamińsk

13-16. Bojanowski Krzysztof- MLEXER Elbląg

Stepnowski Kamil- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Pankowski Mateusz- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Wójtowicz Tomasz- UKS SPINAKER Węgorzewo

17-24. Świtalski Jacek- MLEXER Elbląg

Cudnowski Bartosz- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Albin Adrian- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Ciunajtis Jakub- LUKS Orneta

Oberman Tomasz- UKS ‘Konieczki’ Ełk

Grzelak Krystian- MLEXER Elbląg

Bobryk Konrad- LUKS ABC ŻAK Pisanica

Ostrowski Miłosz- MLEXER Elbląg

25-28. Biernat Kacper- UKS TEMPO 25 Olsztyn

Lewandowski Kacper- Zalew Kamińsk

Bielicki Karol- UKS TEMPO 25 Olsztyn

{gallery}wtk11{/gallery}

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x