II WTK Lidzbark Warmiński 2013 – Krzewicka i Malicki potwierdzili klasę

W Lidzbarku Warmińskim odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów, juniorów, kadetów i młodzików w tenisie stołowym. Obsada dopisała, w rywalizacja seniorów przebiegała z udziałem zawodników elity. Ci nie zawiedli. Wygrali: Maja Krzewicka (Warmia) i Szymon Malicki (Dekorglass), który pokonał w finala Adriana Więcka (Ostródzianka)

 

W pozostałych kategoriach zwyciężyli: młodzicy: Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko) i Jakub Bielicki (Dekorglass Działdowo), kadeci: Dominika Górecka (Warmia Lidzbark Warmiński) i Krystian Kawiak (Ostródzianka) juniorzy: Julia Bibik (Warmia) i Szymon Szewczyk (Warmia). W mlodszych kategoriach było więc kilka niespodzianek, całość klasyfikacji prezentujemy poniżej.

Młodziczki

1.Łuszczyńska Joanna – MLKS „CZARNI” OLECKO

2.Cieśniewska Julia – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

3.Żukowska Aniela – UKS 'OLIMP' KĘTRZYN

4.Kawiak Marta – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

5-6 Kulesza Aleksandra – UKS 'KONIECZKI' EŁK

5-6 Pawłowska Zuzanna – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

7-8 Miezianko Dominika – MLKS „CZARNI” OLECKO

7-8 Archacka Julia – UKS 'OLIMP' KĘTRZYN

9-12 Jakubiuk Aleksandra – UKS 'OLIMP' KĘTRZYN

9-12 Staśkiewicz Maria – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

9-12 Ceglińska Wiktoria – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

Młodzicy

1.Bielicki Jakub – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

2.Chojnacki Wojciech – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

3.Sadowski Patryk – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

4.Kucharski Arkadiusz – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

5-6 Predko Gracjan – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

5-6 Skoneczka Mikołaj – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

7-8 Szałaj Daniel – UKS 'KONIECZKI' EŁK

7-8 Szymański Jakub – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 Rutkowski Mateusz – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 Rudnicki Patryk – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 Salach Łukasz- UKS TEMPO 25 OLSZTYN

9-12 Klimczewski Jakub – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

13-16 Fiedorowicz Damian – MLKS „CZARNI” OLECKO

13-16 Woźniak Szymon – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

13-16 Borsukiewicz Filip – UKS 'KONIECZKI' EŁK

13-16 Markowski Dominik – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

17-24 Janik Marcin – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

17-24 Rutkowski Marcel – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

17-24 Malinowski Kacper – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

17-24 Kopeć Filip – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

17-24 Górski Kacper – IŁAWA

Kadetki

1.Górecka Dominika – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

2.Cieśniewska Julia – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

3.Grzebska Aleksandra – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

4.Jeziorowska Oliwia – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

5-6 Kondracka Dominika – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

5-6 Łuszczyńska Joanna – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

7-8 Jachimek Patrycja – UKS 'OLIMP' KĘTRZYN

7-8 Archacka Julia – UKS 'OLIMP' KĘTRZYN

9-12 Pawłowska Zuzanna – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

9-12 Żukowska Aniela – UKS 'OLIMP' KĘTRZYN

9-12 Miezianko Dominika – MLKS „CZARNI” OLECKO

9-12 Jakubiuk Aleksandra – UKS 'OLIMP' KĘTRZYN

13-16 Ceglińska Wiktoria – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

13-16 Staśkiewicz Maria – MKS 'MRĄGOWIA' MRĄGOWO

Kadeci

1.Kawiak Krystian – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

2.Chrząszcz Wojciech – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

3.Żebrowski Jędrzej – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

4.Michalak Paweł – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

5-6 Bielicki Jakub – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

5-6 Kurgan Jakub – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

7-8 Woźniak Szymon – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

7-8 Sadowski Patryk – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

9-12 Markowski Artur – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

9-12 Predko Gracjan – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

9-12 Skoneczka Mikołaj – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 Rabi Grzegorz – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

13-16 Salach Łukasz – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

13-16 Podobyćko Jakub – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

13-16 Rutkowski Mateusz – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

13-16 Burzyński Bartosz – IŁAWA

17-24 Zieliński Miłosz – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

17-24 Chojnowski Wojciech – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

17-24 Rudnicki Patryk – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

17-24 Janik Marcin – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

17-24 Górski Kacper – IŁAWA

17-24 Klimczewski Jakub – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

17-24 Prostko Tomasz – UKS 'KONIECZKI' EŁK

17-24 Fiedorowicz Damian – MLKS „CZARNI” OLECKO

25.-32. Szymański Jakub – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

25-32 Szałaj Daniel – UKS 'KONIECZKI' EŁK

Juniorki

1.Bibik Julia – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

2.Mańkiewicz Maja – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

3.Górska Ada – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

4.Żukowska Paulina – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

5-6. Jeziorowska Oliwia – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

5-6 Górecka Dominika – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

7-8 Kondracka Dominika – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

7-8 Kondracka Marika – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

Juniorzy

1.Szewczyk Szymon – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

2.Jarmołowicz Kamil – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

3.Chrząszcz Wojciech – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

4.Ferenc Piotr – MUKS „PIŁECZKA” PISZ

5-6 Barbachowski Jacek – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

5-6 Petaś Kacper – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

7-8 Kawiak Krystian – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

7-8 Chojnacki Jakub – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

9-12 Kraszyński Bartosz – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

9-12 Stepnowski Kamil – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

9-12Zielkowski Karol – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 Grzelak Krystian – LKS Mlexer Elbląg

13-16 Cudnowski Bartosz – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

13-16 Świtalski Jacek – LKS Mlexer Elbląg

13-16 Żebrowski Jędrzej – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

13-16Podobyćko Szymon – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

17-24 Podobyćko Jakub – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

17-24 Michalak Paweł – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

17-24 Kurgan Jakub – LUKS „ABC ŻAK” PISANICA

17-24 Borowski Piotr – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

17-24 Szczepański Kacper – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

17-24 Woźniak Szymon – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

17-24 Markowski Artur – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

17-24 Albin Piotr – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

25-32 Górski Kacper – IŁAWA

25-32 Burzyński Bartosz – IŁAWA

Seniorzy

1.Malicki Szymon – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

2.Więcek Adrian – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

3.Karcz Jacek – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

4.Grzelak Ryszard – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

5-6 Kołaciński Piotr – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

5-6 Korycki Michał – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

7-8 Urbanowicz Kamil – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

7-8 Jarmołowicz Kamil – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

9-12 Garbino Piotr – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

9-12 Ferenc Piotr – MUKS „PIŁECZKA” PISZ

9-12 Szewczyk Szymon – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

9-12 Wikra Jarosław – MUKS „PIŁECZKA” PISZ

13-16 Barbachowski Jacek – MLKS 'OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

13-16 Grzelak Krystian – LKS Mlexer Elbląg

13-16 Linowski Adrian – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

13-16Chrząszcz Wojciech – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

17-24 Żuralski Mariusz – LKS Mlexer Elbląg

17-24 Link Michał – LKS Mlexer Elbląg

17-24 Dost Łukasz – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

17-24 Chojnacki Jakub – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

17-24 Świtalski Jacek – LKS Mlexer Elbląg

17-24 Repeć Szymon – LKS Mlexer Elbląg

17-24 Czerwienko Jarosław – UKS TEMPO 25 OLSZTYN

17-24 Wlazło Wojciech – LKS Mlexer Elbląg

25-32 Lewandowski Kacper – MGS Bałga Górowo Iławeckie

Seniorki

1.Krzewicka Maja – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

2.Czarnomska Alicja – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

3.Stramowska Małgorzata- LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

4.Mańkiewicz Maja – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

5-6 Górska Ada – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

5-6 Bibik Julia – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

7-8 Górecka Dominika – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

7-8 Jeziorowska Oliwia – LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Czarni Olecko Dekorglass Działdowo Działdowo Elbląg Ełk Kętrzyn Konieczki Ełk Lidzbark Warmiński Mlexer Elbląg Mrągowia Mrągowo Mrągowo Olecko Olimp Kętrzyn Olsztyn Ostróda Ostródzianka ostróda Pisanica Tempo 25 Olsztyn Tenis stołowy Warmia Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x