III Turniej Grand Prix Olsztyna amatorów – Mistrz z klasą

Za nami III Turniej Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym. Podobnie jak poprzednio impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, frekwencja dopisała. Emocji też nie zabrakło, choć faworyci obronili swe pozycje. W rywalizacji open zwyciężył Zdzisław Paliwoda, w przeszłości czołowy zawodnik regionu, która jak widać formy nie stracił i umocnił się na czele najbardziej prestiżowej klasyfikacji.

Wśród juniorów najlepiej radzi sobie Cezary Bossowski (komplet zwycięstw w trzech imprezach), który  podjął też walkę w turnieju open zajmując wysokie 6 miejsce. Na drugim uplasował się Artur Bossowski, a więc rodzina trzyma się mocno.

W rywalizacji kadetów  dwójka: Szymon Szewczyk – Kamil Stepnowski uzyskała już wyraźna przewagę nad pozostałymi i chyba między sobą rozstrzygnie walkę o prymat w całym Grand Prix.

 

 Wyniki 3 turnieju open

 

1       Paliwoda Zdzisław                50

2       Bossowski Artur                   47

3       Onufrowicz Jacek                 44

4       Mazurkiewicz Piotr                41

5       Złakowski Wiesław               38

6       Bossowski Cezary                35

7       Molenda Adam                      32

8       Unruch Marek                        30

9       Pożarowszczyk Hubert         28

10     Dost Łukasz                           26

11     Prusiński Henryk                    24

12     Szczyt Andrzej                      22

13     Żochowski Stefan                 20

14     Główczyk Sebastian             19

15     Ogrodniczak Michał               18

16     Ratyński Wojciech                 17

17     Skrzypczyk Mirosław            16

18     Krasicki Radosław                15

19     Szypulski Przemysław          14

20     Sobociński Roman                 13

21     Dzikiewicz Bogdan               12

22     Bartycha Dariusz                  11

23     Gumiński Grzegorz               10

24     Masiewicz Bartosz                9

25     Szewczyk Szymon                8

26     Kurzelowski Damian               7

27     Aleksiejczyk Tomasz              6

28     Waciak Jakub                         5

29     Bogdański Karol                     4

30     Wełnic Zenon                         3

31     Skiba Marcin                           2

32     Gruszkiewicz Ryszard          1

33     Kamiński Marek                      1

34     Dąbrowski Rafał                    1

35     Okólski Łukasz                       1

36     Życzko Dariusz                      1

37     Albin Adrian                            1

38     Jastrzębowski Franciszek     1

39     Góralczyk Janusz                  1

40     Wojda Leszek                        1

41     Łukiańczyk Anna                   1

42     Krawczyk Bolesław              1

43     Biernat Kacper                       1

44     Siciński Jacek                         1

 

Klasyfikacja po 3 turniejach open

 

1         Paliwoda Zdzisław                       47            44            50                            141

2         Bossowski Artur                          38            35            47                            120

3         Onufrowicz Jacek                        32            30            44                            106

4         Ogrodniczak Michał                      35            41            18                            94

5         Mazurkiewicz Piotr                        1              50            41                            92

6         Unruch Marek                               44            0              30                            74

7         Molenda Adam                              41            0              32                            73

8         Bartycha Dariusz                          30            32            11                            73

9         Bossowski Cezary                       19            18            35                            72

10       Złakowski Wiesław                        3              20            38                            61

11       Ratyński Wojciech                         15            22            17                            54

12       Krasicki Radosław                         0              38            15                            53

13       Główczyk Sebastian                      20            14            19                            53

14       Dost Łukasz                                   24            1              26                            51

15       Markowski Michał                           50            0              0                              50

16       Prusiński Henryk                            16            10            24                            50

17       Wikira Jarosław                              0              47            0                              47

18       Ratuszniak Zbigniew                     28            16            0                              44

19       Gumiński Grzegorz                        13            19            10                            42

20       Szypulski Przemysław                    0              24            14                            38

21       Gruszkiewicz Ryszard                   26            8              1                              35

22       Skrzypczyk Mirosław                      0              15            16                            31

23       Kamiński Marek                                0              28            1                              29

24       Pożarowszczyk Hubert                   0              0              28                            28

25       Szczyt Andrzej                                0              6              22                            28

26       Dąbrowski Rafał                              0              26            1                              27

27       Okólski Łukasz                                22            1              1                              24

28       Masiewicz Bartosz                          0              13            9                              22

29       Dzikiewicz Bogdan                           8              1              12                            21

30       Żochowski Stefan                            0              0              20                            20

31       Zalewski Andrzej                            18            1              0                              19

32       Życzko Dariusz                               17            0              1                              18

33       Kuliński Tomasz                                0              17            0                              17

34       Szewczyk Szymon                          0              9              8                              17

35       Sobociński Roman                            0              3              13                            16

36       Aleksiejczyk Tomasz                        5              4              6                              15

37       Barcikowski Dariusz                        14            0              0                              14

38       Zaborowski Robert                          12            1              0                              13

39       Bobrowski Piotr                                 0              12            0                              12

40       Wawrzyniak Przemysław                 0              11            0                              11

40       Dziedzic Jerzy                                  11            0              0                              11

42       Dymerski Bogdan                             10            0              0                              10

43       Siudziński Włodzimierz                      9              1              0                              10

44       Kurzelowski Damian                          0              2              7                              9

45       Albin Adrian                                       7              1              1                              9

46       Jastrzębowski Franciszek                0              7              1                              8

47       Urban Sławomir                                 6              1              0                              7

48       Góralczyk Janusz                             0              5              1                              6

49       Wojda Leszek                                   4              1              1                              6

50       Waciak Jakub                                    0              0              5                              5

51       Bogdański Karol                                0              1              4                              5

52       Wełnic Zenon                                    1              0              3                              4

53       Skiba Marcin                                     0              1              2                              3

54       Stepnowski Kamil                             2              0              0                              2

55       Łukiańczyk Anna                              0              1              1                              2

55       Bucholc Waldemar                           1              1              0                              2

55       Mańkut Jarosław                              1              1              0                              2

58       Krawczyk Bolesław                         0              0              1                              1

58       Biernat Kacper                                 0              0              1                              1

58       Siciński Jacek                                   0              0              1                              1

58       Świtalski Jacek                                 0              1              0                              1

58       Więcek Paweł                                   0              1              0                              1

58       Albin Piotr                                          0              1              0                              1

 

Wyniki 3 turnieju juniorów

 

1       Bossowski Cezary                50

2       Szewczyk Szymon                47

3       Stepnowski Kamil                   44

4       Ryba Joanna                           41

5       Waciak Jakub                         38

6       Okólski Łukasz                       35

7       Kamiński Maciej                      32

8       Albin Adrian                           30

9       Kosewska Aleksandra          28

10     Biernat Kacper                      26

11     Szypulski Przemysław          24

12     Ryba Błażej                            22

13     Łukiańczyk Anna                   20

14     Tomaszewski Mikołaj             19

15     Albin Piotr                              18

 

Klasyfikacja po 3 turniejach juniorów

 

1         Bossowski Cezary                        50            50            50                            150

2         Stepnowski Kamil                           44            32            44                            120

3         Ryba Joanna                                  41            30            41                            112

4         Okólski Łukasz                               38            35            35                            108

5         Szewczyk Szymon                         0              47            47                           94

6         Albin Adrian                                   26            28            30                            84

7         Kosewska Aleksandra                  32            22            28                            82

8         Ryba Błażej                                    35            24            22                            81

8         Tomaszewski Mikołaj                      28            16            19                            63

10       Albin Piotr                                        24            18            18                            60

11       Biernat Kacper                                0              26            26                            52

12       Pankowski Mateusz                        47            0              0                              47

13       Świtalski Jacek                                0              44            0                              44

14       Bobrowski Piotr                               0              41            0                              41

15       Łukiańczyk Anna                             0              20            20                            40

16       Waciak Jakub                                  0              0              38                            38

16       Barbachowski Jacek                       0              38            0                              38

18       Kamiński Maciej                                0              0              32                            32

19       Politowski Adam                             30            0               0                              30

20       Szypulski Przemysław                    0              0              24                            24

21       Chmarycz Karolina                        22            0                 0                              22

22       Hejmann Elwina                               0              19            0                              19

23       Pawłowski Mateusz                        0              17            0                              17

 

Wyniki 3  turnieju kadetów

 

1       Szewczyk Szymon                50

2       Stepnowski Kamil                   47

3       Ryba Błażaj                            44

4       Albin Piotr                               41

5       Biernat Kacper                      38

6       Tomaszewski Mikołaj             35

7       Kamiński Maciej                      32

8       Czepło Maciej                        30

 

Klasyfikacja po 3 turniejach kadetów

 

 1         Szewczyk Szymon                         50            38            47                            135

2         Stepnowski Kamil                            47            41            44                            132

3         Ryba Błażaj                                      44            28            35                            107

4         Albin Piotr                                         41            24            41                            106

5         Biernat Kacper                                 38            50            50                            138

6         Tomaszewski Mikołaj                        35            35            0                              70

7         Kamiński Maciej                                32            30            38                            100

8         Czepło Maciej                                   30            47            0                              77

9         Barbachowski Jacek                         0              44            0                              44

10       Kamiński Maciej                                 0              0              32                            32

10       Pawłowski Mateusz                          0              32            0                              32

12       Czepło Maciej                                     0              0              30                            30

13       Hejmann Elwina                                  0              26            0                              26

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x