III Turniej Grand Prix Olsztyna amatorów – Tym razem Adrian Linowski

Za nami trzeci turniej Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym. W gościnnej sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w kategorii seniorów wystąpiło prawie 50 graczy i znów potwierdziło się, że nie ma pewniaków. Tym razem najlepszy okazał się Adrian Linowski, który mimo absencji w jednej z imprez wysunął się na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Prowadzi Zdzisław Paliwoda, który wygrał pierwszy turniej, ale ostatnio ma godnych rywali. W młodszych grupach prowadzi Zuzanna Woźniak, zawodniczka Warmii Lidzbark Warmiński.

 

Wyniki 3 turnieju seniorów

1 Linowski Adrian 50

2 Kastrau Zenon 47

3 Paliwoda Zdzisław 44

4 Chlebus Marcin 41

5 Bojanowski Krzysztof 38

6 Kosewski Witold 35

7 Sikora Dariusz 32

8 Główczyk Sebastian 30

9 Szczyt Andrzej 28

10 Delegacz Łukasz 26

11 Bossowski Cezary 24

12 Gumiński Grzegorz 22

13 Libura Tomasz 20

14 Mazurkiewicz Piotr 19

15 Czerwienko Jarosław 18

16 Bartycha Dariusz 17

17 Dost Łukasz 16

18 Zaborowski Robert 15

19 Wlazło Wojciech 14

20 Krawczyk Bolesław 13

21 Woźniak Zuzanna 12

22 Chojnowski Ferdynand 11

23 Złakowski Wiesław 10

24 Prusiński Henryk 9

25 Ratyński Wojciech 8

26 Skrzypczyk Mirosław 7

27 Onufrowicz Jacek 6

28 Stepnowski Kamil 5

29 Gruszkiewicz Ryszard 4

30 Barbachowski Jacek 3

31 Góralczyk Janusz 2

32 Świtalski Jacek 1

33 Unruh Marek 1

34Jastrzębowski Franciszek 1

35 Albin Adrian 1

36 Biernat Kacper 1

37 Dziedzic Jerzy 1

38 Kurzelowski Damian 1

39 Wawrzyniak Przemysław 1

40 Zalewski Andrzej 1

41 Albin Piotr 1

42 Kamiński Maciej 1

43 Sadowski Sebastian 1

44 Sargalski Michał 1

45 Łukiańczyk Anna 1

46 Urban Sławomir 1

47 Kuczyński Edmund 1

 

Klasyfikacja po 3 turniejach

1 Paliwoda Zdzisław 50  28  44   122

2 Szczyt Andrzej 19  50  28   97

3 Linowski Adrian  41  0  50   91

4 Główczyk Sebastian 28  32  30    90

5 Mazurkiewicz Piotr  47  18  19  84

6 Ratyński Wojciech  32   44  8   84

7 Krawczyk Bolesław  22  41  13   76

8 Bossowski Cezary  17  35  24   76

9 Czerwienko Jarosław  0  47  18     65

10 Unruh Marek  44  20   1  65

11 Sikora Dariusz  30  0   32 62

12 Dost Łukasz  0  38  16  54

13 Gumiński Grzegorz  26  0  22   48

14 Kastrau Zenon  0  0  47  47

15 Jastrzębowski Franciszek  24  22  1  47

16 Woźniak Zuzanna  11  24  12  47

17 Chlebus Marcin  0  0  41  41

18 Bojanowski Krzysztof  0  0  38   38

18 Ogrodniczak Michał  38  0  0   38

20 Prusiński Henryk  2  26  9 37

21 Bartycha Dariusz  12  7  17 36

22 Kosewski Witold  0  0  35 35

22 Skiba Marcin  35  0  0 35

24 Zaborowski Robert  9  9  15  33

25 Krasicki Radosław  16  16  0  32

26 Wawrzyniak Przemysław  0  30  1  31

27 Złakowski Wiesław  1  19  10  30

28 Delegacz Łukasz  0  0  26 26

29 Onufrowicz Jacek  20  0  6  26

30 Kuczyński Edmund  10  13  1  24

31 Gruszkiewicz Ryszard  0  17  4  21

32 Libura Tomasz 0  0  20 20

33 Wojda Leszek  18  0  0  18

34 Bossowski Artur  15  1  0  16

35 Bucholc Waldemar  0  15  0  15

36 Wełnic Zenon  14   1  0  15

37 Albin Adrian  13  1  1  15

38 Kurzelowski Damian  6  8  1  15

39 Wlazło Wojciech  0  0  14  14

39 Baczewski Jacek  0  14  0  14

41 Urban Sławomir 1  12  1  14

42 Okólski Łukasz  7  6  0  13

43 Chojnowski Ferdynand 0  0  11 11

43 Wąsiewska Barbara  0  11  0   11

45 Podsiadłowicz Andrzej 0  10  0  10

46 Sargalski Michał  8  0  1 9

47 Skrzypczyk Mirosław  1  0  7    8

48 Świtalski Jacek  0  5  1   6

49 Stepnowski Kamil 0  0  5  5

49 Więcek Paweł  5  0  0  5

51 Zalewski Andrzej  0  4  1   5

52 Chojnacki Jakub  4  0  0  4

53 Biernat Kacper  0  3  1  4

54 Barbachowski Jacek  0  0  3  3

54 Kulesz Mirosław  3  0  0 3

56 Góralczyk Janusz  1  0  2  3

57 Dyjak Bartosz  0  2  0  2

58 Dziedzic Jerzy  0  1  1  2

58 Kamiński Maciej  1  0  1  2

58 Albin Piotr  1  0  1  2

58 Mańkut Jarosław  1  1  0  2

62 Sadowski Sebastian  0  0  1   1

62 Łukiańczyk Anna  0  0  1  1

62 Aleksiejczyk Tomasz  0  1  0 1

62 Hatała Bogdan  1  0  0  1

62 Suchodolski Dariusz  1  0  0  1

62 Wiszniewski Waldemar  1  0  0  1

62 Ambo Rafał  1  0  0  1

62 Skrocki Dariusz  1  0  0  1

62 Kapelewski Sebastian  1  0  0  1

62 Lis Piotr  1  0  0  1

62 Lichomski Paweł  1  0  0  1

 

 Wyniki 3 turnieju kadetów

1 Ferenc Piotr 50

2 Woźniak Zuzanna 47

3 Barbachowski Jacek 44

4 Stepnowski Kamil 41

5 Świtalski Jacek 38

6 Albin Piotr 35

7 Biernat Kacper 32

8 Sadowski Patryk 30

9 Predko Gracjan 28

10 Kamiński Maciej 26

 

Klasyfikacja po 3 turniejach

1 Woźniak Zuzanna 47  50  47  144

2 Albin Piotr 38  38  35  111

3 Biernat Kacper  30  41  32  103

4 Kawiak Krystian  50  47  0  97

5 Barbachowski Jacek  44  0  44 88

6 Świtalski Jacek  0  44  38  82

7 Piotrowski Cezary  22  35  0  57

8 Bojarowicz Jarosław  20  32  0  52

9 Ferenc Piotr  0  0  50 50

10 Predko Gracjan  0  22  28  50

11 Sadowski Patryk  0  19  30  49

12 Kamiński Maciej  17  0  26  43

13 Stepnowski Kamil  0  0  41  41

13 Chojnacki Jakub  41  0  0 41

15 Sakowski Michał  16  24  0  40

16 Tkacz Arkadiusz  35  0  0  35

17 Mańkiewicz Maja 32  0  0  32

18 Prokop Adam  0  30  0  30

19 Wożniak Szymon  0  28  0  28

19 Jaguszewski Paweł 28  0  0  28

21 Dyjak Bartosz  0  26  0  26

21 Lichomski Paweł  26  0  0  26

23 Ryba Błażej  24  0  0  24

24 Woźniak Jakub  0  20  0  20

25 Lis Paweł  19  0  0  19

26 Suchodowski Jakub  18  0  0  18

27 Ziemiak Patryk  15  0  0  15

 

Wyniki 3 turnieju juniorów

1 Bojanowski Krzysztof 50

2 Wożniak Zuzanna 47

3 Bossowski Cezary 44

4 Ferenc Piotr 41

5 Barbachowski Jacek 38

6 Albin Adrian  35

7 Świtalski Jacek 32

8 Kamiński Maciej 30

9 Biernat Kacper 28

10 Łukiańczyk Anna 26

11 Stepnowski Kamil 24

12 Sadowski Patryk 22

13 Albin Piotr 20

14 Predko Gracjan 19

 

Klasyfikacja po 3 turniejach

1 Wożniak Zuzanna  50  50  47  147

2 Bossowski Cezary  44  47  44  135

3 Biernat Kacper  20  44  28  92

4 Albin Adrian   30  24  35  89

5 Świtalski Jacek  0  41  32 73

6 Okólski Łukasz  35  35  0  70

7 Kawiak Krystian  26  32  0  58

8 Albin Piotr 18  20  20   58

9 Kamiński Maciej  22  0  30  52

10 Bojanowski Krzysztof 0  0  50    50

11 Wiszniewski Waldemar  47  0   0   47

12 Bojarowicz Jarosław  17  30  0  47

13 Piotrowski Cezary  19  26  0  45

14 Ferenc Piotr  0  0 41  41

14 Chojnacki Jakub 41  0  0  41

16 Barbachowski Jacek  0  0  38  38

16 Wąsiewska Barbara  0  38  0   38

16 Kapelewski Sebastian  38  0  0   38

19 Sakowski Michał  16  22  0  38

20 Ryba Błażej  32  0  0  32

21 Prokop Adam  0  28  0  28

21 Ryba Joanna  28  0  0  28

23 Łukiańczyk Anna 0  0  26  26

24 Stepnowski Kamil 0  0  24   24

24 Mańkiewicz Maja  24  0  0   24

26 Sadowski Patryk  0  0  22 22

27 Predko Gracjan  0  0 19  19

27 Dyjak Bartosz  0  19  0  19

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x