III WTK Lidzbark Warmiński – Karol Szarmach za burtą, dzielna Zuzia

W Lidzbarku Warmińskim odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów, juniorów i kadetów w tenisie stołowym. Przyniósł on generalny sukces gospodarzom, którzy wygrali pięć z sześciu kategorii. W rywalizacji seniorów dość nieoczekiwanie pierwsze miejsce zajął  niestowarzyszony Tomasz Wiśniewski, który pokonał Karola Szarmacha 3:2 i wyeliminował go z najbliższego OTK. Dużą niespodziankę sprawiła Zuzanna Woźniak wyprzedzając w turnieju seniorek całą grupę starszych koleżanek klubowych. Po raz kolejny pokazał się młodzik – Kamil Urbanowicz, który nie tylko wygrał rywalizacje kadetów, ale był też bardzo wysoko w kategorii juniorów.

 

Awans do OTK wywalczyli tylko zwycięzcy kategorii i przeglądając poszczególne klasyfikacje niektórzy mogą poczuć się bardzo zawiedzeni

Wyniki

KADETKI

1. Mańkiewicz Maja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Żukowska Paulina LUKS ABC Żak Pisanica
4. Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6. Kisiel Natalia LUKS ABC Żak Pisanica
Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
7-8. Kondracka Dominika LUKS ABC Żak Pisanica
Kondracka Monika LUKS ABC Żak Pisanica
9-12. Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo
Janewicz Aleksandra LUKS ABC Żak Pisanica

KADECI

1. Urbanowicz Kamil LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Barbachowski Jacek UKS Tempo 25 Olsztyn
3. Cudnowski Bartosz LUKS ABC Żak Pisanica
4. Grzelak Krystian GI MLEXER Elbląg
5-6. Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Stepnowski Kamil UKS Tempo 25 Olsztyn
7-8. Ciunajtis Jakub LUKS Orneta
Wasilewski Tomasz UŻKS Spinaker Węgorzewo
9-12. Kokocha Damian UŻKS Spinaker Węgorzewo
Sulkowski Karol MLKS Ostórdzianka Ostróda
Kraszyński Bartosz MLKS Ostórdzianka Ostróda
Świtalski Jacek GI MLEXER Elbląg
13-16. Chrząszcz Wojciech LUKS Orneta
Biernat Kacper UKS Tempo 25 Olsztyn
Kurgan Jakub LUKS ABC Żak Pisanica
Albin Piotr UKS Tempo 25 Olsztyn
17-24. Harasim Sebastian UŻKS Spinaker Węgorzewo
Dyjak Bartosz UKS Tempo 25 Olsztyn
Raulin Daniel MKS Konieczki Ełk
Bojarowicz Jarosław UKS Tempo 25 Olsztyn

JUNIORKI

1. Lis Marta LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Małkińska Ewelina MKS Mrągovia Mrągowo
4. Żukowska Paulina LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Mańkiewicz Maja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
7-8. Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Kisiel Natalia LUKS ABC Żak Pisanica
9-12. Kulesza Aneta UKS Konieczki Ełk
Janewicz Aleksandra LUKS ABC Żak Pisanica
Kondracka Dominika LUKS ABC Żak Pisanica
Kondracka Marika LUKS ABC Żak Pisanica
13-16. Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo

JUNIORZY

1. Krzewicki Mikołaj LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Kuligowski Aleksander MLKS Ostródzianka Ostróda
3. Szewczyk Szymon LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
4. Urbanowicz Kamil LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6.Jarmołowicz Kamil MLKS Ostródzianka Ostróda
Gasiul Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda
7-8. Ferenc Piotr UKS Ratusz Giżycko
Bobryk Konrad LUKS ABC Żak Pisanica
9-12. Ciunajtis Jakub LUKS Orneta
Bossowski Cezary UKS Tempo 25 Olsztyn
Pankowski Mateusz  UKS Tempo 25 Olsztyn
Grzela Bartosz KS Dekorglass Działdowo
13-16. Świtalski Jacek GI MLEXER Elbląg
Grzelak Krystian GI MLEXER Elbląg
Barbachowski Jacek UKS Tempo 25 Olsztyn
Chrząszcz Wojciech LUKS Orneta
17-24. Cichocki Adrian MKS Mrągovia Mrągowo
Albin Adrian UKS Tempo 25 Olsztyn
Kuszka Mikołaj GKS Zalew Kamińsk
Wiszniewski Waldemar KS Dekorglass Działdowo
Bojarowicz Jarosław UKS Tempo 25 Olsztyn
Lewandowski Kacper GKS Zalew Kamińsk
Cudnowski Bartosz LUKS ABC Żak Pisanica
Stepnowski Karol UKS Tempo 25 Olsztyn
25-32. Dubowski Maciej UKS Konieczki Ełk
Albin Piotr UKS Tempo 25 Olsztyn
Waciak Jakub GKS Zalew Kamińsk
Biernat Kacper UKS Tempo 25 Olsztyn
Dyjak Bartosz UKS Tempo 25 Olsztyn
Oberman Tomasz UKS Konieczki Ełk
Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

SENIORKI

1. Woźniak Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Lis Marta LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Czarnomska Alicja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
4. Urbańczyk Anna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6. Chrulska Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Stramowska Małgorzata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
7-8. Dziwosz Agata GI MLEXER Elbląg
Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
9-12. Mańkiewicz Maja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

SENIORZY

1. Wiśniewski Tomasz niezrzeszony
2. Szrmach Karol MLKS Ostródzianka Ostróda
3. Karcz Jacek MLKS Ostródzianka Ostróda
4. Marczak Adam LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5-6. Więcek Adrian MLKS Ostródzianka Ostróda
Grzelak Ryszard GI MLEXER Elbląg
7-8. Wikira Jarosław UKS Olimp Kętrzyn
Ćwikliński  Krzysztof GI MLEXER Elbląg
9-12. Ferenc Piotr UKS Ratusz Giżycko
Nogacki Sebastian MUKS Piłeczka Pisz
Filipowicz Marcin MUKS Piłeczka Pisz
Szewczyk Szymon LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
13-16. Bossowski Cezary UKS Tempo 25 Olsztyn
Grzelak Andrzej GI MLEXER Elbląg
Czerwienko Jarosław GI MLEXER Elbląg
Krzewicki Mikołaj LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
17-24. Grzelak Krystian GI MLEXER Elbląg
Wlazło Wojciech GI MLEXER Elbląg
Stepnowski Kamil UKS Tempo 25 Olsztyn
Świtalski Jacek GI MLEXER Elbląg
Urbanowicz Kamil LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

{gallery}zuz29{/gallery}

Fot agamar wegorzewo wm

Oto nasi reprezentanci, którzy wystapią w OTK , gdyż wypełnili limity:
Kadetki
Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark warmiński)
Kadeci
Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica)
Juniorki
Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński)
Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark warmiński)
Juniorzy
Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica)
Adrian Więcek (Ostródzianka)
Seniorki
Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński
Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)
Anna Zielińska (Warmia Lidzbark Warmińska)    
Seniorzy
Bartosz Szarmach (Ostródzianka)
Szymon Malicki (Ostródzianka)
Artur Daniel (Dekorglass Działdowo)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x