IMP Seniorów i Seniorek Wałbrzych 2015 – Ostre lanie , już tylko w roli kibiców

Wprawdzie  Wałbrzychu trwają jeszcze  Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym, ale dla nas impreza się skończyła. Mieliśmy sześcioro reprezentantów, z których żaden nie awansowal nawet do ćwierćfinałów: ani w singlu ani w grach podwójnych. To że mamy trzy zespoły w ligowej elicie o niczym nie świadczy. W gruncie rzeczy tenis stołowy to sport indywidualny, a MP ujawniły nasz aktualny potencjał.

Klasyfikacje

Gra pojedyncza kobiet

1. GRZYBOWSKA Katarzyna 1989-04-30 SKTS Sochaczew mazowieckie

2. SZYMAŃSKA Antonina 1983-04-16 GLKS Nadarzyn mazowieckie

3-4. SZCZERKOWSKA Magdalena 1992-08-29 KS Polkowice dolnośląskie

3-4.GUMULA Renata 1986-11-28 LZS ORION BRANDA Bukowice dolnośląskie

9-16. KRZEWICKA Maja 1993-03-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie

33-63. CZARNOMSKA Alicja 1993-10-19 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie

Gra pojedyncza mężczyzn

1. GÓRAK Daniel 1983-10-09 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie

2. KULPA Konrad 1994-12-02 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie

3-4. DYJAS Jakub 1995-10-09 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie

3-4.ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie

……………………………………………..

17-32. SZARMACH Karol 1987-11-09 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie

17-32. WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie

33-64. SZEWCZYK Szymon 1997-12-05 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie

33-64.CHOJNOWSKI Patryk 1990-04-05 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie

Gra podwójna kobiet

1. STEFAŃSKA Kinga KTS Tarnobrzeg/ZAŁOMSKA Roksana KTS Tarnobrzeg

2. ŁUCZAKOWSKA Daria KU AZS UE Wrocław /SZYMAŃSKA Antonina GLKS Nadarzyn

3-4. BAJOR Natalia KU AZS UE Wrocław /WABIK Sandra KU AZS UE Wrocław

3-4. JOŃCZYK Ada KU AZS UE Wrocław /NOWACKA Paulina KS STELLA Gniezno

………………………………………………………….

9-16 KRZEWICKA Maja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński/ŚLIFIRCZYK Katarzyna KU AZS AJD Częstochowa

17-32CZARNOMSKA Alicja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński /MICHORCZYK Natalia KS Polkowice

Gra podwójna mężczyzn

1.DĄBROWSKI Michał GMKS STRZELEC Frysztak/MALICKI Szymon KS SPÓJNIA Warszawa

2.CHODORSKI Piotr LKS ODRA Głoska/WASYLKOWSKI Nestor LKS ODRA Głoska

3-4.GOŁĘBIOWSKI Mateusz KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów/LEWANDOWSKI Tomasz KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów

3-4 FERTIKOWSKI Paweł KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki/FLORAS Robert KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

………………………………………………………………….

9-16 SZARMACH Karol MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda/SZYMAŃSKI Filip LKS POGOŃ Lębork

9-16 NOWALIŃSKI Maciej AUKS TREFL Zamość/WIĘCEK Adrian MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

17-32 JEMILIANOWICZ Bartosz LUKS TOP Wierzbięcin/SZEWCZYK Szymon LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Gra mieszana

1.FERTIKOWSKI Paweł KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki/GRZYBOWSKA Katarzyna SKTS Sochaczew

2.PEREK Jakub LKS POGOŃ Lębork/SIKORSKA Magdalena KS Polkowice

3-4. BĄK Daniel UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą/ZAŁOMSKA Roksana KTS Tarnobrzeg

3-4. GÓRAK Daniel KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki/BAJOR Natalia KU AZS UE Wrocław

……………………………………………….

9-16 WIĘCEK Adrian MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda/ DĄBROWSKA Aleksandra KS GALAXY Białystok

9-16 MALICKI Szymon KS SPÓJNIA Warszawa/KRZEWICKA Maja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

33-64 SZEWCZYK Szymon LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński /CZARNOMSKA Alicja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Seniorki

Gra pojedyncza

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)

1/32: Monika Żbikowska (GLKS Nadarzyn) 4:0 (5,4,5,8).

1/16:/Anna Urbańczyk (Optima Lublin) 4:1 (-9,5,7,9,10)

1/8: Magdalena Szczerkowska (KS Polkowice) 0:4 (-9,-4,-5,-3)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński

1/32: Magdalena Szczerkowska (KS Polkowice) 0:4 (-7,-1,-4,-8)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Gra podwójna

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)/Natalia Michorczyk (KS Polkowice)

I runda: Emilia Kijok (Stella Gniezno)/Agnieszka maluszczak (Gorzovia) 1:3 (-10,7,-1,-4)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)/Katarzyna Ślifirczyk (AZS AJD Częstochowa)

I runda: Daria Dudzińska/Patrycja Paszek (AZS PWSZ Nysa) 3:2 (7,-7,-9,9,5)

1/8 finału: Paulina Knyszewska (Bronowianka)/Klaudia Nawrocka (Galaxy Białystok) 1:3 (-9,10,-5,-7)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Seniorzy

Gra pojedyncza

Karol Szarmach (Ostródzianka)

1/32: Bartosz Jemilianowicz (TOP Wierzbięcin) 4:0 (7,4,9,2)

1/16:Robert Floras (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:4 (9,-4,-12,-9,-6)

Szymon Szewczyk (Warmia Lidzbark Warmiński)

1/32: Michał Bańkosz (Odra Gloska Księgienice) 1:4 (-8,-6,-11,5,-2)

Adrian Więcek (Ostródzianka)

1/32: Jakub Cembrowicz (Nałęcz Ostroróg) 4:1 (-6,8,7,4,4)

1/16: Michał Bańkosz (Odra Gloska Księgienice) 2:4 (8,-9,-5,5,-9,-6)

Patryk Chojnowski (Dekorglass Działdowo)

1/32: Jakub Dyjas (Energa Manekin Toruń) 2:4 ((6,-9,9,-4,-6,-9)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Gra podwójna

Szymon Szewczyk (Warmia Lidzbark Warmiński)/Bartosz Jemilianowicz (TOP Wierzbięcin)

I runda: Łukasz Nadolski/Alan Woś (Gwiazda Bydgoszcz) 2:3 (8,13,-5,-4,-4)

Karol Szarmach (Ostródzianka)/Filip Szymański (Pogoń Lębork)

I runda: Tomasz Durajczyk (Ochman Raszków)/Marek Płóciennik (LZS Kujakawice) 3:0 (13,5,3)

1/8 finału: Bartosz Such/Patryk Zatówka (Olimpia Grudziądz) 2:3 (9,-9,2,-9,-13)

Adrian Wiecek (Ostródzianka)/Maciej Nowaliński (Trefl Zamość)

I runda: Piotr Bereziuk (Dunastka Wrocław)/Sławomir Osika (Gulon Zakliczyn) 3:1 (8,-9,7,6)

1/8 finału: Piotr Chmiel (Dojlidy Białystok)/Paweł Chmiel (Energa Manekin Toruń) 1:3 (-10,9,-10,-6)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Gra mieszana

Szymon Malicki (Spójnia Warszawa)/Maja Krzewicka

I runda: wolny los

II runda: Karol Zdzienicki/Marta Lis (Galaxy Białystok) 3:1 (12,-10,10,2)

1/8 finału: Daniel Bąk (Warta Kostrzń)/Roksana Załomska (KTS Tarnobrzeg) 0:3 (-7,-1,-8)

Szymon Szewczyk/Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda: Artur Daniel (Marabella Sopot)/Patrycja Paszek (AZS PWSZ Nysa) 0:3 (-7,-6,-8)

Adrian Więcek (Ostródzianka)/Aleksandra Dabrowska (Galaxy Białystok)

I runda: wolny los

II runda: Dariusz Kiełb (Pegaz Łańcut)/ Andżelika GIM TIM 5 Stalowa Wola 3:0 (8,6,9)

1/8 finału: Daniel Górak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)/Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) 1:3 (-6,7,-4,-8)

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Lidzbark Warmiński Ostróda Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x