Indywidualne Młodzieżowe MP Częstochowa 2013 – M. Krzewicka srebro w singlu, T. Wiśniewski brąz w deblu

W Częstochowie zakończyły się Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło siedmioro reprezentantów Warmii i Mazur: Alicja Czarnomska, Małgorzata Stramowska i Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński), Agata Dziwosz (Mlexer Elbląg) oraz Piotr Garbino (Warmia), Tomasz Wiśniewski (niestowarzyszony) i Krzysztof Bojanowski (Mlexer).  W singlu srebro zdobyła  Maja Krzewicka, a  brąz w deblu wywalczył Tomasz Wiśniewski

 

WYNIKI

Klasyfikacja kobiet

1. SZCZERKOWSKA Magdalena 1992-08-29 SKTS Sochaczew mazowieckie  

2. KRZEWICKA Maja 1993-03-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmińwskai rmińsko-mazurskie  

3-4. ŚLIFIRCZYK Katarzyna 1993-03-16 KU AZS AJD Częstochowa śląskie  

3-4 MICHORCZYK Natalia 1994-03-08 MKSTS Polkowice dolnośląskie  

5-8. ZIELIŃSKA Anna Monika 1992-05-16 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie  

5-8 KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie  

5-8 NOWOCIN Katarzyna 1994-06-08 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie  

5-8 KASZUBA Agata 1992-10-06 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie

…………………………………………………………………….. 

9-12. STRAMOWSKA Małgorzata 1992-06-03 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie

17-24 CZARNOMSKA Alicja 1993-10-19 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie

25-32 DZIWOSZ Agata 1992-03-31 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie

Klasyfikacja mężczyzn

1. KULPA Konrad 1994-12-02 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie

2. BIAŁEK Artur 1992-08-28 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

3-4. FRANC Wiktor 1992-07-08 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

3-4 NADOLSKI Łukasz 1993-11-19 UKTS ALFA Radzyń Podlaski lubelskie

5-8. ZIELIŃSKI Krzysztof 1992-04-28 KS AZS-AWFIS Gdańsk pomorskie

5-8 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 LKS ODRA Głoska dolnośląskie

5-8 DOROCIŃSKI Jakub 1992-08-08 LKS ODRA Głoska dolnośląskie

5-8 WIŚNIEWSKI Tomasz 1993-09-02 niestowarzyszony warmińsko-mazurskie

………………………………………………………………..

13-16. GARBINO Piotr 1993-01-17 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warrmińsko-mazurskie

33-48 BOJANOWSKI Krzysztof 1994-11-02 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie

Gra podwójna kobiet

1. SZCZERKOWSKA Magdalena SKTS Sochaczew KUSIŃSKA Klaudia GLKS Nadarzyn

2. URBAŃCZYK Anna KS BRONOWIANKA Kraków ZIELIŃSKA Anna Monika UKS CHROBRY Międzyzdroje

3-4. NOWACKA Paulina KS STELLA Gniezno JABŁOŃSKA Kinga KTS OPTIMA Lublin

3-4 PALACZ Katarzyna IKTS NOTEĆ Inowrocław KASZUBA Agata IKTS NOTEĆ Inowrocław

5-8. NAROLEWSKA Monika AZS PWSZ Nysa ŁUBA Weronika KU AZS PWSIP Łomża

5-8 CZARNOMSKA Alicja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński STRAMOWSKA Małgorzata LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

5-8 NOWOCIN Katarzyna KS SPÓJNIA Warszawa LEŚNIAK Alicja KS SPÓJNIA Warszawa

5-8 ŚLIFIRCZYK Katarzyna KU AZS AJD Częstochowa KRZEWICKA Maja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

………………………………………………………………………………

17-22 DZIWOSZ Agata LKS MLEXER Elbląg GABORSKA Magdalena MKS ALIT Ożarów

Gra podwójna mężczyzn

1. BIAŁEK Artur KS GWIAZDA Bydgoszcz FRANC Wiktor KS GWIAZDA Bydgoszcz

2. KULPA Konrad KST ENERGA-MANEKIN Toruń ŚCIBLAK Marcin MRKS Gdańsk

3-4 WIŚNIEWSKI TOMASZ NIESTOWARZYSZONY Warmia i Mazury NADOLSKI ŁUKASZ POGON Siedlce

3-4 BIAŁEK Artur KS GWIAZDA Bydgoszcz FRANC Wiktor KS GWIAZDA Bydgoszcz

5-8. TROKA Mateusz KS AZS-AWFIS Gdańsk ZIELIŃSKI Krzysztof KS AZS-AWFIS Gdańsk

5-8 KISIELEWICZ Daniel AUKS PWSZ Zamość MAŁOLEPSZY Jędrzej SKTS Skarżysko Kamienna

5-8 WOSKOWICZ Marcin AUKS PWSZ Zamość DZIKOWSKI Mateusz LUKS Chełmno

5-8 GARBINO Piotr LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KOZIEŁ Paweł KS SYGNAŁ Lublin

………………………………………………………………..

17-24 SZYSZKA Rafał AZS PWSZ Nysa BOJANOWSKI Krzysztof LKS MLEXER Elbląg

Gra mieszana

1. NOWACKA Paulina KS STELLA Gniezno BIAŁEK Artur KS GWIAZDA Bydgoszcz

2. KUSIŃSKA Klaudia GLKS Nadarzyn KULPA Konrad KST ENERGA-MANEKIN Toruń

3-4. NAROLEWSKA Monika AZS PWSZ Nysa DWORAKOWSKI Rafał UKS DWUNASTKA Wrocław

3-4 NOWOCIN Katarzyna KS SPÓJNIA Warszawa OLEK Jan KS SPÓJNIA Warszawa

5-8. ŻYŁA Joanna KU AZS AJD Częstochowa RAKOWSKI Tomasz ZKS Drzonków

5-8 URBAŃCZYK Anna KS BRONOWIANKA Kraków ŚCIBLAK Marcin MRKS Gdańsk

5-8 KOCOŃ Anika LUKS Chełmno WASYLKOWSKI Nestor LKS ODRA Głoska

5-8 ŚLIFIRCZYK Katarzyna KU AZS AJD Częstochowa NADOLSKI Łukasz UKTS ALFA Radzyń Podlaski

……………………………………………………………………………………..

9-16 STRAMOWSKA Małgorzata LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GARRBINO Piotr LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

9-16 KRZEWICKA Maja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński WIŚNIEWSKI Tomasz niestowarzyszony

17-32 CZARNOMSKA Alicja LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KISIELEWICZ Daniel AUKS PWSZ Zamość

17-32 DZIWOSZ Agata LKS MLEXER Elbląg BOJANOWSKI Krzysztof LKS MLEXER Elbląg

{AdmirorGallery}biee22{/AdmirorGallery}

Przebieg turnieju

Kobiety

Gra pojedyncza

Małgorzata Stramowska (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 9-12

I runda

– Kinga Gajaszek (Amator Leopoldów) 4:0 (4,4,1,2)

II runda:

– Weronika Łuba (AZS Łomża) 4:3 (2,-9,-9,,7,4,-9,9)

III runda

Agata Kaszuba (Noteć Inowrocław) 1:4 (6,-5,-7,-7,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 13-16

– Ksenia Włuczyńska (ULKS Moszczenica) 3:2 (-10,-9,8,10,2)

o miejsce 9-12

Monika Narolewska (AZS PWSZ Nysa) 3:2 (-9,7,-6,6,9)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

– wolny los

II runda

– Edyta Szabłowska (AZS Łomża) 4:0 (8,5,6,6)

III runda

– Monika Narolewska (AZS PWSZ Nysa) 4:1 (6,3,6,-9,7)

Ćwierćfinał

– Agata Kaszuba (Notec Inowrocław) 4:0 (6,9,9,10)

Półfinał

Natalia Michorczyk (MKSTS Polkowice) 4:0 (5,8,9,9)

Finał

– Magdalena Szczerkowska (SKTS Sochaczew) 1:4 (10,-9,-9,-2,-5)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 17-24

I runda

– wolny los

II runda

– Joanna Drygas (LKTS Luboń) 4:0 (6,7,6,8)

III runda

Magdalena Szczerkowska (SKST Sochaczew) 0:4 (-8.-9,-4,-5)

Turniej pocieszenia

o miejsce 13-16

– Alicja Leśniak (Spójnia Warszawa) 0:3 (-8.-6,-6)

Agata Dziwosz (Mlexer Elbląg) – miejsce w turnieju 25-32

I runda

– Martyna Moskwa (UKS Sucha Koszalińska) 4:3 (-7,9,9,-10,5,9)

II runda:

Natalia Michorczyk (MKSTS Polkowice) 0:4 (-5,-7,-4,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsca 25-32

– Agata Maliszewska (UKS Skoczek Sopot)  3:1 (3,-9,3,9)

o miejsca 17-24

– Adrianna Przystupa (GKTS Gdańsk) 1:3 (-7,-8,10,-7)

{AdmirorGallery}biee22{/AdmirorGallery}

Gra podwójna

Małgorzata Stramowska/Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 5-8

I runda

Aleksandra Malągowska/Katarzyna Jakubik (Halembianka Ruda Śląska) 3:0 (4,2,9)

II runda

Anika Kocoń (LUKS Chełmno)/Natalia Michorczyk (MLSTS Polkowice) 3:1 (-5,8,3,10)

Ćwierćfinał

Paulina Nowacka (Stella Gniezno)/Kinga Jabłońska (Optima Lublin) 0:3 (-5,-2,-7)

Agata Dziwosz (Mlexer Elbląg)/Magdalena Gaborska (MKS Aut Ożarów)

I runda

Aleksandra Pakulska (Start Lubraniec)/Adrianna Przystupa (GKTS Gdańsk) 0:3 (-8,-7,-3)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)/Katarzyna Ślifirczyk (AZS AJD Częstochowa) – miejsce w turnieju 5-8

I runda

Wolny los

II runda

Martyna Moskwa (UKS Sucha Koszalińska)/Joanna Drygas (LKTS Luboń) 3:1 (7,9,-10,6)

Ćwierćfinał

– Katarzyna Palacz /Agata Kaszuba (Noteć Inowrocław) 1:3 (-9,-5,6,-9)

{AdmirorGallery}biee22{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

Gra pojedyncza

Krzysztof Bojanowski (Mlexer Elbląg) – miejsce w turnieju 33-48

I runda

– Przemysław Kościelniak (AZS UE Wrocław) 0:4 (-9,-8,-5,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsca 25-32

– Piotr Garbino (Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-3,-6,-5)

Tomasz Wiśniewski (niestowarzyszony Warmia i Mazury) – miejsce w turnieju 5-8

I runda

– Mateusz Woskowicz (MKS EMDEK Bydgoszcz) 4:1 (5,7,-9,6,6)

II runda:

Mariusz Bruger (Granit Strzelin) 4:0 (12,7,5,7)

III runda

– Rafał Szyszka (AZS PWSZ Nysa)4:0 (5,6,7,9)

Ćwierćfinał

– Artur Białek (Gwiazda Bydgoszcz) 3:4 (-11,8,-6,-4,8,12,-4)

Piotr Garbino (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 13-16

I runda

– wolny los

II runda

Tomasz Rakowski (ZKS Drzonków) 1:4 (10,-7,-6,-8,-11)

Turniej pocieszenia

o miejsca 25-32

– Krzysztof Bojanowski (Mlexer Elbląg) 3:0 (3,6,5)

o miejsce 17-24

– Mateusz Dzikowski (LUKS Chełmno) 3:2 (-9,2,-7,9,11)

o miejsce 13-16

Rafał Szyszka (AZS PWSZ Nysa) 3:1 (-8,3,6,10)

o miejsce 9-12

– Rafał Dworakowski (Dwunastka Wrocław) 2:3 (-8,6,16,-10,-9)

{AdmirorGallery}biee22{/AdmirorGallery}

Gra podwójna

Piotr Garbino (Warmia Lidzbark Warmiński)/Paweł Kozieł (Sygnał Lublin) miejsce w turnieju 5-8

I runda

Sebastian Borys/Kamil Dąbrowski (Top 28 Białystok) 3:0 (walkower)

II runda:

– Dariusz Burger (Granit Strzelin)/Kamil Kleczkowski (Sygnał Lublin) 3:0 (9,6,6)

Ćwierćfinał

Artur Białek/Wiktor Franc (Gwiazda Bydgoszcz) 1:3 (-8,8,-9,-9)

Krzysztof Bojanowski (Mlexer Elbląg)/Rafał Szyszka (AZS PWSZ Nysa)

I runda

– Przemysław Sałaciński/Jan Olek (Spójnia Warszawa) 1:3 (-8,-9,7,-9)

Tomasz Wiśniewski (niestowarzyszony Warmia i Mazury)/ – Łukasz Nadolski (Alfa Radzyń Podlaski) – miejsce w turnieju 3-4

I runda

Wolny los

II runda

Robert Dziamba (LUKS Chełmno)/Tomasz Klocek (Gorce Nowy Targ) 3:1 (7,10,-8,4)

Ćwierćfinał

– Dawid Kisielewicz AUKS PWZS Zamość) /Jędrzej Małolepszy (SKTS Skarżycko) 3:2 (-6,-11,6,7,3)

Półfinał

– Konrad Kulpa (Energa Manekin Toruń)/Marcin Ściblak (MRKS Gdańsk) 2:3 (7,3,-9,-7,-6)

{AdmirorGallery}biee22{/AdmirorGallery}

Gra mieszana

Agata Dziwosz/Krzysztof Bojanowski (Mlexer Elbląg)

I runda

Justyna Tusień/Przemysław Sałaciński (Spójnia Warszawa) 3:1 (6,-3,9,5)

 II runda:

Paulina Nowacka (Stella Gniezno)/Artur Białek (Gwiazda Bydgoszcz) 0:3 (-5,-3,-5)

Małgorzata Stramowska/Piotr Grabino (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

Wolny los

II runda

– Katarzyna Palacz (Notec Inowrocław)/Bartosz Dobrowolański (Stal Szczecin) 3:2 (-8,6,-8,11,9)

III runda

Paulina Nowacka (Stella Gniezno)/Artur Białek (Gwiazda Bydgoszcz) 1:3 (6,-10,-1,-10)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)/ Daniel Kisielewicz (AU KS PWSZ Zamość)

I runda

Wolny los

II runda

Monika Karolewska (AZS PWSZ Nysa)/Rafał Dworakowski (Dwunastka Wrocław) 2:3 (-9,-9,8,6,-9)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)/Tomasz Wiśniewski (niestowarzyszony Warmia i Mazury)

I runda

wolny los

II runda

Sara Operman (Stella Gniezno)/Piotr Maruszewski (AZS UE Wrocław) lub Agata Maliszewska (UKS Skoczek Sopot)/Robert Błażeniuk (Chrobry Międzyzdroje) 3:0 (5,4,8)

III runda

– Anika Kocoń (LUKS Chełmno)/Nestor Wasylkowski (Odra Głoska Księgienice) 2:3 (-8,7,-8,8,-3)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x