Indywidualne MP juniorów – Maja Krzewicka z trzema medalami

Tenisiści stołowi zakończyli Indywidualne MP juniorów. Postacia numer jeden w ekipie Warmii i Mazur była Maja Krzewicka, która wystąpiła w trzech półfinałach : W  deblu z koleżanka klubową z Warmii Lidzbark Warmiński Anna Urbańczyk  przegrała w półfinale, podobnie  w grze mieszanej.  W singlu Maja zagrała w finale Klaudią Kusińską i poniosła porażkę 0:4. Kusińska zdobyła wszystkie tytuły, my cieszymy sie z trzech krążków Warmii: jednego srebrnego i dwóch brązowych.

Turniej singlowy juniorek

I runda

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 1:4 (-8,-3,9,-7,-5)

Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) – Magdalena Gołda (Bronowianka Kraków) 4:3 (3,8,-11,-6,1,-9,2)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa) 1:4 (8,-6,-8,-4,-3)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Joanna Żyła ((niestowarzyszona, Śląsk) 4:2 (5,7,-12,-9,7,11)

II runda

Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) – Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 2:4 (-6,-7,10,9,-8,-5)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Ada Jończyk (Śnieżnik Stronie Śląskie) 4:0 (5,8,5,0)

ćwierćfinał

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Paulina Nowacka (Jedynka Łódź) 4:0 (7,5,7,4)

półfinał

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa) 4:1 (10,-6,10,9,6)

finał

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn) 0:4 (-10,-8,-7,-4)

 

Turniej pocieszenia

o miejsce 17-24

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Magdalena Gołda (Bronowianka Kraków) 3:2 (-13,9,-8,5,11)

Alicja Czarnomska  (Warmia Lidzbark Warmiński) – Olga Szymańska (GLKS Nadarzyn) 2:3 (-10,11,-10,9,-9)

o miejsce 13-16

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Natalia Michorczyk (MKSTS Polkowice) 0:3 (-9,-6,-7)

Turniej deblowy juniorek

Maja Krzewicka/Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) – Jessika Andraczek (Victoria Chrośćice)/Aleksandra Leśnicka (Gorzovia) 3:0 (7,10,6)

Alicja Czarnomska/Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Kinga Jabłońska (Bronowianka Kraków)/Monika Żbikowska (GLKS Nadarzyn) 3:1 (-8,15,9,7)

Ćwierćfinał

Maja Krzewicka/Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) – Olga Szymańska (GLKS Nadarzyn)/Marta Krajewska (GTKS Gdańsk) 3:2 (9,-3,3,-1-,7)

Alicja Czarnomska/Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Agnieszka Kaczmarek (MRKS Gdańsk)/Natalia Cięszczyk (GLKS Nadarzyn) 1:3 (-7,11,-7,-1)

Półfinał

Maja Krzewicka/Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) – Klaudia Kusińska/Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 1:3 (-15,9,-8,-6)

Turniej singlowy juniorów

I runda

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Tomasz Gałązka (LUKS Nysa) 4:3 (6,8,9,-8,-10,-9,8)

II runda

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Łukasz Nadolski (AZS UE Wrocław) 0:4 (-6,-9,-8,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsca 13-16

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Dariusz Burger (Granit Strzelin) 3:0 (5,5,2)

o miejsca 9-12

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Jędrzej Małolepszy (ASZS Nysa)

Turniej deblowy juniorów

Adrian Węcek (Ostródzianka(/Mateusz Dykowski (MRKS Gdańsk) – Kacper Malinowski (AZS AJS Częstochowa)/Paweł Kozieł (Sygnał Lublin) 2:3 (8,9,-8,-6,-10)

Turniej mikstów

I runda

Jakub Dyjas (Elektryk Toruń)/Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Piotr Brożek (Wolej Ruda Śląska)/Joanna Żyła (niestowarzyszona, Śląsk) 3:0 (5,2,9)

Jedrzej Małolepszy (AZS Nysa)/Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) – Mikołaj Kamiński/Monika Żbikowska (GLKS Nadarzyn) 3:0 (7,6,9)

Adrian Więcek (Ostródzianka)/Martyna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) – Dariusz Burger (Granit Strzelin)/Alicja Chrząstkowska (AZS UE Wrocław) 3:0 (3,6,7)

Jakub Czyszczoń (Gorce Nowy Targ)/Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Daniel Kisielewicz (Trefl Zamość)/Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa) 3:1 (-9,8,7,8)

Błażej Feres (Trefl Zamość)/Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Tomasz Wiśniwski (MRKS Gdańsk)/Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 0:3 (-9,-9,-8)

II runda

Adrian Więcek (Ostródzianka)/Martyna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) – Jakub Dyjas (Elektryk Toruń)/Maja Krzewicka(Warmia Lidzbark Warmiński) 1:3 (-7,-9,5,-9)

Jędrzej Małolepszy (AZS Nysa)/Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) – Marcin Ściblak (MRKS Gdańsk)/Katarzyna Ślifirczyk (Jedynka Łódź) 3:0 (4,9,8)

Jakub Czyszczoń (Gorce Nowy Targ)/Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Wojciech Roj (BISTS Bielsko Biała)/Jessika Andraczek (Victoria Chrościce) 3:0 (8,10,8)

Ćwierćfinały

Jakub Dyjas (Elektryk Toruń)/Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Jędrzej Małolepszy (AZS Nysa)/Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:1 (-10, 5,10,7)

Jakub Czyszczoń (Gorce Nowy Targ)/Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Tomasz Wiśniewski (MRKS Gdańsk)/Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 0:3 (-6,-9,-6)

Półfinał

Jakub Dyjas (Elektryk Toruń)/Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Konrad Kulpa (Elektryk Toruń)/Klaudia Kosińska (GLKS Nadarzyn) 2:3 (12,-8,10,-14,-10)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x