Indywidualne MP Seniorów Arłamów 2021 – Kulczycki podwójnym mistrzem, Michalak ze srebrem

Fot. PZTS
W weekend (26/28 marca) w Arłamowie odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło ośmioro reprezentantów sekcji warmińsko-mazurskich: Dekorglass Działdowo, Ostródzianka i Warmia Lidzbark Warmiński  Zabrakło jednak Jakuba Dyjasa (Dekorglass) – obrońcy tytułu. Mistrzem Polski w singlu został po raz pierwszy Samuel Kulczycki (Dekorglass). Następnie wraz z Katarzyna Węgrzyn sięgnął po złoto w mikście.  W deblu Aleksandra Michalak (Warmia) została wicemistrzynią Polski.

I dzień

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski stał pod znakiem rywalizacji singlistów i mikstów. Oba turnieje doprowadzono do fazy ćwiećfinałów. Wystarczy więc jeszcze jedno zwycięstwo by znaleźć się w strefie medalowej. W grze pojedynczej jedynym naszym przedstawicielem w 1/4 finału jest Samuel Kulczycki, na co dzień występujący w Bundeslidze, ale w kraju reprezentujący Dekorglass Działdowo. Wszystkie trzy rundy przeszedł bezproblemowo. O ile pewne zwycięstwa nad Maciejem Karmolinskim (Bronowianka Kraków) i Adamam Doszem (Pogoń Lębork) przeszły bez echa, to wygrana z turniejową jedynką doświadczonym Tomaszem Lewandowskim (Politechnika Rzeszów) stało się wydarzeniem i bardzo nas ucieszyła, bowiem droga do medalu jest otwarta. Następny rywal – Adrian Więcek (UKS Tenisista Rudno) jest kibicom zwłaszcza z Ostródy doskonale znany, ale prawdę mówiąc jego awans do ćwierćfinału jest przede wszystkim efektem szczęśliwego losowania. W normalnej dyspozycji i przy pełnej koncentracji Kulczycki znajdzie się na pewno w półfinale.

Pozostali odpadli wcześniej. Jakub Witkowski (Ostródzianka) w I rundzie sprawił niespodziankę eliminując wyżej notowanego, doświadczonego Daniela Bąka (Orlicz 1924 Suchedniów) 4:3, ale w następnej trafił na Macieja Kubika (Dekorglass), z którym przegrał gładko 1:4. Kubik miał w pierwszej rundzie wolny los i po zwycięstwie nad ostródzianinem wydawało się, że ćwierćfinał powinien osiągnąć bez kłopotów. Tymczasem w 1/8 finału zatrzymał go Michał Bańkosz (AZS UE Wrocław) – porażka 3:4, z którym powinien sobie poradzić. Kamil Kurowski (Dekorglass) trafił od razu na Szymona Kolasę (Politechnika Rzeszów), jednego z najzdolniejszych młodzieżowców i przegrał 0:4, chyba zbyt łatwo. To samo dotyczy Łukasza Sokołowskiego (Ostródzianka), którego wyeliminował Michał Galas (LZS Kujakowice).

W singlu pań reprezentowały nas trzy zawodniczki Warmii Lidzbark Warmiński. Najdalej do 1/8 finału zawędrowała Aleksandra Michalak , który wygrała bardzo pewnie dwa spotkania z Klaudią Broda (Politechnika Rzeszów) 4:0 i Julią Szymczak (AZS UE Wrocław) Przegrała w trzeciej rundzie z doświadczoną i wysoko cenioną Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) 2:4 (przy prowadzeniu 2:1) po wyrównanej walce. Nieobliczalna w gronie seniorek Natalia Bogdanowicz pewnie rozprawiła się z Dominiką Gilewską (KTS Gliwice) 4:2, w następnej grze uległa wychowance Warmii, reprezentującej obecnie AZS UJD Częstochowa, Roksanie Załomskiej 2:4. Weronika Bobek nie miała większych szans i to się potwierdziło, ale trzeba przyznać, że wypadła zupełnie dobrze. Przegrała z Katarzyną Galus (Politechnika Rzeszów) 2:4.

W grze mieszanej aż trzy pary z udziałem reprezentantów klubów warmińsko-mazurskich znalazły się w ósemce, a już dziś można powiedzieć, że jedna z nich stanie na podium. W ćwierćfinale dojdzie bowiem do bezpośredniej potyczki miksta: Samuel Kulczycki (Dekorglass)/Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) z parą: Artur Grela (Gwiazda Bydgoszcz)/Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński). Natomiast przed arcytrudnym zadaniem staną: Łukasz Sokołowski (Ostródzianka) i Zuzanna Błażejewicz (Gotyk Toruń). Ich ewentualne zwycięstwo nad Tomaszem Lewandowskim (Politechnika Rzeszów) i Pauliną Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) byłoby super sensacją. Michał Bańkosz (AZS UE Wrocław) i Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) awansowali do „16” tu jednak trafili na Jakuba Perka (Orlicz 1924 Suchedniów) i Natalię Bajor (AZS UE Wrocław). W tej konfrontacji nie mieli szans. Pozostałe pary odpadły wcześniej: Kamil Kurowski (Dekorglass Działdowo)/Kamila Gryko (Dojlidy Białystok) w II rundzie, a Jakub Witkowski (Ostródzianka)/Julia Furman (AZS UE Wrocław) oraz Norbert Jóźwiak (Lewart Lubartów)/Weronika Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) w pierwszej.

II dzień

Sobota stała pod znakiem gier podwójnych, ale wypada rozpoczęć od ćwierćfinałów turnieju singlowego, najbardziej prestiżowej rywalizacji. Nasz jedynak w tej fazie rozgrywek Samuel Kulczycki (Dekorglass) łatwo przeszedł do strefy medalowej po zwycięstwie nad Adrianem Więckiem (UKS Tenisista Rudno 4:1). W niedziele rano w półfinale zagra z Patrykiem Chojnowskim (AZS AWFiS Gdańsk). To bardzo trudny rywal potrafiący grać w prestiżowych imprezach.

W ćwierćfinale mikstów mieliśmy aż trzy pary, Jedna zakwalifikowała się do finału. Samulel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn wygrali w sobotę cztery spotkanie. Wyeliminowali kolejno: Przemysława Walaszka (Energa KTS Toruń) i Dominikę Gilewską (KTS Gliwice) 3:2, Adama Dosza (Pogoń Lębork) i Alicje Łebek (Chrobry Międzyzdroje) 3:1, w 1/4 finału Artura Grelę (Gwiazda Bydgoszcz) i Aleksandrę Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0, a w półfinale Jakuba Perka (Orlicz 1924 Suchedniów) i Natalię Bajor (AZS UE Wrocław) 3:2. W finale czeka na nich doświadczona para: Tomasz Lewandowski (Politechnika Rzeszów), Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn). Dzielnie poczynali sobie: Łukasz Sokołowski (Ostródzianka) i Zuzanna Błażejewicz (Gotyk Toruń). Najpierw pokonali Macieja Karmolińskiego (Bronowianka Kraków) i Karolinę Rakowską (Skarbek Tarnobrzeg), 3:0 następnie Michała Krzyżanowskiego (Darz Bór Karnieszewice) i Dominikę Wołowiec (MUKS Start Nadarzyn) 3:2, w 1/8 finału Adriana Więcka (UKS Tenisista Rudno) i Wiktorię Wróbel (MRKS Gdańsk) 3:2, zatrzymali ich dopiero finaliści: Tomasz Lewandowski (Politechnika Rzeszów) i Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) 1:3. Artur Grela (Gwiazda Bydgoszcz) i Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) w drodze do ćwierćfinału wygrali z Marcinem Woskowiczem (Darz Bór Karnieszewice) i Sandrą Kozioł (Chrobry Międzyzdroje) 3:1, następnie Kamila Nalepę (ZKS Zielona Góra) i Paulę Nowacką (LKTS Luboń) 3:2. W pojedynku o półfinał wyeliminowali ich Samuel Kulczycki (Dekorglass) i Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) 0:3. Pozostałe pary z akcentami warmińsko-mazurskimi odpadły wcześniej. Kamil Kurowski (Dekorglas) i Kamila Gryko (Dojlidy Białystok) po zwycięstwie nad Norbertem Jóźwiakiem (Lewart Lubartów) i Weroniką Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0, przegrali z Konradem Kulpą (Energa TKS Toruń) i Julia Ślązak (KTS Tarnobrzeg) 2:3. Jakub Witkowski (Ostródzianka) i Julia Furman (AZS UE Wrocław) ponieśli porażkę w I rundzie z Nestorem Wasylkowskim (AZS UE Wroclaw) i Sandrą Wabik (AZS UJD Częstochowa) 1:3. Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) i Michał Bańkosz (AZS UE Wrocław) po zwycięstwie nad Jarosławem Tomickim (KTS Gliwice) i Emilią Kijok (Stella Gniezno) 3:0 przegrali z Jakubem Perkiem (Orlicz 1924 Suchedniów) i Natalia bajor (AZS UE Wrocław) 0:3.

W deblu mężczyzn bardzo liczyliśmy na wspólne granie zawodników Dekorglassu Macieja Kubika i Samuela Kulczyckiego. Wprawdzie w II rundzie wyeliminowali parę z klubu Darz Bór Karnieszewice: Michał Krzyżanowski/Marcin Woskowicz 3:0, ale w 1/4 finału przegrali z deblem toruńskim Konrad Kulpa/Tomasz Kotowski 0:3. Do ćwierćfinału dotarli: Łukasz Sokołowski (Ostródzianka) i Szymon Kolasa (Politechnika Rzeszów). Najpierw pokonali daniela Lisa (UKS Olesno) i Nestora Wasylkowskiego (AZS UE Wrocław) 3:1, ale nie dali rady Robertowi Florasowi (Polonia Bytom) i Danielowi Bąkowi (Orlicz 1924 Suchedniów) 2:3. Kamil Kurowski (Dekorglass) i Jakub Witkowski (Ostródzianka) od razu trafili na Filipa Szymańskiego (Polonia Bytom) i Miłosza Redzimskiego (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i przegrali 2:3.

W deblu pan jak burza przez turniej przeszły Roksana Załomska (AZS UJD Częstochowa) i Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński). Wyeliminowały kolejno deble: Agata Zakrzewska (KTS Tarnobrzeg)/Gabriela Dyszkiewicz (ATS Białystok) 3:2, Anna Wegrzyn/Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) 3:0 oraz Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk)/ Ilona Sztwertnia (Bronowianka Kraków) 3:1. O złoto zagrają z doświadczoną parą: Natalia Bajor (AZS UE Wrocław)/Katarzyna Grzybowska-Franc (Dojlidy Białystok). Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) i Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) wygrały z Martą Holak (Jedynka Łódź) i Gabrielą Sokołowską (ZKS Zielona Góra) 3:0, po czym przegrały z Anną i Katarzyna Wegrzyn (AZS UE Wrocław) 0:3. Daria Kędzior (MRKS Gdańsk) i Weronika Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) od razu poniosły porażkę z Julia Bartoszek i Angelika Janik (JKTS Jastrzębie) 1:3.

III dzień

Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo). zakwalifikował się do finału turnieju singlowego po zwycięstwie nad Patrykiem Chojnowskim (AZS AWFiS Gdańsk) 4:3. Przez pięć setów trwała bardzo zacięta walka, gdzie o wyniku decydowały dramatyczne końcówki.  Gdy Chojnowski objął prowadzenie 3:2, wydawało się, że to on uzyskał nie tylko przewagę punktową, ale też psychiczną. Zawodnik Dekorglassu wykazał się jednak dużą odpornością. Od połowy szóstej partii zdominował wydarzenia, a w decydującym secie wygranym do 2 nie dał szans rywalowi. Jego rywalem będzie Robert Floras (Polonia Bytom), który wypunktował Miłosza Redzimskiego (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 4:1. Do wewnętrznej rozgrywki o złoto „młodych gniewnych” nie dojdzie.

W finale debla pań Roksana Załomska (AZS AJD Częstochowa) i Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) prowadziły w finale 2:1 i zanosiło się na sensację. Doświadczone i utytułowane: Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) i Katarzyna Grzybowska-Franc (Dojlidy) opanowały jednak sytuację i wysoko wygrały rozstrzygające partie. Ale srebrny krążek zawodniczki Warmii Lidzbark Warmiński jest jej dużym sukcesem.

Na zakończenie MP odbyły się dwa finały z udziałem Samuela Kulczyckiego – niewątpliwie bohatera tej imprezy. W rywalizacji singlistów zawodnik Dekorglassu pokonał 4:2 Roberta Florasa (Polonia Bytom) I było chyba łatwiej niż w półfinale z Chojnowskim. Samuel od trzeciej partii panował nad sytuacją i na dobrą sprawę mecz powinien zamknąć w pięciu setach. Ale najważniejsze, że po przegranej partii na przewagi szybko wrócił do równowagi i postawił kropkę nad „i” Mimo zmęczenia i dużego obciążenia psychicznego Samuel Kulczycki po raz trzeci sięgnął po tytuł mistrzowski w mikście. Świetnie rozumiał się z Katarzyną Wegrzyn (AZS UE Wrocław). Pokonanie doświadczonej pary: Tomasz Lewandowski (Politechnika Rzeszów)/Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) 3:1 nie stanowiło problemu.

Sukces tenisisty Dekorglassu jest niepodważalny. Zdobył medale w dwóch konkurencjach: singlu i mikście, choć liczono, że największe szanse ma w deblu. Ale w sporcie trudno wszystko przewidzieć.

Gra pojedyncza kobiet:

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 17/32

I runda

Dominika Gilewska (KTS Gliwice) 4:2 (9, 7,-9,-14, 8, 8)

II runda

Roksana Załomska (AZS UJD Częstochowa) 24 (-1, 7,-13,-6, 8,-7)

Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 9/16

I runda

Klaudia Broda (Politechnika Rzeszów) 4:0 (3, 5, 7, 3)

 II runda

Julia Szymczak (AZS UE Wrocław) 4:1 (11, 8, 5,-8, 7)

1/8 finału

Paulina Krzysiek MUKS Start Nadarzyn) 2:4 (-9, 3, 9,-6,-12,-7)

Weronika Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce  33/48

I runda

Katarzyna Galus (Politechnika Rzeszów) 2:4 (8,-3, 12,-8,-7,-5)

Gra pojedyncza mężczyzn

Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo) miejsce 1

I runda

Maciej Karmoliński (Bronowianka Kraków) 4:0 (5, 4, 5, 5)

 II runda

Adam Dosz (Pogoń Lębork) 4:1 (7,-12, 5, 8, 5)

1/8 finału

Tomasz Lewandowski (Politechnika Rzeszów) 4:0 (6, 9, 7, 11)

Ćwierćfinał

Adrian Więcek (UKS Tenisista Rudno) 4:1 (6,-10, 4, 7, 8)

Półfinał

Patryk Chojnowski (AZS AWFiS Gdańsk) 4:3 (-9, 13, 9,-7,-8, 5, 2)

Finał

Robert Floras (Polonia Bytom) 4:2 (9,-10,6, 6 , -10, 5)

Jakub Witkowski (Ostródzianka Ostróda) miejsce 17/32

I runda

Daniel Bąk (Orlicz 1924 Suchedniów) 4:3 (9,-8,-8,-5, 5, 6, 5)

II runda

Maciej Kubik (Dekorglass Działdowo) 1:4 (-3,-4,8,-8,-6)

Maciej Kubik (Dekorglass Działdowo) – miejsce 9/16

I runda

wolny los

II runda

Jakub Witkowski (Ostródzianka Ostróda) 4:1 (3, 4,-8, 6, 6)

1/8 finału

Michał Bańkosz (AZS UE Wrocław) 3:4 (-6, 9, 8,-10, 14,-7,-10)

Kamil Kurowski (Dekorglass Działdowo) miejsce 33/48

I runda

Szymon Kolasa (Politechnika Rzeszów) 0:4 (-5,-7,-6,-9)

Łukasz Sokołowski (Ostródzianka Ostróda) miejsce 33/48

I runda

Michał Galas (LZS Kujakowice) 2:4 (-8,-10, 8, 3,-9,-4)

Gra podwójna kobiet

Daria Kędzior (MRKS Gdańsk)/Weronika Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 17/24

I runda

Julia Bartoszek/Angelika Janik (JKTS Jastrzębie) 1:3 (-6, 10,-9,-12)

Roksana Załomska (AZS UJD Częstochowa)/Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 2

I runda

wolny los

II runda

Agata Zakrzewska (KTS Tarnobrzeg)/Gabriela Dyszkiewicz (UKS ATS Białystok) 3:2 (4, -8,-10, 2, 12)

Ćwierćfinał

Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) 3:0 (10, 5, 5)

Półfinał

Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk)/Ilona Sztwiertnia (Bronowianka Kraków) 3:1 (-7, 7, 8, 10)

Finał

Natalia Bajor (AZS UE Wrocław), Katarzyna Grzybowska-Franc (Dojlidy Białystok) 2:3 (7,-6, 6,-5,-3)

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński)/Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) miejsce 9/16

I runda

Marta Holak (Jedynka Łódź)/ Gabriela Sokołowska (ZKS Zielona Góra) 3:0 (10, 5, 3)

II runda

Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) 0:3 (-3,-11,-7)

Gra podwójna mężczyzn

Maciej Kubik/Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo)- miejsce 5/8

I runda

wolny los

II runda

Michał Krzyżanowski/Marcin Woskowicz (Darz Bór Karnieszewice) 3:0 (3, 8, 7)

Ćwierćfinał

Konrad Kulpa/Tomasz Kotowski (Energa KTS Toruń) 0:3 -5,-12,-6)

Łukasz Sokołowski (Ostródzianka)/Szymon Kolasa (Politechnika Rzeszów) – miejsce 9/16

I runda

Daniel Lis (UKS Olesno)/Nestor Wasylkowski (AZS UE Wrocław) 3:1 (-10, 2, 8, 5)

II runda

Robert Floras (Polonia Bytom)/Daniel Bąk (Orlicz 1924 Suchedniów) 2:3 (-7, 10, 7,-7,-15)

Kamil Kurowski (Dekorglass Działdowo)/Jakub Witkowski (Ostródzianka) miejsce 17/24

I runda

Filip Szymański (Polonia Bytom)/ Miłosz Redzimski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 2:3 (-4, 7. 9-5,-11)

Gra mieszana

Jakub Witkowski (Ostródzianka), Julia Furman (AZS UE Wrocław) miejsce 33/48

I runda

Nestor Wasylkowski (AZS UE Wrocław)/Sandra Wabik (AZS UJD Częstochowa) 1:3 (-6, 7,-6,-9)

Michał Bańkosz (AZS UE Wrocław)/Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 9/16

I runda

wolny los

II runda

Jarosław Tomicki (KTS Gliwice)/Emilia Kijok (Stella Gniezno) 3:0 (6, 11, 14)

1/8 finału

Jakub Perek (Orlicz 1924 Suchedniów)/Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) 0:3 (-6,-2,-7)

Kamil Kurowski (Dekorglass Działdowo)/Kamila Gryko (Dojlidy Białystok) miejsce 17/32

I runda

Norbert Jóżwiak (Lewart Lubartów)/Weronika Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0 (11, 10, 8)

II runda

Konrad Kulpa (Energa KTS Toruń)/Julia Ślęzak (KTS Tarnobrzeg) 2:3 (-9, 6, 7,-3-3)

Norbert Jóźwiak (Lewart Lubartów)/Weronika Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 33/48

I runda

Kamil Kurowski (Dekorglass Działdowo)/Kamila Gryko (Dojlidy Białystok) 0:3 (-11,-10,-8)

Artur Grela (Gwiazda Bydgoszcz)/Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 5/8

I runda

wolny los

II runda

Marcin Woskowicz (Darz Bór Karnieszewice)/Sandra Kozioł (Chrobry Międzyzdroje) 3:1 (8, 8,-6, 6)

1/8 finału

Kamil Nalepa (ZKS Zielona Góra)/Paula Nowacka (LKTS Luboń) 3:2 (7,-9, 10,-9, 9)

Ćwierćfinał

Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo)/Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) 0:3 (-10,-9,-12)

Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo)/Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) miejsce 1

I runda

wolny los

II runda

Przemysław Walaszek (Energa KTS Energa Toruń)/Dominika Gilewska (KTS Gliwice) 3:2 (4,-9,-9, 6, 8)

1/8 finału

Adam Dosz (Pogoń Lębork)/Alicja Łebek (Chrobry Międzyzdroje) 3:1 (-8, 7, 3, 7)

Ćwierćfinał

Artur Grela (Gwiazda Bydgoszcz)/Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0 (10, 9, 2)

Półfinał

Jakub Perek (Orlicz 1934 Suchedniów)/Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) 3:2 (-4, 10, 4,-8, 11)

Finał

Tomasz Lewandowski (Politechnika Rzeszów)/Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) 3:1 (5,-6, 7, 7)

Łukasz Sokołowski (Ostródzianka)/Zuzanna Błażejewicz (Gotyk Toruń) miejsce 5/8

I runda

Maciej Karmoliński (Bronowianka Kraków)/Karolina Rakowska (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:0 (5, 6, 11)

II runda

Michał Krzyżanowski (Darz Bór Karnieszewice)/Dominika Wołowiec (MUKS Start Nadarzyn)3:2 (-9, 9, 6,-9, 6)

1/8 finału

Adrian Więcek (UKS Tenisista Rudno)/Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) 3:2 (-8, 7, 5,-8, 9)

Ćwierćfinał

Tomasz Lewandowski (Politechnika Rzeszów)/Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) 1:3 (2,-4,-5,-9)

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo' Lidzbark Warmiński Ostróda sport seniorski Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gość
26 marca 2021 19:21

kadrowiczki … z LW, Gdańska słabiutko : (

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x