Kadra juniorów na zgrupowaniu w Ostródzie – Łukasz Sokołowski wygrał sprawdzian

Fot. pzts
Kadra polskich juniorów przebywa na zgrupowaniu w Ostródzie. Pierwotnie zaplanowany obóz miał stanowić kolejny etap przygotowań do Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej. Niestety impreza została odwołana, ale spotkanie odbywa się z korzyścią dla młodych zawodników, którzy poprzez treningi i sparingi podnoszą swe umiejętności. W rozegranym turnieju kontrolnym zwycięstwo odniósł zawodnik Ostródzianki Łukasz Sokołowski, co jest dowodem, że słusznie został powołany na zgrupowanie.

W sobotnim turnieju udział wzięło 16. tenisistów stołowych, którzy uczestniczą w ostródzkiej akcji szkoleniowej. Kolejne miejsca zajęli: Kuba Kwapiś, Mateusz Zalewski i Dawid Jadam. Miejsca od piątego do ósmego w turnieju kontrolnym zajęli Jakub Witkowski, (Ostródzianka) Patryk Bielecki (Dekorglass Działdowo), Maksymilian Miastowski (Ostródzianka) i Michał Małachowski. Na kolejnych lokatach zostali sklasyfikowani Alan Kulczycki, Miłosz Sawczak, Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo), Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo), Patryk Pyśk, Dawid Michna, Mateusz Żelengowski i Michał Gawlas.

Uważam, że ta grupa jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym. O tym, kto jest lepszy decyduje dyspozycja dnia – podsumował Patryk Jendrzejewski.

We wcześniej rozegranym sprawdzianie seniorów wygrał Marek Badowski przed nowym nabytkiem Dekorglassu Jakubem Dyjasem i Patrykiem Chojnowskim. Dziewiąte miejsce zajął Kacper Petaś (Ostródzianka)

 

Ostróda sport młodzieżowy Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x