Kolping był w Działdowie już od niedzieli – Odwołany baraż Dekorglassu

W związku z koniecznością dokładnej analizy i weryfikacji rozgrywek I lig męskich sezonu 2011/2012 Wydział Rozgrywek PZTS odwołuje wszystkie mecze o awans do Superligi mężczyzn i o utrzymanie w I ligach męskich. Wydział Rozgrywek przedstawi wyniki, przeprowadzonej analizy i weryfikacji I lig męskich, Zarządowi PZTS w dniu 05.05.2012, który podejmie ostateczną decyzję. Tak brzmi komunikat ogłoszony 1 maja na kilka godzin przed zaplanowanym barażem o superligę: Dekorglass Działdowo – PKS Kolping Jarosław. Do meczu więc nie doszło, choć pingpongiści Kolpingu przebywali w Działdowie już od niedzieli.

 

O co chodzi? Podobno wiele klubów nie zapłaciło w terminie kar finansowych za żółte kartki, jakie otrzymali zawodnicy i trenerzy zespołów podczas spotkań ligowych. Taki przypadek ma dotyczyć również Dariusza Kiełba z Kolipngu, o czym poinformowali rywale zespołu z Jarosławia z grupy południowej I ligi. Jeśli wszystkie tego typu przypadki zostaną odkryte nie wykluczone, że  tabele ligowe zostaną przewrócone do góry nogami. Komentarz w tej sprawie jest chyba zbyteczny. Wypada tylko czekać na oficjalna informację z kim i kiedy zagra Dekorglass Działdowo.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x