Lider pewnie pokonal Warmię II – A tak naprawdę mógł być walkower

Wizyta lidera rozgrywek I ligi tenisa stołowego kobiet – Stelli Gniezno w Lidzbarku Warmińskim przyniosła sporo emocji, nie tyle związanych z samą grą, lecz z dwugodzinnym spóźnieniem gości. Jak by nie było Warmia mogła wygrać walkowerem ( w I rundzie zawodniczki z Lidzbarka nie dojechały do Gniezna i gospodarze skorzystali z punktu regulaminu), ale tu spotkanie się odbyło, bo zawodniczkom bardzo zależało by spotkać się z mocnymi przeciwniczkami.  Stella wprawdzie wygrała aż 9:1, ale Anna Zielińska i Alicja Czarnomska  mogły zmierzyć się z Roksaną Załomską i  Magdą Górowską, z którymi stoczyły zacięte potyczki. Natomiast młodziutkie: Julia Bibik i Dominika Górecka szans na zwycięstwa nie miały.

Jedyny punkt wywalczył debel: Zielińska/Czarnomska, ale wynik mógł być bardziej honorowy. Ania prowadziła z Górowską 2:0 i w piątej partii 10:8. Mając pięć meczboli przegrała 13:15. Z kolei Ala też mogła pokonać Załomską, wygrała dwie pierwsze partie, potem jednak do głosu doszła Roksana.

LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński II – Stella Gniezno 1:9

Punkt: debel: Anna Zielińska/Alicja Czarnomska.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x