LUKS Warmia sprawdza paraolimpijczyków – Korzyści z obu stron

Miesiąc po Igrzyskach Olimpijskich w Londynie rozpocznie się Paraolimpiada. Kadra Polski w tenisie stołowym na tę imprezę przygotowuje się w województwie warmińsko -mazurskim (na zgrupowaniu w Ostródzie).W sobotę (18 sierpnia) w Lidzbarku Warmińskim rozegrany został sparing trzech drużyn paraolimpijczyków z zespołami z LUKS WARMII. Zwycięsko z potyczki wyszli tylko chłopcy: Piotr Garbino i Szymon Szewczyk, którzy wygrali swój mecz 3:2 z aktualnymi Mistrzami Świata: Piotrem Grudniem i Marcinem Skrzyneckim.

 

Dominika Górecka i Wiktoria Ziemkiewicz zremisowały swoje spotkanie, a Maja Mańkiewicz i Ada Górska przegrały pojedynek. Po zakończeniu sparingu Elżbieta Madejska, trenerka paraolimpijczyków, nie ukrywała radości z dobrej postawy swoich podopiecznych, ale też podkreśliła wysoką jakość sportową sparingpartnerów z LUKS Warmia. Wspólnie z trenerem Zbyszkiem Pietkiewiczem zaplanowała kolejne spotkania.

{AdmirorGallery}para18{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x