Maja Krzewicka w MŚ juniorek – Języczek u wagi

Maja Krzewicka zawodniczka Warmii Lidzbark Warmiński znalazła uznanie w oczach selekcjonera kadry narodowej i została zgłoszona do reprezentacji na mistrzostwa świata juniorek, które odbędą się od 4 do 11 grudnia w Bratysławie. To duży sukces zawodniczki, która kilka miesięcy temu przybyła do Warmii z Gorców Nowy Targ, szybko się tu zaaklimatyzowała i w ostatnich tygodniach grała wręcz znakomicie.

Przypomnijmy, że Maja wygrała i to w pięknym stylu I Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Gdańsku.  Jest w tej chwili sklasyfikowana na drugim miejscu w rankingu za Klaudią Kusińską. Ponadto dobrze grała w rozgrywkach ligowych, a ostatnio zdobyła punkt w meczu ekstraklasy z Nadarzynem. Pokonała Sandrę Wabik, która też była kandydatka na mistrzostwa świata i otrzymała status zawodniczki rezerwowej. Zapewne ten bezpośredni pojedynek był przysłowiowym języczkiem u wagi i zadecydował o nominacji pingpongistki Warmii Lidzbark Warmiński. Należy tylko życzyć sympatycznej i bardzo ambitnej zawodnicze sukcesów Bratysławie

 

Skład reprezentacji Polski juniorek:

 

Magdalena Szczerkowska (GLKS Nadarzyn)

Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn)

Katarzyna Ślifirczyk (MKS Jedynka Magellan Łódź)

Maja Krzewicka (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn, rezerwowa)

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x