Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Brzeg Dolny – Złoto: Bogdanowicz i Chilicki , srebro: Gromek

Fot. nadesłane
W weekend (17/18 października) w Brzegu Dolnym odbywły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kat. młodzieżowiec, junior, kadet i młodzik. Doskonale spisali się zawodnicy KSTS Warmia Lidzbark Warmiński Natalia Bogdanowicz i Dawid Chilicki zdobyli złote, a Artur Gromek srebrny medal.. Tytuł mistrzowski zdobyła też Zuzanna Pawelec, grająca w ligowej drużynie Polmleku, ale w tej imprezie reprezentująca Sygnał Lublin.

Juniorzy

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) miejsce 9/12

Ćwierćfinał

Mikołaj Olejnik (Visonex Wierzbięcin) 2:3 (3,-9, 5,-12,-11)

o miejsce 7/8

Filip Rulka (Meble Anders Żywiec) m2:3 (-10, 8,-8, 8,-5)

Kadetki

Weronika Bobek (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 9/12

II runda

Klara Lemańska (Krajna Sepólno Krajeńskie) 2:3 (-3,-9, 8, 6,-6)

o miejsce 9/12

Dominika Olszowa (UKS Dalachów) 3:0 (7, 6, 7)

o miejsce 7/8

Kinga Tołstyko 0:3 (-7,-11,-12)

Zuzanna Pawelec (Sygnał Lublin) miejsce 1

II runda

Zuzanna Wieczorek (ULKS Moszczenica) 3:0 (1, 6, 1)

Ćwierćfinał

Weronika Kaźmierczak (MKTS Opalenica) 3:0 (6, 1, 5)

Półfinał

Klara Lemańska (Krajna Sepólno Krajeńskie) 3:1 (7,-3, 12, 5)

Finał

Julia Gładysz (LKTS Luboń) 3:1 (7,-9, 5, 10)

Kadeci

Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 1

II runda

Wiktor Andruszko (GOKSiR Dobromierz) 3:0 (8, 3, 2)

Ćwierćfinał

Kamil Kostyk (Helios Czempin) 3:1 (9,-6, 9, 7)

Półfinał

Michał Mądry (Piast Ostrzeszów) 3:0 (9, 11,6)

Finał

Paweł Polok (MKS Czechowice Dziedzice) 3:2 (9, 5,-7,-9, 10)

Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo) miejsce 7/8

I runda

Michał Bagiński (LUKS Korfantów) 3:0 (10, 8, 6)

Ćwierćfinał

Paweł Polok (MKS Czechowice Dziedzice) 0:3 (-4,-6,-4)

o miejsce 7/8

Szymon Zajda (Kusy Łobudzice) 3:0 (4, 4, 7)

o miejsce 5/6

Mikołaj Nawrot (Sady Wierzchowice) 0:3 (-10,-6,-7)

Młodziczki

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 1

II runda

Sandra Murawska (Milicz) 3:0 (3, 4, 9)

Ćwierćfinał

Maria Toborek (Sokół Orzesze) 3:1 (6,-4, 8, 7)

Półfinał

Patrycja Frelich (LKTS Luboń) 3:0 (3, 12, 7)

Finał

Katarzyna Nowak (Polonia Śmigiel) 3:1 (-6, 6, 5, 5)

Młodzicy

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński)miejsce 2

II runda

Jan Szczepanek (LZS Żywocice) 3:1 (3,-10, 6, 6)

Ćwierćfinał

Kacper Latocha (ULKS Moszczenica) 3:0 (7, 7, 9)

Półfinał

Oskar Lipa (ULKS Moszczenica) 3:0 (9,9 9, 3)

Finał

Marcel Błaszczyk (Dwójka Rawa Mazowiecka) 0:3 (-9,-7,-11)

Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo)miejsce 13/16

I runda

Kacper Jurczyk 3:0 (6, 4, 4)

II runda

Kamil Pyra (Visonex Wierzbięcin) 2:3 (4,-5,-7, 8,-4)

o miejsce 13/16

Dawid Stanowski Odra Głoska Księgienice) 3:0

o miejsce 9/12

Nikodem Czarnof (Zalew Stępnica) 1:3 (-9, 10,-7,-7)

Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) miejsce 13/16

II runda

Michał Kaźmierczak (MKTS Opalenica) 2:3 (-9, 5, 12,-8,-9)

o miejsce 13/16

Michał Brzeziński (Kłos Olkusz) 3:1 (-8, 6, 4, 8)

o miejsce 9/12

Mateusz Gawlas (MKS Czechowice Dziedzice) 2:3 (9,-8,-5, 9,-7)

Działdowo' Lidzbark Warmiński sport młodzieżowy Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
TCZ
TCZ
18 października 2020 11:46

a zgłosiło się jedynie po kilkanaście osób 🙁 Mistrzostwa….

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x