Mistrzostwa LZS szkół gminnych – Czekamy na kolejne talenty

W najbliższy poniedziałek w Lidzbarku Warmińskim i i Gawlikach Wielkich (gmina Wydminy) odbędą się półfinalowe turnieje mistrzostw województwa warmińsko mazurskiego LZS szkół gminnych  w tenisie stołowym. Wystartuje już wyselekcjonowana grypa zawodniczek i zawodników, którzy pomyślnie przebrneli przez eliminacje strefowe. Wśród uczstników są nazwiska, które przewijają się w turniejach i rozgrywkach ligowych i ci pingpongiści są faworytami. Ale takie imprezy to przede wszystkim możliwość ujawnienia sie kolejnych taklentów i na to bardzo liczymy.

 

 

Półfinał: Lidzbark Warmiński Hala Gimnazjum nr 2 ul. Polna 36, 08.11.2010 godz. 10:30

                                                 Szkoły Podstawowe

         Dziewczęta                                                                   Chłopcy

1 Agata Olczak Działdowo                                      1. Jakub Chojnacki Kozłowo

2. Natalia Kucińska Kozłowo                                   2. Karol Zielkowski Działdowo

3. Małgorzata Jasińska Kozłowo                             3. Dominik Kowalewski Kozłowo

4. Nikola Oryl Kozłowo                                            4. Kacper Szczepański Działdowo

5. Patrycja Augustyniak Kozłowo                           5. Arkadiusz Tkacz Kozłowo

1. Grzegrzółka Łukasz Górowo Ił                           1. Czajkowska Patrycja Sępopol

2. Zukowski Szymon Górowo Ił                              2. Kownacka Patrycja Sępopol

3. Karasiewicz Patryk Sępopol                               3. Górska Ada Lidzbark Warmiński

4. Laudański Mariusz Górowo Ił                              4. Ryplewicz Aleksandra Bartoszyce

5. Kopeć Kamil Sępopol                                           5. Dobrzyńska Weronika Sępopol

1. Dembkowska Joanna Lubawa                            1. Michalak Mateusz Ostróda

2. Neubert Natalia Nowe Miasto Lub.                      2. Kresiman Mateusz Susz

3. Kurnikowska Martyna Nowe Miasto Lub.           3. Chamera Piotr Ostróda

4. Milewska Marta Nowe Miasto Lub.                     4. Śledź Rafał Ostróda

5. Łużyńska Kinga Lubawa                                    5. Zelma Kacper Lubawa

                                             Szkoły Gimnazjalne

        Dziewczęta                                                                   Chłopcy

1. Patrycja Multikin Kozłowo                                    1. Damian Klonowski Działdowo

2. Dominika Wiśniewska Kozłowo                           2. Adrian Jonik Działdowo

3. Joanna Krzesińska Kozłowo                               3. Marcin Grodecki Działdowo

4. Karolina Raczkowska Grunwald                         4. Dawid Jaskulski Działdowo

5. Paulina Wyżlic Działdowo                                    5. Bartosz Grzela Kozłowo

1. Lis Marta Lidzbark Warmiński                              1. Ramenda Adam Lidzbark Warmiński

2. Domsławska Emilia Lidzbark Warmiński              2. Szewczyk Piotr Lidzbark Warmiński

3. Chrulska Zuzanna Lidzbark Warmiński               3. Pawłowski Mateusz Jonkowo

4. Chmarycz Karolina Jonkowo                              4. Lis Łukasz Bartoszyce

5. Odwrot Martyna Sępopol                                    5. Ryba Błażej Jonkowo

1. Dębowska Sandra Ostróda                                1. Naguszewski Dawid Susz

2. Keczmerska Kinga Susz                                     2. Klejna Paweł Lubawa

3. Czarnota Dominika Nowe Miasto Lub.                 3. Rentkowski Tomasz Susz

4. Cichocka Angelika Susz                                      4. Kolasiński Mateusz Ostróda

5. Józefowicz Małgorzata Ostróda                         5. Górski Bartłomiej Lubawa

Półfinał: Gawliki Wielkie gm. Wydminy 08.11.2010 godz. 10.00

                                           Szkoły Podstawowe

                 Dziewczęta                                                            Chłopcy

1. Narewska Patrycja Biała Piska                            1. Szuchnicki Patryk Biała Piska

2. Szuchnicka Klaudia Biała Piska                           2. Nowicki Damian Biała Piska

3. Lekenta Zuzanna Biała Piska                              3. Szuchnicki Mateusz Biała Piska

4. Kossakowski Justyna Orzysz                            4. Staniszewski Tomasz Biała Piska

5. Ołdakowska Karolina Biała Piska                        5. Hajdukowski Szymon Orzysz

1. Paulina Żukowska Gm Kalinowo                        1. Tomasz Kotowski Kalinowo

2. Paulina Maciejewska Olecko                              2. Bartosz Cudnowski Kalinowo

3. Joanna Łuszczyńska Olecko                             3. Łukasz Norr Wydminy

4. Marika Kondracka Kalinowo                               4. Krzysztof Gnap Wydminy

5. Dominika Kondracka Kalinowo                           5. Patryk Siekaniec Wydminy

1. Gabriela Michałowska Budry                             1. Łukasz Karużel Budry

2. Jadwiga Włodarczyk Budry                               2. Mateusz Miłosek Budry

3. Monika Łyp Budry                                               3. Paweł Foryś Budry

4. Karolina Waraksa Budry                                     4. Marcin Wierzbicki Budry

5. Wiktoria Wasilewska Kętrzyn                            5. Patryk Bukowiński Mrągowo

                                                 Szkoły Gimnazjalne

             Dziewczęta                                                               Chłopcy

1. Narewska Żaneta Biała Piska                             1. Jakubowski Mateusz Biała Piska

2. Kisiel Natalia Gm Ełk                                            2. Kondracki Krystian Biała Piska

3. Sadowska Katarzyna Biała Piska                       3. Olszewski Konrad Biała Piska

4. Zyzik Anna Orzysz                                             4. Piwko Bartosz Orzysz

5. Wądołowska Monika Biała Piska                          5. Zarzycki Filip Biała Piska

1. Ewa Boguszewska Olecko                                 1. Patryk Pietryga Wydminy

2. Iga Sowulewska Olecko                                      2. Kamil Suchocki Wydminy

3. Wioletta Kochanowska Kalinowo                        3. Rafał Kolendo Kalinowo

4. Marta Jakubiak Wydminy                                      4. Przemysław Plato Wydminy

5. Paulina Czetyrbok Wydminy                                 5. Szymon Brzóska Wydminy

1. Zuzanna Woźniak Budry                                      1. Piotr Bobrowski Kętrzyn

2. Joanna Lewko Budry                                           2. Patryk Kaszuba Mrągowo

3. Justyna Waraksa Budry                                       3. Radosław Kaniewski Budry

4. Klaudia Prazner Budry                                          4. Dawid Potoczny Budry

5. Julita Wieczorek Mrągowo                                    5. Norbert Jakubi Kętrzyn

 

Do finału awansują zawodnicy którzy zajmą miejsca 1 – 8 w swojej grupie wiekowej.

Finał rozegrany zostanie w dniu 18.11.2010 roku w Złotowie Gmina Lubawa

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x