Mistrzostwa Województwa juniorów kadetów i młodzików (pełne wyniki) – W Ostródzie cały dzień przy stole

Prawie 12 godzin trwały w Ostródzie niedzielne (26 kwietnia) Mistrzostwa Województwa Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Rozegrano wszystkie konkurencje, łącznie z turniejami drużynowymi. Uczestnicy zwijali się więc jak w ukropie, ci najwytrwalsi zdobyli po kilka medali. Ostródzka impreza była jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Polski (awansowały po dwie osoby).

Ponieważ niektórzy mieli już wypełnione limity w trzech kategoriach (juniorki, juniorzy i kadeci) najpierw rozgrywano turniej kwalifikacyjne, a zawodnicy z przepustką do mistrzostw włączali się do walki o prymat w regionie od półfinałów. Nie było szczególnej dominacji któregoś z klubów. Najwięcej medali zdobyli reprezentanci: Warmii Lidzbark Warmiński, Ostródzianki, Dekorglasu Działdowo, Mrągowii i Pisanicy.

Młodziczki – gra pojedyncza (6 zawodniczek)

1 Zuzanna Pwłowska (Mrągowia Mrągowo)

2 Wiktoria Ceglińska (Mrągowia Mrągowo)

3 Marta Kawiak (Morliny Ostróda)

4 Patrycja Golder (GZ LZS Lubawa)

5-6 Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Elk)

5-6 Dominika Sychłowyj (Olimp Ketrzyn)

Młodzicy – gra pojedyncza (14 zawodników)

1 Jakub Klimczewski (Morliny Ostróda)

2 Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo)

3 Igor Jankowski (Morliny Ostróda)

4 Arkadiusz Kucharski (ABC Żak Pisanica)

5-6 Marcel Rutkowski (ABC Żak Pisanica)

5-6 Szymon Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński)

7-8 Jan Marciniak (Dekorglass Działdowo)

7-8 Dominik Markowski (ABC Żak Pisanica)

9-12 Kacper Malinowski (ABC Żak Pisanica)

9-12 Szymon Pupel (Olimp Ketrzyn)

9-12 Filip Baran (UKS Tempo 25 Olsztyn)

9-12 Mikołaj Malinowski (UKS Konieczki Elk)

13-14 Igor Kowalski (Warmia Lidzbark Warmiński)

13-14 Przemysław Golder (GZ LZS Lubawa)

Kadetki – gra pojedyncza (7 zawodniczek)

1 Dominika Górecka (Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)

3 Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo)

4 Alicja Kulinek (Spinaker Węgorzewo)

5-6 Patrycja Jachimek (Olimp Kętrzyn)

5-6 Maria Staskiewicz (Mrągowia Mrągowo)

7 Elwira Heimann (Olimp Kętrzyn)

Kadeci – gra pojedyncza (14 zawodników)

1 Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Jędrzej Żebrowski (Morliny Ostróda)

3 Paweł Michalak (Morliny Ostróda)

4 Jakub Bielicki (Dekorglass działdowo)

5 Jakub Korgan (ITR Iława)

6 Kacper Góralski (Dekorglass Działdowo)

7-8 Wojciech Chojnowski (Dekorglass Działdowo)

7-8 Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo)

9-10 Jakub Szymański (Dekorglass Działdowo)

9-10 Tomasz Prostko (UKS Konieczki Ełk)

11-14 Adrian Jurkiewicz (ITR Iława)

11-14 Filip Borsukiewicz (UKS Konieczki Ełk)

11-14 Sebastian Kozakiewicz (Spinaker Węgorzewo)

11-14 Patryk Rudnicki (Dekorglass Działdowo)

Juniorki – gra pojedyncza (7 zawodniczek)

1 Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Julia Bibik (Warmia Lidzbark Warmiński)

3 Ada Górska (Warmia Lidzbark Warmiński)

4 Paulina Żukowska (ABC Żak Pisanica)

5-6 Nikola Zuśka (ITR Iława)

5-6 Marika Kondracka (ABC Żak Pisanica)

7 Dominika Kondracka (ABC Żak Pisanica)

Juniorzy – gra pojedyncza (13 zawodników)

1 Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Szymon Szewczyk (Warmia Lidzbark Warmiński)

3 Krystian Grzelak (Mlexer Elbląg)

4 Jacek Barbachowski (Morliny Ostróda)

5 Krystian Kawiak (Morliny Ostróda)

6 Bartosz Kraszyński (Morliny Ostróda)

7-8 Jakub Vhojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński)

7-8 Jacek Świtalski (Mlexer Elbląg)

9-10 Kamil Staniszewski (Morliny Ostróda)

9-10 Kamil Stepnowski (UKS Tempo 25 Olsztyn)

11-13 Bartosz Burzyński (ITR Iława)

11-13 Grzegorz Rabij (UKS Tempo 25 Olsztyn)

11-13 Bartosz Cudnowski (ABC Żak Pisanica)

{AdmirorGallery}barb28{/AdmirorGallery}

Drużynowo – młodziczki

1 Mrągowia Mrągowo – awans do MP młodziczek

Drużynowo – młodzicy

1 ABC Żak Pisanica – awans do MP młodzików

2 Morliny Ostróda

3 Dekorglass Działdowo

4 Warmia Lidzbark Warmiński

Drużynowo – kadetki

1 Dekorglass Działdowo – awans do MP kadetek

2 Olimp Kętrzyn

Drużynowo – kadeci

1 Morliny Ostróda

2 Dekorglass I Działdowo

3 Dekorglass II Działdowo

4-5 ITR Iława

4-5 UKS Konieczki Elk

Drużynowo – juniorki

1 Warmia Lidzbark Warmiński – limit w MP

2 ABC Żak Pisanica

Drużynowo – juniorzy

1 Warmia Lidzbark Warmiński – limit w MP

2 Morliny ostróda – limit w MP

3 Mlexer Elbląg – awans do MP

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Młodziczki – gra deblowa

1 Zuzanna Pawłowska/Wiktoria ceglińska (Mrągowia Mrągowo)

2 Marta Kawiak/Dominika Sychlowyj (Morliny Ostróda/Olimp Kętrzyn)

Młodzicy – gra deblowa

1 Jakub Klimczewski/Igor Jankowski (Morliny Ostróda)

2 Jan Marciniak/Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo)

3 Arkadiusz Kucharski/Marcel Rutkowski (ABC Żak Pisanica)

4 Kacper Malinowski/Dominik Markowski (UKS Konieczki Ełk/ABC Żak Pisanica)

5 Szymon Pupel/Filip Baran (Olimp Kętrzyn/UKS Tempo 25 Olsztyn)

Kadetki – gra deblowa

1 Alicja Kulinek/Dominika GOrecka (Spinaker Węgorzewo/Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Aleksandra Grzebska/Wiktpoia Piórkowska (Dekorglass Działdowo)

3 Patrycja Jachimek/Elwira Heimann (Olimp Kętrzyn)

Kadeci – gra deblowa

1 Wojciech Chrząszcz/Ptryk Rudnicki (Warmia Lidzbark Warmiński/Dekorglass Działdowo)

2 Jedrzej Żebrowski/Paweł Michalak (Dekorglass Działdowo)

3 Jakub Bielicki/Jakub Szymański (Dekorglass Działdowo)

4 Wojciech Chjnowski/Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo)

5-6 Kacper Góralski/Adrian Jurkiewicz (ITR Iława)

5-6 Tomasz Prostko/Filip Borsukiewicz (UKS Konieczki Ełk)

Juniorki – gra deblowa

1 Marika Kondracka/Paulina Żukowska (ABC Żak Pisanica)

Juniorzy – gra deblowa

1 Kamil Urbanowicz/Szymon Szewczyk (Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Kamil Staniszewski/Krystian Kawiak (Morliny Ostróda)

3 Bartosz Kraszyński/Jacek Barbachowski (Morliny Ostróda)

4 Bartosz Cudnowski/Jakub Chojnacki (ABC Żak Pisanica)/Warmia Lidzbark Warmiński)

5-6 Kamil Stepnowski/Grzegorz Rabij (UKS Tempo 25 Olsztyn)

5-6 Jacek Świtalski/Krystian grzelak (Mlexer Elbląg)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Młodzicy – gra mieszana

1 Arkadiusz Kucharski/Zuzanna pawłowska (ABC Żak Pisanica/Mrągowia)

2 Jakub Klimczewski/Marta Kawiak (Morliny Ostróda)

3 Mateusz Rutkowski/Wiktoria Ceglińska (Dekorglass Działdowo/Mrągowia)

4 Szymon Pupel/Dominika Sychłowyj (Olimp Kętrzyn)

5 Kacper Malinowski/Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Ełk)

Kadeci – gra mieszana

1 Wojciech Chrząszcz/Dominika Górecka (Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Jakub Bkielicki/Aleksandra Grzebska (Dekorglass działdowo)

3 Jędrzej Żebrowski/Elwira Heimann (Morliny Ostróda/Olimp Ketrzyn)

5-6 Sebastian Kozakiewicz/Alicja Kulinek (Spinaker Węgorzewo)

5-6 Wojciech Chojnowski/Patrycja Jachimek (Dekorglass działdowo/Olimp Kętrzyn)

Juniorzy – gra mieszana

1 Jakub Chojnacki/Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Kamil Urbanowicz/Ada Górska (Warmia Lidzbark Warmiński)

3 Kamil Staniszewski/Julia Bibik (Morliny Ostróda/Warmia Lidzbark Warmiński)

4 Bartosz Cudnowski/Paulina Żukowska (ABC Żak Pisanica)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Ełk Kętrzyn Lidzbark Warmiński Ostróda Pisanica Tenis stołowy Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x