Mistrzostwa Województwa Kadetów i Młodzików -2021 – Dominacja Warmii i Dekorglassu

Fot. Zbyszek Pietkiewicz facebook
W niedzielę (2 maja) w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Czołowi uczestnicy walczyli również o przepustki na Mistrzostwa Polski w swoich kategoriach wiekowych. Niektórzy z nich mieli limity i by nie blokować miejsc zagrali tylko w turnieju mistrzowskim. Jak można było oczekiwać najwięcej tytułów zdobyli reprezentanci KSTS Warmia Lidzbark Warmiński i KS Dekorglass Działdowo. Złoto trafiło też do Gołdapi, Lidzbarka, Elbląga.

W konkurencjach indywidualnych multimedalistami zostali: Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) i Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) po trzy tytuły oraz Natalia Brzezińska (Dekorglass) i Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) po dwa tytuły

Mistrzami województwa zostali w kategorii kadetów: gra pojedyncza: Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) i Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński), deble: Natalia Bogdanowicz/Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) i Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński)/Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój), mikst: Artur Gromek/Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński), w kategorii młodzików: Gra pojedyncza: Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) i Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo), deble: Lena Rucińska/Zuzann Pingot (Wel Lidzbark) i Michał Lipowski/Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo), mikst: Michał Lipowski/Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo). W turniejach drużynowych złoto zdobyli: kadeci: LKS Mlexer Elbląg, młodziczki: Wel Lidzbark, młodzicy Dekorglass Działdowo.

Kategoria kadetka

Gra pojedyncza

Limit do Mistrzostw Polski

1. BOGDANOWICZ Natalia – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. PAWELEC Zuzanna – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

3. BOBEK Weronika – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

Eliminacje do Mistrzostw Polski

1. PIECKOWSKA Maria – DEKORGLASS Działdowo – awans na Mistrzostwa Polski

2. MADEJ Zofia – OTSK Ostróda – awans na Mistrzostwa Polski

3. JANKOWSKA Julia – UKS Gołdap Zdrój

Ogólna klasyfikacja wojewódzka

1. BOGDANOWICZ Natalia – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. BOBEK Weronika – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

3/4. PIECKOWSKA Maria – DEKORGLASS Działdowo

3/4. MADEJ Zofia – OTSK Ostróda

5. JANKOWSKA Julia – UKS Gołdap Zdrój

Kategoria kadet

Gra pojedyncza

Limit do Mistrzostw Polski

1. CHILICKI Dawid – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. GROMEK Artur – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

Eliminacje do Mistrzostw Polski

1. PAŹDZIORKO Igor – OSTRÓDZIANKA Ostróda – awans na Mistrzostwa Polski

2. MARCINKIEWICZ Mateusz- UKS Gołdap Zdrój – awans na Mistrzostwa Polski

3/4. IGNACIUK Tomasz – EKS Mlexer Elbląg

3/4. SALIŃSKI Piotr – MLKS Czarni Olecko

5. PIETRUSIŃSKI Jan – EKS Mlexer Elbląg

Ogólna klasyfikacja wojewódzka

1. GROMEK Artur – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. CHILICKI Dawid – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

3/4. PAŹDZIORKO Igor – Ostródzianka Ostróda

3/4. MARCINKIEWICZ Mateusz- UKS Gołdap Zdrój

5. IGNACIUK Tomasz – EKS Mlexer Elbląg

6. SALIŃSKI PIOTR – MLKS Czarni Olecko

7. PIETRUSIŃSKI Jan – EKS Mlexer Elbląg

Gra podwójna kadetka

1. BOGDANOWICZ Natalia / BOBEK Weronika – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. PIECKOWSKA Maria – Dekorglass Działdowo / MADEJ Zofia – OTSK Ostróda

Gra podwójna kadet

1. CHILICKI Dawid – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / MARCINKIEWICZ Mateusz- UKS Gołdap Zdrój

2. GROMEK Artur – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / PAŹDZIORKO Igor – Ostródzianka Ostróda

3. IGNACIUK Tomasz – EKS Mlexer Elbląg / PIETRUSIŃSKI Jan – EKS Mlexer Elbląg

Gra mieszana

1. GROMEK Artur / BOGDANOWICZ Natalia – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. CHILICKI Dawid – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / MADEJ Zofia – OTSK Ostróda

3/4 BOBEK Weronika – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / PAŹDZIORKO Igor – OSTRÓDZIANKA Ostróda

3/4 MARCINKIEWICZ Mateusz- UKS Gołdap Zdrój / JANKOWSKA Julia – UKS Gołdap Zdrój

Gra drużynowa

EKS Mlexer Elbląg: IGNACIUK Tomasz , PIETRUSIŃSKI Jan – awans na Mistrzostwa Polski

Kategoria młodziczka

Gra pojedyncza

Limit do Mistrzostw Polski

1. BRZEZIŃSKA NATALIA – Dekorglass Działdowo

2. RUCIŃSKA Lena – WEL Lidzbark Welski

Eliminacje do Mistrzostw Polski

1. PINGOT Zuzanna – WEL Lidzbark Welski – awans na Mistrzostwa Polski

2. SKARŻYŃSKA Maria – LUKS ABC Żak Pisanica – awans na Mistrzostwa Polski

3/4. KRYNICKA Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica

3/4. MALEWICZ Anna – EKS Mlexer Elbląg

5/6. WITKOWSKA Julia – WEL Lidzbark Welski

5/6. SKUZA Karolina – WEL Lidzbark Welski

7/8. CZAPLEJEWICZ Lena – MLKS Czarni Olecko

7/8 NADOLSKA Roksana – WEL Lidzbark Welski

9/12 STEFANOWICZ Milena – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

9/12. BOGUCKA Dominika – KS AZS UWM Olsztyn

9/12. GAJEWCZYK Magdalena – LUKS ABC ŻAK Pisanica

9/12. WYSOCKA Gabriela – MLKS Czarni Olecko

13/16. TAZUSZAJ Oliwia – EKS Mlexer Elbląg

Ogólna klasyfikacja wojewódzka

1. BRZEZIŃSKA Natalia – Dekorglass Działdowo

2. RUCIŃSKA Lena – WEL Lidzbark Welski

3/4. PINGOT Zuzanna – WEL Lidzbark Welski

3/4. SKARŻYŃSKA Maria – LUKS ABC Żak Pisanica

5/6. KRYNICKA Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica

5/6. MALEWICZ Anna – EKS Mlexer Elbląg

7/8. WITKOWSKA Julia – WEL Lidzbark Welski

7/8. SKUZA Karolina – WEL Lidzbark Welski

9/12. CZAPLEJEWICZ Lena – MLKS Czarni Olecko

9/12 NADOLSKA Roksana – WEL Lidzbark Welski

9/12 STEFANOWICZ Milena – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

9/12. BOGUCKA Dominika – KS AZS UWM Olsztyn

13/16. GAJEWCZYK Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica

13/16. WYSOCKA Gabriela – MLKS Czarni Olecko

13/16. TAZUSZEL Oliwia – EKS MlexerElbląg

Kategoria młodzik

Gra pojedyncza

Limit do Mistrzostw Polski

1. LIPOWSKI Michał – Dekorglass Działdowo

2. BIELECKI Maciej – Dekorglass Działdowo

3. STOLARCZYK Kryspin – Dekorglass Działdowo

Eliminacje do Mistrzostw Polski

1. PIOTROWSKI Adam – Dekorglass Działdowo – awans na Mistrzostwa Polski

2. STEFANOWICZ Oleg – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński – awans na Mistrzostwa Polski

3/4. SMURZYŃSKI Mateusz – Ostródzianka Ostróda

3/4. KEMPKA Iwo – Dekorglass Działdowo

5/6. ZAJUL Maciej – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

5/6.ZIEMBA Bartosz – GKTS Giżycko

7/8. STACHOWIAK Adam – KS AZS UWM Olsztyn

7/8. PIOTRKOWSKI Rafał – Dekorglass Działdowo

9/12. KEMPKA Krzysztof – Dekorglass Działdowo

9/12. ROCHON Grzegorz – Dekorglass Działdowo

9/12. STACHOWIAK Kajetan – KS AZS UWM Olsztyn

9/12. KORZENIEWSKI Andrzej – KS AZS UWM Olsztyn

13/16. SZCZEPAŃSKI Fabian – Dekorglass Działdowo

13/16. WALASEK Michał – Dekorglass Działdowo

13/16. MADEJ Franciszek – Dekorglass Działdowo

13/16. FILIPEK Jeremiasz – KS AZS UWM Olsztyn

17/24. MACIĄG Marian – KS AZS UWM Olsztyn

17/24. MANOLE Nikos – EKS Mlexer Elbląg

17/24. BARTNICKI Mikołaj – Dekorglass Działdowo

17/24. RADZISZEWSKI Antoni – KS AZS UWM Olsztyn

17/24. GWIAZDA Filip – Ostródzianka Ostróda

17/24. KOWALIK Remigiusz – EKS Mlexer Elbląg

17/24. STEFAŃSKI Aleksy – EKS Mlexer Elbląg

17/24. BARTOŁD Szymon – KS AZS UWM Olsztyn

17/24. JULICKI Oliwier – EKS Mlexer Elbląg

Ogólna klasyfikacja wojewódzka

1. LIPOWSKI Michał – Dekorglass Działdowo

2. STOLARCZYK Kryspin – Dekorglass Działdowo

3/4. BIELECKI Maciej – Dekorglass Działdowo

3/4. PIOTROWSKI Adam – Dekorglass Działdowo

5/6. STEFANOWICZ Oleg – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

5/6. SMURZYŃSKI Mateusz – Ostródzianka Ostróda

7/8. KEMPKA Iwo – Dekorglass Działdowo

7/8. ZAJUL Maciej – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

9/12.ZIEMBA Bartosz – GKTS Giżycko

9/12. STACHOWIAK Adam – KS AZS UWM Olsztyn

9/12. PIOTRKOWSKI Rafał – Dekorglass Działdowo

9/12. KEMPKA Krzysztof – Dekorglass Działdowo

13/16. ROCHON Grzegorz – Dekorglass Działdowo

13/16. STACHOWIAK Kajetan – KS AZS UWM Olsztyn

13/16. KORZENIEWSKI Andrzej – KS AZS UWM Olsztyn

13/16. SZCZEPAŃSKI Fabian – Dekorglass Działdowo

17/24. WALASEK Michał – Dekorglass Działdowo

17/24. MADEJ Franciszek – Dekorglass Działdowo

17/24. FILIPEK Jeremiasz – KS AZS UWM Olsztyn

17/24. MACIĄG Marian – KS AZS UWM Olsztyn

17/24. MANOLE Nikos – EKS Mlexer Elbląg

17/24. BARTNICKI Mikołaj – Dekorglass Działdowo

17/24. RADZISZEWSKI Antoni – KS AZS UWM Olsztyn

17/24. GWIAZDA Filip – Ostródzianka Ostróda

25/32. KOWALIK Remigiusz – EKS Mlexer Elbląg

25/32. STEFAŃSKI Aleksy – EKS Mlexer Elbląg

25/32. BARTOŁD Szymon – KS AZS UWM Olsztyn

25/32. JULICKI Oliwier – EKS Mlexer Elbląg

Gra podwójna młodziczka

1. RUCIŃSKA Lena – WEL Lidzbark Welski / PINGOT Zuzanna – WEL Lidzbark Welski

2. GAJEWCZYK Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica/ BOGUCKA Dominika – KS AZS UWM Olsztyn

3/4. SKARŻYŃSKA Maria – LUKS ABC Żak Pisanica / KRYNICKA Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica

3/4. WITKOWSKA Julia – WEL Lidzbark Welski / NADOLSKA Roksana – WEL Lidzbark Welski

5. CZAPLEJEWICZ Lena – MLKS Czarni Olecko / WYSOCKA Gabriela – MLKS Czarni Olecko

6. TAZUSZEL Oliwia – EKS Mlexer Elbląg / MALEWICZ Anna – EKS Mlexer Elbląg

Gra podwójna młodzik

1. LIPOWSKI Michał – Dekorglass Działdowo / STOLARCZYK Kryspin – Dekorglass Działdowo

2. PIOTROWSKI Adam – Dekorglass Działdowo / BIELECKI Maciej – Dekorglass Działdowo

3/4. STEFANOWICZ Oleg -KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / ZAJUL Macie – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

3/4. PIOTRKOWSKI Rafał – Dekorglass Działdowo / KEMPKA Krzysztof – Dekorglass Działdowo

5. BARTOŁD Szymon – KS AZS UWM Olsztyn / STACHOWIAK Kajetan – KS AZS UWM Olsztyn

6. KEMPKA Iwo – Dekorglass Działdowo / ROCHON Grzegorz – Dekorglass Działdowo

7.SMURZYŃSKI Mateusz – Ostródzianka Ostróda / GWIAZDA Filip – Ostródzianka Ostróda

8. KORZENIEWSKI Andrzej – KS AZS UWM Olsztyn / STACHOWIAK Adam – KS AZS UWM Olsztyn

9.FILIPEK Jeremiasz – KS AZS UWM Olsztyn / MACIĄG Marian – KS AZS UWM Olsztyn

10.KOWALIK Remigiusz – EKS Mlexer Elbląg / STEFAŃSKI Aleksy – EKS Mlexer Elbląg

11.MADEJ Franciszek – Dekorglass Działdowo / BARTNICKI Mikołaj – Dekorglass Działdowo

12. RADZISZEWSKI Antoni – KS AZS UWM Olsztyn / MANOLE Nikos – EKS Mlexer Elbląg

13. SZCZEPAŃSKI Fabian – Dekorglass Działdowo / WALASEK Michał – Dekorglass Działdowo

Gra mieszana

1. LIPOWSKI Michał – Dekorglass Działdowo / BRZEZIŃSKA Natalia – Dekorglass Działdowo

2. BIELECKI Maciej – Dekorglass Działdowo / SKARŻYŃSKA Maria – LUKS ABC Żak Pisanica

3/4. PIOTROWSKI Adam – Dekorglass Działdowo / MALEWICZ Anna – EKS Mlexer Elbląg

3/4. SMURZYŃSKI Mateusz – Ostródzianka Ostróda / PINGOT Zuzanna – WEL Lidzbark Welski

5. STOLARCZYK Kryspin – Dekorglass Działdowo / KRYNICKA Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica

6. STEFANOWICZ Oleg -KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / STEFANOWICZ Milena – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

7. KORZENIEWSKI Andrzej – KS AZS UWM Olsztyn / BOGUCKA Dominika – KS AZS UWM Olsztyn

8. ZIEMBA Bartosz – GKTS Giżycko / RUCIŃSKA Lena – WEL Lidzbark Welski

9. STACHOWIAK Adam – KS AZS UWM Olsztyn / WITKOWSKA Julia – WEL Lidzbark Welski

10. KOWALIK Remigiusz – EKS Mlexer Elbląg / TAZUSZEL Oliwia – EKS Mlexer Elbląg

Gra drużynowa młodziczki

1. WEL Lidzbark Welski drużyna 1: RUCIŃSKA Lena, PINGOT Zuzanna – awans na Mistrzostwa Polski

2. LUKS ABC Żak Pisanica: SKARŻYŃSKA Maria, GAJEWCZYK Magdalena, KRYNICKA Alicja

3/4. WEL Lidzbark Welski drużyna 2: WITKOWSKA Julia, SKUZA Karolina, NADOLSKA Roksana

3/4. EKS Mlexer Elbląg: MALEWICZ Anna, TAZUSZEL Oliwia

5. MLKS Czarni Olecko: WYSOCKA Gabriela, CZAPLEJEWICZ Lena

Gra drużynowa młodzik

Limit do Mistrzostw Polski

Dekorglass Działdowo drużyna 1: LIPOWSKI Michał, STOLARCZYK Kryspin

Eliminacje do Mistrzostw Polski

1.Dekorglass Działdowo drużyna 2: PIOTROWSKI Adam, BIELECKI Maciej– awans na Mistrzostwa Polski

2.KSTS Warmia Lidzbark Warmiński: STEFANOWICZ Oleg, ZAJUL Maciej

3/4. Dekorglass Działdowo drużyna 3: KEMPKA Iwo, ROCHON Grzegorz

3/4. KS AZS UWM Olsztyn: KORZENIEWSKI Andrzej, STACHOWIAK Kajetan, STACHOWIAK Adam

5. Dekorglass Działdowo drużyna 4: PIOTRKOWSKI Rafał, KEMPKA Krzysztof

6. Dekorglass Działdowo drużyna 5: SZCZEPAŃSKI Fabian, WALASEK Michał

7. Dekorglass Działdowo drużyna 6: MADEJ Franciszek, BARTNICKI Mikołaj

8. Ostródzianka Ostróda: SMURZYŃSKI Mateusz, GWIAZDA Filip

9. EKS Mlexer Elbląg: KOWALIK Remigiusz, STEFAŃSKI Aleksy, MANOLE Nikos

Ogólna klasyfikacja wojewódzka

1. Dekorglass Działdowo drużyna 1: LIPOWSKI Michał, STOLARCZYK Kryspin

2.Dekorglass Działdowo drużyna 2: PIOTROWSKI Adam, BIELECKI Maciej

3/4.KSTS Warmia Lidzbark Warmiński: STEFANOWICZ Oleg, ZAJUL Maciej

3/4. Dekorglass Działdowo DRUŻYNA 3: KEMPKA Iwo, ROCHON Grzegorz

5. KS AZS UWM Olsztyn: KORZENIEWSKI Andrzej, STACHOWIAK Kajetan, STACHOWIAK Adam

6. Dekorglass Działdowo DRUŻYNA 4: PIOTRKOWSKI Rafał, KEMPKA Krzysztof

7. Dekorglass Działdowo DRUŻYNA 5: SZCZEPAŃSKI Fabian, WALASEK Michał

8. Dekorglass Działdowo DRUŻYNA 6: MADEJ Franciszek, BARTNICKI Mikołaj

9. Ostródzianka Ostróda: SMURZYŃSKI Mateusz, GWIAZDA Filip

10. EKS Mlexer Elbląg: KOWALIK Remigiusz, STEFAŃSKI Aleksy, MANOLE Nikos

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo' Elbląg giżycko Gołdap Lidzbark Lidzbark Warmiński Olecko Olsztyn Ostróda Pisanica sport młodzieżowy Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x