Mistrzostwa Województwa Lidzbark Warm. – Mocne pozycje faworytów

W Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego żaków, młodzikow, kadetów i juniorów w tenisie stolowym. Rywalizowano we wszystkich konkurencjach. Obsada też dopisała. Zobaczylismy w akcji wielu znanych zawodników i to zawsze podnosi range imprezy. W grach pojedynczych zwyciężali faworyci. Utwierdzili swa pozycję wśrod młodzików: Maja Mańkiewicz i Kamil Urbanowicz (oboje Warmia), w grupie kadetów: Zuzanna Woźbiak (Warmia) i Tomasz Kotowski (Pisanica), a w rywalizacji juniorów: Marta Lis (Warmia) i Adrian Więcek (Ostródzianka). Wśród najmłodszych tytuły trafiły do Julii Cieśniewskiej (Mrągowia) i Gracjana Predko (Tempo 25 Olsztyn).

 

Wyniki

Żaczka
1.Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo
2.Łuszczyńska Joanna MLKS Czarni Olecko
3.Kawiak Marta MLKS Ostródzianka Ostróda
4.Kulesza Aleksandra UKS Konieczki Ełk
5-6. Skarżyńska Karolina LUKS ABC Żak Pisanica
Sychłowyj Dominika UKS Olimp Kętrzyn
7-8. Naruszewicz Emilia MLKS Czarni Olecko
Miezianko Domika MLKS Czarni Olecko

Żak
1. Predko Gracjan UKS 25 Tempo Olsztyn
2. Sadowski Patryk UKS 25 Tempo Olsztyn
3. Kucharski Arkadiusz LUKS ABC Żak Pisanica
4. Fiedorowicz Damian MLKS Czarni Olecko
5-6. Kuprewicz Jakub UKS Konieczki Ełk
Klimczewski Jakub UKS Olimpijczyk Olsztyn
7-8. Kopeć Filip LUKS ABC Żak Pisanica
Woźniak Szymon UKS 25 Tempo Olsztyn
9-12. Markowski Dominik LUKS ABC Żak Pisanica
Malinowski Kacper LUKS ABC Żak Pisanica
Predko Wiktor UKS 25 Tempo Olsztyn

Młodziczka
1. Mańkiewicz Maja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Kondracka Dominika ABC Żak Pisanica
4. Ciśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo
5. Łuszczyńska Joanna MLKS Czarni Olecko
6. Syhłowyj Dominika UKS Olimp Kętrzyn
7-8. Janewicz Aleksandra ABC Żak Pisanica
Kulesza Aleksandra UKS Konieczki Ełk
9-12. Hejmann Erwina UKS Olimp Kętrzyn
Jachimek Patrycja UKS Olimp Kętrzyn
Naruszewicz Emilia MLKS Czarni Olecko
Wielgat Anna UKS Konieczki Ełk

Młodzik
1. Urbanowicz Kamil LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Kawiak Krystian MLKS Ostródzianka Ostróda
4. Petaś Kacper MLKS Ostródzianka Ostróda
5. Jędrzejczak Michał UKS Olimp Kętrzyn
6.    Dyjak Bartosz UKS 25 Tempo Olsztyn
7-8. Sadowski Patryk UKS 25 Tempo Olsztyn
Kurgan Jakub LUKS ABC Żak Pisanica
9-12. Predko Gracjan UKS 25 Tempo Olsztyn
Domysławski Jakub UKS Ratusz Giżycko
Syhłowyj Bartosz UKS Olimp Kętrzyn
Markowski Artur LUKS ABC Żak Pisanica
13-16. Kucharski Arkadiusz LUKS ABC Żak Pisanica
Fiedorowicz Damian MLKS Czarni Olecko
Chrząszcz Wojciech LUKS Orneta

Debel Młodziczka
1. Mańkiewicz Maja /Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Kondracka Dominika / Janewicz Aleksandra LUKS ABC Żak Pisanica
3. Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo / Łuszczyńska Joanna MLKS Czarni Olecko
4. Wielgat Anna / Kulesza Aleksandra UKS Konieczki Ełk
5-6. Sychłowyj Dominika / Jachimek Patrycja UKS Olimp Kętrzyn
Miezianko Dominika /Naruszewicz Emilia MLKS Czarni Olecko

Debel Młodzik
1. Urbanowicz Kamil / Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Kawiak Krystian / Petaś Kacper MLKS Ostródzianka Ostróda
3. Kurgan Jakub / Markowski Artur LUKS ABC Żak Pisanica
4. Syhłowyj Bartosz/ Jędrzejczak Michał UKS Olimp Kętrzyn
5-7. Dyjak Bartosz /Sadowski Patryk UKS 25 Tempo Olsztyn
Domysławski Jakub UKS Ratusz Giżycko /Chrząszcz Wojciech LUKS Orneta
Michalak / Żebrowski MLKS Ostródzianka Ostróda

Miksty Młodzik
1. Urbanowicz Kamil / Mańkiewicz Maja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Kawiak Krystian MLKS Ostródzianka Ostróda /Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo
3. Chojnacki Jakub / Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
4. Kurgan Jakub /Kondracka Dominika LUKS ABC Żak Pisanica
5-7. Markowski Artur /Janewicz Aleksandra LUKS ABC Żak Pisanica
Syhłowyj Bartosz / Jachimek Patrycja UKS Olimp Kętrzyn
Jędrzejczak Michał / Syhłowyj Dominika UKS Olimp Kętrzyn

Drużyna Młodziczka
1. LUKS Warmia Lidzbark Warmiński (Mańkiewicz Maja /Górecka Dominika)
2. LUKS ABC Żak Pisanica (Kondracka Dominika / Janewicz Aleksandra)
3. MLKS Czarni Olecko (Łuszczyńska Joanna / Naruszewicz Emilia)
4. UKS Olimp Kętrzyn (Syhłowyj Dominika / Jachimek Patrycja / Hejmann Erwina)
5. UKS Konieczki Ełk (Wielgat Anna / Kulesza Aleksandra)

Drużyna Młodzik
1. LUKS Warmia Lidzbark Warmiński (Chojnacki Jakub/ Urbanowicz  Kamil)
2. MLKS Ostródzianka Ostróda (Kawiak Krystian / Petaś Kacper)
3. UKS Olimp Kętrzyn (Syhłowyj Bartosz/ Jędrzejczak Michał)
4. LUKS ABC Żak Pisanica (Kurgan Jakub / Kucharski Arkadiusz / Markowski Artur)
5. UKS 25 Tempo Olsztyn (Sadowski Patryk / Predko Gracjan / Dyjak Bartosz)

Kadetka
1. Woźniak Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Żukowska Paulina LUKS ABC Żak Pisanica
4. Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
5. Kondracka Marika LUKS ABC Żak Pisanica
6. Kisiel Natalia LUKS ABC Żak Pisanica

Kadet
1. Kotowski Tomasz LUKS ABC Żak Pisanica
2. Szewczyk Szymon LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Kraszyński Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda
4. Cudnowski Bartosz LUKS ABC Żak Pisanica
5. Barbachowski Jacek UKS 25 Tempo Olsztyn
6. Sulkowski Karol MLKS Ostródzianka Ostróda
7-8    Podobyćko Szymon MLKS Ostródzianka Ostróda
Biernat Kacper UKS 25 Tempo Olsztyn
9-12. Grzelak Krystian LKS GI Mlexer Elbląg
Świtalski Jacek LKS GI Mlexer Elbląg
Łaszcz Jakub UKS Konieczki Ełk
Stepnowski Kamil UKS 25 Tempo Olsztyn
13-16. Ostrowski Miłosz LKS GI Mlexer Elbląg
Albin Piotr UKS 25 Tempo Olsztyn
Bojarowicz Jarosław UKS 25 Tempo Olsztyn

Debel Kadetka
1. Woźniak Zuzanna / Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Żukowska Paulina / Kondracka Marika LUKS ABC Żak Pisanica
3. Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński / Kisiel Natalia LUKS ABC Żak Pisanica

Debel Kadet
1. Kotowski Tomasz / Cudnowski Bartosz LUKS ABC Żak Pisanica
2. Szewczyk Szymon LUKS Warmia Lidzbark Warmiński / Sulkowski Karol MLKS Ostródzianka Ostróda
3. Grzelak Krystian / Świtalski Jacek LKS GI Mlexer Elbląg
4. Biernat Kacper / Barbachowski Jacek UKS 25 Tempo Olsztyn
5-7. Kraszyński Bartosz / Podobyćko Szymon MLKS Ostródzianka Ostróda
Stepnowski Kamil / Albin Piotr UKS 25 Tempo Olsztyn
Ostrowski Miłosz LKS Mlexer Elbląg / Bojarowicz Jarosław UKS 25 Tempo Olsztyn

Miksty Kadet
1. Kotowski Tomasz / Żukowska Paulina LUKS ABC Żak Pisanica
2. Szewczyk Szymon / Woźniak Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Barbachowski Jacek UKS 25 Tempo Olsztyn / Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
4. Cudnowski Bartosz / Kisiel Natalia LUKS ABC Żak Pisanica
5. Stepnowski Kamil UKS 25 Tempo Olsztyn / Kondracka Marika LUKS ABC Żak Pisanica

Drużyna Kadetka
1. LUKS Warmia Lidzbark Warmiński (Woźniak Zuzanna / Górska Ada)
2. LUKS ABC Żak Pisanica (Żukowska Paulina / Kondracka Marika / Kisiel Natalia)

Drużyna Kadet
1. LUKS ABC Żak Pisanica (Kotowski Tomasz / Cudnowski Bartosz)
2. UKS 25 Tempo I Olsztyn (Barbachowski Jacek/ Biernat Kacper)
3.  MLKS Ostródzianka Ostróda (Kraszyński Bartosz / Podobyćko Szymon)
4. LKS GI Mlexer Elbląg (Grzelak Krystian / Świtalski Jakub/ Ostrowski Miłosz)
5.  UKS 25 Tempo II Olsztyn (Albin Piotr / Bojarowicz Jarosław)

Juniorka
1. Lis Marta LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Chrulska Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Małkińska Ewelina MKS Mrągovia Mrągowo
4. Kulesza Aneta UKS Konieczki Ełk
5. Trochim Aleksandra UKS Ratusz Giżycko

Junior
1. Więcek Adrian MLKS Ostródzianka Ostróda
2. Krzewicki Mikołaj LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Gasiul Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda
4. Bossowski Cezary UKS 25 Tempo Olsztyn
5. Jarmołowicz Kamil MLKS Ostródzianka Ostróda
6.  Ferenc Piotr UKS Ratusz Giżycko
7-8. Pankowski Mateusz UKS 25 Tempo Olsztyn
Bobryk Konrad LUKS ABC Żak Pisanica
9-12. Bielecki Karol UKS 25 Tempo Olsztyn

Debel Juniorka
1. Chrulska Zuzanna / Lis Marta LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Trochim Aleksandra UKS Ratusz Giżycko / Małkińska Ewelina MKS Mrągovia Mrągowo

Debel Junior
1. Jarmołowicz Kamil MLKS Ostródzianka Ostróda / Krzewicki Mikołaj LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Bossowski Cezary / Pankowski Mateusz UKS 25 Tempo Olsztyn
3. Więcek Adrian / Gasiul Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda
4. Bobryk Konrad LUKS ABC Żak Pisanica / Ferenc Piotr UKS Ratusz Giżycko
5. Wiszniewski Dekorglass Działdowo / Bielecki Karol UKS 25 Tempo Olsztyn

Miksty Junior
1. Więcek Adrian MLKS Ostródzianka Ostróda / Lis Marta LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Krzewicki Mikołaj LUKS Warmia Lidzbark Warmiński / Chrulska Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Bobryk Konrad LUKS ABC Żak Pisanica / Małkińska Ewelina MKS Mrągovia Mrągowo

Drużyna Juniorka
1. LUKS Warmia Lidzbark Warmiński (Chrulska Zuzanna / Lis Marta)

Drużyna Junior
1.MLKS Ostródzianka Ostróda (Więcek Adrian / Gasiul Jakub)
2.UKS 25 Tempo Olsztyn (Bossowski Cezary / Pankowski Mateusz / Pankowski Mateusz / Bielecki Karol)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x