Mistrzostwa Województwa Młodzików i Żaków – Znani i nieznani

Miniony weekend stał pod znakiem mistrzostw województwa w t5enisie stołowym w kategoriach młodzieżowych. W Lidzbarku Warmińskim rywalizowali juniorzy i kadeci (wyniki już podaliśmy), natomiast w Kętrzynie spotkali się czołowi w regionie młodzicy i żaki. Wśród nich kilka już znanych nazwisk, jak choćby Tomasz Kotowski z Pisanicy, który do kolekcji włączył kolejne tytuły. Jego talent odkryto dawno. Pojawiły się nowe nadzieje i warto śledzić ich rozwój.

Wyniki

 

Kategoria : Żak dziewczęta

1 Łuszczyńska Joanna-Olecko

2 Górecka Dominika – LUKS Lidzbark Warmiński

3 Cieśniewska Julia – Mrągowo

4 Szyrwińska Karolina – UKS Olimp Kętrzyn

5 Kulesza Aleksandra – Ełk

6 Jachimek Patrycja  – UKS Olimp Kętrzyn

7-8 Heimann Erwina  – UKS Olimp Kętrzyn

Maciejewska Gabriela – Olecko

9-11 Dominika Sychłowyj – UKS Olimp Kętrzyn

Kulenty Karolina –LUKS ABC Żak Pisanica

Skarżyńska Karolina – LUKS ABC Żak Pisanica

 

Kategoria : Żak chłopcy

1 Petaś Kacper – MIKS Ostróda

2 Kurgan Jakub –  LUKS ABC Żak Pisanica

3 Żebrowski Jędrzej- MIKS Ostróda

4 Michalak Paweł – MIKS Ostróda

5 Prostko Tomasz – Ełk

6 Domysławski Jakub – Giżycko

7-8 Chrząszcz Wojciech- LUKS Orneta

Sadowski Patryk – Olsztyn

9-12 Janczurewicz Szymon – UKS Giżycko

Predko Gracjan – Olsztyn

Szyrwiński Daniel – UKS Olimp Kętrzyn

Kucharski Arkadiusz – LUKS ABC Żak Pisanica

13-16 Świrydrowicz Adam – Ełk

Biedrzycki Jakub – UKS Olimp Kętrzyn

Prostko Jan – Ełk

Markowski Artur – LUKS ABC Żak Pisanica

 

Kategoria : młodzik dziewczęta

1 Żukowska Paulina – LUKS Abc Żak Pisanica

2 Mańkiewicz Maja – LUKS Lidzbark Warmiński

3 Maciejewska Paulina – Olecko

4 Górska Ada – LUKS Lidzbark Warmiński

5-6 Kondracka Marika – LUKS Abc Żak Pisanica

Górecka Dominika – LUKS Lidzbark Warmiński

7-8 Kondracka Dominika – – LUKS Abc Żak Pisanica

Łuszczyńska Joanna – Olecko

9-12 Kulesza Aleksandra – Ełk

Szyrwińska Karolina – UKS Olimp Kętrzyn

Janewicz Aleksandra – LUKS ABC Żak Pisanica

Bibik Julia – Dobre Miasto

13-16 Sychłowyj Dominika –  UKS Olimp Kętrzyn

Erwina Heimann – UKS  Olimp Kętrzyn

Jachimek Patrycja – UKS Olimp Kętrzyn

Cieśniewska Julia -Mrągowo

 

Kategoria : młodzik chłopcy

1 Kotowski Tomasz – LUKS ABC Żak Pisanica ( limit )

2 Chojnacki Jakub – Działdowo ( awans na strefę )

3 Cudnowski Bartosz – LUKS ABC Żak Pisanica ( awans na strefę )

4 Kawiak Krystian – MIKS Ostróda ( limit )

5-6 Barbachowski Jacek – Olsztyn

Urbanowicz Kamil – LUKS Orneta

7– 8 Kraszyński Bartosz – MIKS Ostróda

Ciunajtis Jakub – LUKS Orneta

9-10 Jakub Rożek – UKS Olimp Kętrzyn

Albin Piotr – Olsztyn

11-15 Biernat Kacper – Olsztyn

Petaś Kacper – MIKS Ostróda

Niedziółka Michał – UKS Olimp Kętrzyn

Domysławski Jakub – Giżycko

16-20 Chrząszcz Wojciech – LUKS Orneta

Kurgan Jakub – LUKS ABC Żak Pisanica

Jędrzejczak Michał – UKS Olimp Kętrzyn

Podobyćko Szymon – MIKS Ostróda

21-28 Gasiul Kacper – MIKS Ostróda

Sychłowyj Bartosz – UKS Olimp Kętrzyn

Dyjak Bartosz – Olsztyn

Sieradzki Tomasz – MIKS Ostróda

Podobyćko Szymon – MIKS Ostróda

Kapuściński Kacper – MIKS Ostróda

Prostko Tomasz – Ełk

 

Kategoria : młodzik drużyna chłopcy

1 LUKS ABC Żak Pisanica : Kotowski Tomasz , Cudnowski Bartosz ( limit )

2 MIKS Ostróda I : Kawiak Krystian , Kraszyński Bartosz ( Awans na strefę )

3 Olsztyn Tempo – 25 : Barbachowski Jacek , Biernat Kacper ( Awans na strefę )

4-5 MIKS Ostróda II : Petaś Kacper , Podobyćko Szymon

LUKS Orneta : Urbanowicz Kamil , Ciunajtis Jakub , Chrząszcz Wojciech

6-9 UKS Olimp Kętrzyn I : Jakub Rożek , Niedziółka Michał

Olsztyn Tempo – 25 II : Albin Piotr , Dyjak Bartosz

MIKS Ostróda III : Żebrowski Jędrzej , Michalak Paweł

UKS Olimp Kętrzyn II – Jędrzejczak Michał , Sychłowyj Bartosz

10-11 MIKS Ostróda IV : Sieradzki Tomasz ,  Gasiul Kacper

Olsztyn Tempo – 25 III : Predko Gracjan , Dyjak Bartosz

 

Kategoria : młodzik drużyna dziewczęta

1 Olecko : Łuszczyńska Joanna , Maciejewska Paulina

2 LUKS ABC Żak Pisanica I : Żukowska Paulina , Kondracka Marika

3 LUKS Lidzbark Warmiński : Mańkiewicz Maja , Górska Ada , Górecka Dominika

4 LUKS ABC Żak Pisanica II : Kondracka Dominika , Janewicz Aleksandra

5 UKS Olimp Kętrzyn I : Jachimek Patrycja , Karolina Szyrwińska

6 UKS Olimp Kętrzyn II : Sychłowyj Dominika , Erwina Heimann

 

Kategoria : młodzik gra podwójna dziewcząt

1 Górska Ada – LUKS Lidzbark Warmiński , Mańkiewicz Maja – LUKS Lidzbark  Warmiński

2 Kondracka Marika – LUKS ABC Żak Pisanica , Żukowska Paulina – LUKS ABC Żak Pisanica

3 Kondracka Dominika – LUKS ABC Żak Pisanica , Janewicz Aleksandra – LUKS ABC Żak Pisanica

4 Erwina Heimann – UKS  Olimp Kętrzyn , Sychłowyj Dominika –  UKS Olimp Kętrzyn

5-6 Jachimek Patrycja – UKS Olimp Kętrzyn , Szyrwińska Karolina – UKS Olimp Kętrzyn

Cieśniewska Julia –Mrągowo , Górecka Dominika – LUKS Lidzbark Warmiński

 

Kategoria : młodzik gra podwójna chłopców

1 Kotowski Tomasz – LUKS ABC Żak Pisanica , Cudnowski Bartosz – LUKS ABC Żak Pisanica

2 Kawiak Krystian – MIKS Ostróda , Kraszyński Bartosz – MIKS Ostróda

3 Barbachowski Jacek – Olsztyn , Chojnacki Jakub – Działdowo

4 Urbanowicz Kamil – LUKS Orneta , Ciunajtis Jakub – LUKS Orneta

5-6 Jakub Rożek – UKS Olimp Kętrzyn , Niedziółka Michał – UKS Olimp Kętrzyn

Podobyćko Szymon – MIKS Ostróda  Petaś Kacper – MIKS Ostróda

7-10 Chrząszcz Wojciech- LUKS Orneta , Domysławski Jakub – Giżycko

Dyjak Bartosz – Olsztyn , Sadowski Patryk – Olsztyn

Jędrzejczak Michał – UKS Olimp Kętrzyn , Sychłowyj Bartosz – UKS Olimp Kętrzyn

 

Kategoria : młodzik gra mieszana

1 Kotowski Tomasz – LUKS ABC Żak Pisanica , Żukowska Paulina – LUKS ABC Żak Pisanica

2Kawiak Krystian – MIKS Ostróda , Mańkiewicz Maja – LUKS Lidzbark Warmiński

3Urbanowicz Kamil – LUKS Orneta , Górska Ada – LUKS Lidzbark Warmiński

4Cudnowski Bartosz – LUKS ABC Żak Pisanica , Kondracka Marika – LUKS ABC Żak Pisanica

5-8 Żebrowski Jędrzej- MIKS Ostróda , Łuszczyńska Joanna – Olecko

Barbachowski Jacek – Olsztyn , Cieśniewska Julia –Mrągowo

Domysławski Jakub – Giżycko , Górska Ada – LUKS Lidzbark Warmiński

Jakub Rożek – UKS Olimp Kętrzyn , Karolina Szyrwińska – UKS Olimp Kętrzyn

9-12 Jędrzejczak Michał – UKS Olimp Kętrzyn , Erwina Heimann – UKS  Olimp Kętrzyn

Sychłowyj Bartosz – UKS Olimp Kętrzyn , Sychłowyj Dominika –  UKS Olimp Kętrzyn

Niedziółka Michał – UKS Olimp Kętrzyn , Jachimek Patrycja – UKS Olimp Kętrzyn

Predko Gracjan – Olsztyn , Kulesza Aleksandra – Ełk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x