Mistrzostwa Województwa SZS Ostróda 2013 – Gimnazjaliści z Lidzbarka Warmińskiego poza zasięgiem

Rozegrane w ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym przyniosły bezapelacyjny sukces uczennicom i uczniom Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim. Reprezentanci tej szkoły wygrali turnieje dziewcząt i chłopców, pokonując w finałach odpowiednio Pisanicę i Ostródę po 3:0. W zespołach zwycięzców grali tenisiści stołowi znani z ligowych rozgrywek: Ada Górska, Maja Mańkiewicz, Szymon Szewczyk i Jakub Chojnacki.

 

 

 

Dziewczęta Gimnazja

Eliminacje grupowe

Grupa A

Gim. 3 Nidzica – Gim. Lipowo 3:0

Gim 3 Nidzica – Gim. Dywity 3:0

Gim Lipowo – Gim. Dywity 3:0

Tabela

1 Gim. Nidzica 2 4 6:0

2 Gim. Lipowo 2 2 3:3

3 Gim. Dywity 2 0 0:6

Grupa B

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim Dźwierzuty 3:0

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim. Lipowina 3:0

Gim. Dźwierzuty – Gim. Lipowina 0:3

Tabela

1 Gim. 2 Lidzbark Warmiński 2 4 6:0

2 Gim. Lipowina 2 3 3:3

3 Gim. Dźwierzuty 2 0 0:6

Grupa C

Gim. Jamielnik – Gim. Jonkowo 3:0

Tabela

1 Gim. Jamielnik 1 2 3:0

2 Gim. Jonkowo 1 0 0:3

Grupa D

Gim. Pisanica – Gim. Stankowo 3:0

Gim. Pisanica – Gim. Sępopol 3:0

Gim. Stankowo – Gim. Sępopol 3:2

Tabela

1 Gim. Pisanica 2 4 6:0

2 Gim. Stankowo 2 3 3:5

3 Gim. Sępopol 2 0 2:6

Ćwierćfinały (na pierwszym miejscu zwycięzcy)

Gim. 3 Nidzica – Gim. Stankowo

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim. Jonkowo

Gim. Lipowina – Gim. Jamielnik

Gim. Pisanica – Gim. Lipowo

Półfinały ( zwycięzcy na pierwszym miejscu)

Strefa 1-4

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim 3 Nidzica

Gim. Pisanica – Gim. Lipowina

Strefa 5-8

Gim. Stankowo – Gim. Jonkowo

Gim. Jamielnik – Gim. Lipoeo

Strefa 9-11

Gim Sępopol – Gim Dywity

o 1 miejsce

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim. Pisanica 3:0

o 3 miejsce

Gim 3 Nidzica – Gim. Lipowina 3:0

o 5 miejsce

Gim. Stankowo – Gim. Jamielnik 3:0

o 7 miejsce

Gim. Jonkowo – Gim. Lipowo 3:0

o 9 miejsce

Gim Sępopol – Gim Dźwierzuty 3:0

Kolejność:

1 Gimnazjum nr 2 Lidzbark Warmiński (Ada Górska i Maja Mańkiewicz)

2 Gimnazjum Pisanica

3 Zespół Szkół nr 3 Nidzica

4 Gimnazjum Lipowina

5 Gimnazjum Stankowo

6 Gimnazjum Jamielnik

7 Gimnazjum Jonkowo

8 Gimnazjum Lipowo

9 Gimnazjum Sępopol

10 Gimnazjum Dźwierzuty

11 Gimnazjum Dywity

{AdmirorGallery}gimnazja28{/AdmirorGallery}

Chłopcy Gimnazja

Eliminacje grupowe

Grupa A

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim 22 Olsztyn 3:0

Gim. 2 Lidzbark Warmiński – Gim Gronowo Górne 3:0

Gim 22 Olszryn – Gim Gronowo Wielkie 3:0

Tabela

1 Gim 2 Lidzbark warmiński 2 4 6:0

2 Gim 22 Olsztyn 2 2 3:3

3 Gim Gronowo Górne 2 0 0:6

Grupa B

Gim 8 Elbląg – Gim. Księży Dwór 0:3

Gim 8 Elbląg – Gim 9 Olsztyn 2:3

Gim Księży dwór – Gim 9 Olsztyn 2:3

Tabela

1 Gim 9 Olsztyn 2 4 6:4

2 Gim Księży Dwór 2 5:3

3 Gim 8 Elbląg 2 0 2:6

Grupa C

Gim. Rogóż – Gim Węgorzewo 1:3

Gim Rogóż – Gim. Pisanica 1:3

Gim Węgorzewo – Gim. Pisanica 3:1

Tabela

1 Gim. Węgorzewo 2 4 6:2

2 Gim Pisanica 2 2 4:4

3 Gim. Rogóż 2 0 2:6

Grupa D

Gim 2 Ostróda – Gim. Mikołajki 3:0

Tabela

1 Gim 2 Ostróda 1 2 3:0

2 Gim Mikołajki 1 0 0:3

Ćwierćfinały (na pierwszym miejscu zwycięzcy)

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim Mikołajki

Gim 9 Olsztyn – Gim. Pisanica

Gim. Węgorzewo – Gim. Księży Dwór

Gimn 2 Ostróda – Gim 22 Olsztyn

Półfinały

Strefa 1-4

Gim 2 Lidzbark Warmiński – Gim 9 Olsztyn

Gim 2 Ostróda – Gim. Węgorzewo

Strefa 5-8

Gim. Psanica – Gim Mikołajki

Gi. Księży dwór – Gim 22 Olsztyn

Strefa 9-11

Gim. Rogóż – Gim 8 Elbląg

o miejsce 1

Gim. 2 Lidzbark Warmiński – Gim. 2 Ostróda 3:0

o 3 miejsce

Gim Węgorzewo – Gim 9 Olsztyn 3:0

o 5 miejsce

Gim Księży Dwór – Gim Pisanica 3:0

o 7 miejsce

Gim 22 Olsztyn – Gim. Mikołajki 3:0

o 9 miejsce

Gim. Rogóż – Gim. Gronowo Górne 3:0

Kolejność

1 Gimnazjum nr 2 Lidzbark warmiński (Szymon Szewczyk i Jakub Chojnacki)

2 Gimnazjum nr 2 Ostróda

3 Gimnazjum Węgorzewo

4 Gimnazjum nr 9 Olsztyn

5 Gimnazjum Księżydwór

6 Gimnazjum Pisanica

7 Gimnazjum nr 22 Olsztyn

8 Gimnazjum Mikołajki

9 Gimnazjum Rogóż

10 Gimnazjum Gronowo Górne

11 Gimnazjum nr 8 Elbląg

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x