Mistrzostwa Województwa W-M Zrzeszenia LZS 2013 – Faworyci na pierwszym planie

W Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa W-M ZLSZ szkół gminnych oraz młodzieży ponadgimnazjalnej w tenisie stołowym. Wśród startujących nie zabrakło znanych zawodniczek i zawodników, którzy reprezentują też kluby sportowe i występują w rozgrywkach ligowych i krajowej oraz regionalnej rywalizacji indywidualnej. Oni nadawali ton mistrzostwom.

Tytuły indywidualne wywalczyli: w kat. szkół podstawowych: Joanna Łuszczyńska (SP 4 Olecko) i Jakub Bielicki (SP Uzdowo – Działdowo), w kat. gimnazjów: Maja Mańkiewicz (Gim 2 Lidzbark Warmiński) i Kamil Urbanowicz (Gim 2 Lidzbark Warmiński), w kat. szkół ponadgimnazjalnych: Zuzanna Woźniak (ZSO Węgorzewo) i Szymon Szewczyk (ZSO Lidzbark Warmiński).

W klasyfikacji gmin wygrało Działdowo przed Kalinowem i Lidzbarkiem Warmińskim, w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych: ZSO Węgorzewo przed ZSZ Ostróda i ZSR Ostróda.

Wyniki

Mistrzostwa Województwa zrzeszenia W-M ZLSZ szkół gminnych

Szkoły podstawowe dziewczęta:

1.Łuszczyńska Joanna – SP 4 Olecko, gm. Olecko

2.Blautenberg Izabela – SP Kozłowo, gm. Kozłowo

3.Sinkiewicz Katarzyna – SP Dzietrzychowo, gm. Sępopol

4.Zielkowska Klaudia – SP Księży Dwór, gm. Działdowo

5-6. Skarżyńska Karolina – SP Pisanica, gm. Kalinowo

5-6.Żuralska Sylwia – SP Prątnica, gm. Lubawa

7-8. Różańska Wiktoria – SP Hartowiec, gm. Rybno

7-8.Wiśniowska Martyna – ZSP 4 Lidzbark Warmiński, gm. Lidzbark Warmiński

9-11. Kuc Weronika – NZSP Idzbark, gm. Ostróda

9-11.Paśniewska Natalia – SP Lipowina, gm. Braniewo

9-11.Sykut Nikola – SP Lubwola, gm. Susz

Szkoły Podstawowe chłopcy:

1.Bielicki Jakub – SP Uzdowo, gm. Działdowo

2.Kucharski Arkadiusz – SP Pisanica, gm. Kalinowo

3.Fiedorowicz Damian – SP 4 Olecko, gm. Olecko

4.Komorowski Kacper – SP Piotrkowo, gm. Susz

5-6. Kopeć Patryk – SP Dzietrzychowo, gm. Sępopol

5-6.Guzowski Tomasz – SP Kazanice, gm. Lubawa

7-8. Jaroszek Marcin – SP Rogóż, gm. Kozłowo

7-8.Browarski Artur – SP Hartowiec, gm. Rybno

9-11. Humienny Remigiusz – SP Lipowina, gm. Braniewo

9-11.Drozd Adrian – NZSP Idzbark, gm. Ostróda

9-11.Puchowicz Kornelis – ZSP Lidzbark Warmiński, gm. Lidzbark Warmiński

Gimnazjum Dziewczęta:

1.Mańkiewicz Maja – GIM 2 Lidzbark Warmiński, gm. Lidzbark Warmiński.

2.Grzebska Aleksandra – GIM Księży Dwór, gm. Działdowo

3.Żukowska Paulina – GIM Pisanica, gm. Kalinowo

4.Budzyńska Paulina – GIM Lipowina, gm. Braniewo

5-6.Kownacka Patrycja – GIM Sępopol, gm. Sępopol

5-6.Dębowska Joanna – GIM Grabowo-Wałdyki, gm. Lubawa

7-8. Zwolińska Alicja – GIM Kozłowo, gm. Kozłowo

7-8.Maciejewska Paulina – GIM 1 Olecko, gm. Olecko

9-10. Godlewska Paulina – NG Hartowiec, gm. Rybno

9-10.Florkowska Aleksandra – GIM Durąg, gm. Ostróda

Gimnazjum Chłopcy:

1.Urbanowicz Kamil – GIM 2 Lidzbark Warmiński, gm. Lidzbark Warmiński

2.Zielkowski Karol – GIM Księży dwór, gm. Działdowo

3.Cudnowski Bartosz – GIM Pisanica, gm. Kalinowo

4.Michalak Mateusz – GIM Durąg, gm. Ostróda

5-6. Buczkowski Dominik – NG Hartowiec, gm. Rybno

5-6.Kowalewski Dominik – ZS Rogóż, gm. Kozłowo

7-8. Wierzbicki Daniel – GIM Lipowina, gm. Braniewo

7-8. Janczenia Adrian – GIM 1 Olecko, gm. Olecko

KLASYFIKACJA GMIN:

1.Gmina Działdowo – 48 pkt.

2.Gmina Kalinowo – 39,5 pkt.

3.Gmina Lidzbark Warmiński – 38 pkt.

4.Gmina Olecko – 34 pkt.

5.Gmina Kozłowo – 30,5 pkt.

6.Gmina Sępopol – 30,5 pkt.

7.Gmina Lubawa – 28 pkt.

8.Gmina Rybno – 22 pkt.

9-10. Gmina Ostróda – 18,5 pkt.

9-10.Gmina Braniewo – 18,5 pkt.

11. Gmina Susz – 12,5 pkt.

Mistrzostwa Województwa zrzeszenia W-M ZLSZ młodzieży ponadgimnazjalnej

Ponadgimnazjalne Dziewczęta:

1 Woźniak Zuzanna – ZSO Węgorzewo

2 Lewo Joanna – ZSO Węgorzewo

3 Kłuba Aleksandra – ZSZ Ostróda

4 Królikowska Paulina – ZSZ Ostróda

5-6. Gołąbiewska Paulina – ZSLiZ Pieniężno

5-6. Netter Andżelika – ZS Susz

7-8. Bułas Marta – ZSKŚiA Giżycko

7-8.Pich Anna – ZSLiZ Pieniężni

9-12.Wawrzyniuk Emilia – ZSKŚiA Giżycko

9-12.Grygas Martyna – ZSRR Ostróda

9-12.Godź Natalia – ZS Pasłęk

9-12.Sawczak Paulina – ZS Pasłęk

13-14. Stolarska Milena – ZS Susz

13-14.Dębczuk Weronika – ZSRR Ostróda

Ponadgimnazjalne Chłopcy:

1 Szewczyk Szymon – ZSO Lidzbark Warmiński

2 Jarmołowicz Kamil – ZSR Ostróda

3 Gasiul Jakub – ZSZ Ostróda

4 Kokocha Damina – ZSO Węgorzewo

5-6. Protasiewicz Krystian – ZSZ Ostróda

5-6. Karawiel Kamil – ZSO Węgorzewo

7-8. Lewiecki Robert – ZS Pasłęk

7-8.Krynicki Radowsław – ZS Susz

9-12. Brzózka Szymon – ZSKŚiA Giżycko

9-12.Łuczkowski Marcin – ZSLiZ Pieniężno

9-12.Filipiak Adam – ZSR Smolajny

9-12.Piątek Radosław – ZS Susz

13-16. Osmański Patryk – ZSLiZ Pieniężno

13-16.Malinowski Łukasz – ZS Pasłęk

13-16.Zawada Michał – ZSR Smolajny

13-16.Puziewski Karol – ZSKŚiA Giżycko

17. Pliszka Przemysław – ZSR Ostróda

Gry deblowe Dziewcząt:

1. ZSO Węgorzewo

2. ZSZ Ostróda

3. ZSLiZ Pieniężno

4. ZSKŚiA Giżycko

5-6. ZS Susz

5-6. ZSR Ostróda

7. ZS Pasłęk

Gry deblowe chłopców:

1. ZSZ Ostróda

2.ZSO Węgorzewo

3.ZSR Ostróda

4.ZSKŚia Giżycko

5-6. ZSR Smolajny

5-6.S Pasłęk

7-8. ZSLiZ Pieniężno

7-8. ZS Susz

Klasyfikacja Szkół:

1.ZSO Węgorzewo – 70,5 pkt.

2.ZSZ Ostróda – 63,5 pkt.

3.ZSR Ostróda – 32 pkt.

4.ZSLiZ Pieniężno – 31 pkt.

5-6. ZS Susz – 28,5 pkt

5-6.ZSKŚiA Giżycko – 28,5 pkt.

7. ZS Pasłęk 16,5 pkt.

8. ZSO Lidzbark Warmiński – 15 pkt.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Braniewo Działdowo Lidzbark Warmiński lubawa Olecko Ostróda Sępopol Susz Tenis stołowy Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x