Mlexer Elbląg wystawi dwa zespoły do III ligi – Krajobraz po spadku

Tenisiści stołowi Mlexera Elbląg nie zdołali utrzymać się w II lidze, choć szanse na to były do końca. W meczu prawdy przegrali jednak z rywalami z Płocka i znaleźli się za burtą. Po sportowej porażce różnie układają się losy zespołów. Elblążanie nie załamują rąk i zamierzają jak najszybciej wrócić do II ligi. W tym sezonie wystawią dwa zespoły do ligi warmińsko-mazurskiej.

Z klubem pożegnali się Grzegorz Pietryka i Szymon Repeć, pozostał natomiast grający trener Mariusz Żurawski, ale jego dalszy pobyt w Mlexerze nie jest jeszcze przesądzony. Zarząd jest za dalszą współpraca, nie wiadomo jednak czy szkoleniowiec zaakceptuje nowe warunki, które po degradacji drużyny będą z pewnością mniej atrakcyjne.

Sekcja z Elbląga dysponuje szeroką grupa zawodników w różnym wieku i zmontowanie dwóch zespołów nie jest w tej chwili problemem. Istotnym jest jednak potencjał kandydata do awansu, dlatego wielce prawdopodobne jest wzmocnienie z zewnątrz, ale na razie są to tylko przymiarki.

Mlexer oczywiście nie zaniecha dalszej pracy z młodzieżą, organizacji turniejów dla amatorów, bo jest przecież klubem wszystkich elblążan.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Mlexer Elbląg Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x