Młodzicy i juniorzy w OTK – Tomek Kotowski przegrał finał

W Brzegu Dolnym (juniorki i juniorzy), w Krakowie (młodziczki i młodzicy) walczą w ten weekend o punkty w ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Jak zwykle startuje spora grupa młodzieży z Warmii i Mazur.  W turnieju głównym gra w niedzielę troje naszych reprezentantów. W rywalizacji młodzików Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica), a wśród juniorów: Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński) i Piotr Garbino (ITR Iława). Tomek Kotowski doszedł dofinału, który jednak przegrał. Anna Urbańczyk zajęła miejsce 5-8, natomiast Piotr Garbino znalazł się poza ósemką.

 

Turniej gówny młodzików (Kraków)

1/8 finału: Tomasz Kotowski – Filip Wołyniec (ULKS Sulinowo) 3:0 (3, 5, 8)

1/4 finału: Tomasz Kotowski – Sebastian Baran (MOSiR Mysłowice) 3:1 (4, -8,2, 9)

1/2 finału: Tomasz Kotowski – Grzegorz Felkel (Silesia Miechowice) 3;1 (5, 9, -9, 6)

finał: Tomasz Kotowski – Sławomir Dosz (Pogoń Lębork) 1:3 (8, -8, -9, -12)

Turniej główny juniorek (Brzeg Dolny)

1/8 finału Anna Urbańczyk – Alicja Leśniak (Spójnia Warszawa) 4:1 (8, 13, -9, 6, 6)

1/4 finału: Anna Urbańczyk – Agnieszka kaczmarek (MRKS Gdańsk) 3:4 (-11, -8, -5, 6, 4, 6, -5)

Turniej główny juniorów: (Brzeg Dolny)

1/8 finału:Piotr Garbino – Marcin Ściblak (MRKS Gdańsk) 0:4 (-7, -10, -4, -8)

o miejsce 9-12; Piotr Garbino – Patryk Zatówka (Bogoria Grodzis Maz.) 2:4 (9, -7, -6, 9, -7, -6)

Piotr Garbino zajął miejsce 13-16.

 

Jak przebiegały kwalifikacje? (sobota 4 grudnia)

Skład naszej ekipy i sytuacja po losowaniu:

Brzeg Dolny:

Juniorki:

Grupa B (I kategoria): Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)

Grupa D (I kategoria): Anna Urbańczyk (Warmia Lidzbark Warmiński)

Grupa X (II kategoria): Monika Romejko (Warmia Lidzbark Warmiński)

Juniorzy:

Grupa W (II kategoria): Adrian Więcek (Ostródzianka)

Grupa Y (II kategoria): Piotr Garbino (ITR Iława), Aleksander Kuligowski (Ostródzianka)

Kraków:

Młodziczki:

Grupa W (II kategoria): Paulina Maciejewska (Czarni Olecko)

Młodzicy:

Grupa A (I kategoria): Tomasz Kotowski (ZBC Żak Pisanica), Krystian Kawiak  (Ostródzianka)

Grupa W (II kategoria): Bartosz Cudnowski (ABC Żak Pisanica)

Wyniki grup eliminacyjnych:

Juniorki:

Grupa B:

Ailcja Czarnomska – Natalia Cięszczyk (GLKS Nadarzyn) 1:3 (-4,-7,3, -7)

Alicja Czarnomska – Maarta Krajewska (GKTS Gdańsk) 1:3 (-11, 9, -8, -5)

A;licja Czarnomska – Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa) 2:3 (8, 13, -5, -3, -9)

Alicja Czarnomska – Magdalena Gołda (Bronowianka Kraków) 3:1 (8, 7, -7, 8)

Alicja Czarnomska – 4 miejsce w grupie (turniej dodatkowy)

Grupa D:

Anna Urbańczyk – Karolina Komosińska (NST Płock) 3:0 (3 ,2, 7)

Anna Urbańczyk – Alicja Chrząstowska (AZS UE Wrocław) 3:0 (6, 5, 7)

Anna Urbańczyk – Olga Szymańska (GLKS Nadarzyn) 3:2 (-8,-4,7 6, 8)

Anna Urbańczyk -Kinga Jabłońska (Bronowianka Kraków) 3:1 (8, -10, 8, 7)

Anna Urbańczyk – 1 miejsce w grupie (awans do turnieju głównego)

Grupa X

Monika Romejko – Sylwia Szlapa (Victoria Chróścice) 3:0 (5, 8, 6)

Monika Romejko – Natalia Michorczyk (MKSTS Polkowice) 0:3 (-9, -5, -3)

Monika Romejko – Patrycja Banasiak (Return Piaseczno) 3:0 (7, 3, 9)

Monika Romejko – Dominika Konofał (GLKS Nadarzyn) 2:3 (-10,-4, 7, 7 -7)

Monika Romejko – 2 miejsce w grupie (turniej dodatkowy)

Juniorzy:

Grupa W:

Adrian Więcek – Miłosz Sobkowiak (TS SP 2 Oborniki)  3:0 (6, 9, 6) 

Adrian Więcek – Maciej Stochmal (Orlęta Bilcza) 3:0 (1, 2, 8) 

Adrian Więcek – Marcin Woskowicz (LUKS Chełmno) 3:0 (8, 9, 5) 

Adrian Więcek – Krystian Tokarski (Viret Zawiercie) 3:0 (1, 5, 4) 

Adrian Więcek – 1 miejsce w grupie (turniej dodatkowy)

Grupa Y:

Aleksander Kuligowski – Przemysław Kościelniak (AZS UE Wrocław) 1;3 (-10, -9, 8, -9)

Piotr Garbino – Aleksander Kuligowski 3:0 (5, 6, 3)

Piotr Garbino – Paweł Rozwadowski (Trefl Zamość) 3:2 (10, -7, -3, 6, 5)

Aleksander Kuligowski – Patryk Doroszko ( Słoneczny Stok Białystok) 1;3 (-6,-7,6,-3)

Piotr Garbino – Patryk Doroszko (Słoneczny Stok Białystok) 3:0 (7, 8, 5)

Piotr Garbino – Przemysław Kościelniak (AZS UE Wrocław) 3:1 (7, -10, 10, 5)

Aleksander Kuligowski – Paweł Rozwadowski (Trefl Zamość) 2:3 (10, 8, -10, -5, -7)

Piotr Garbino – 1 miejsce w grupie (turniej dodatkowy)

Aleksander Kuligowski – 5 miejsce w grupie – dpadł z turnieju

Młodziczki

Grupa W:

Paulina Maciejewska – Aleksandra Rusiecka (AZS AWFiS Gdańsk) 0:3 (-4, -5, -0)

Paulina Maciejewska – Joanna Maślak (GLUKS Orlęta Czucz) 0:3 (-9, -7, -6)

Paulina Maciejewska – Magdalena Sola (KTS Mysłowice) 0:3 (-5, -5, -8)

Paulina Maciejewska – Katarzyna Hennig *LUKS Chełmbo) 0:3 (-7, -6, -6)

Paulina Maciejewska – 5 miejsce w grupie – odpadła z turnieju

 

Młodzicy

Grupa A:

Tomasz Kotowski – Rafał Sztuka (SKS 40 Warszawa) 3:0 (6, 13, 7)

Krystian Kawiak – Piotr Ogrodnik (UOLKA Ostrów Maz.) 0:3 (-6, -6, -8)

Tomasz Kotowski – Krystan Kawiak 3:0 (8, 6, 2)

Tomasz Kotowski – PIotr Ogrodnik (UOLKA Ostrów Maz) 3:0 (6, 6, 5)

Krystian Kawiak – Damian Węderlich (Elektryk Toruń) 2:3 (-8, 8, -9, 9, -11)

Tomasz Kotowski – Damian Węderlich (Elektryk Toruń) 3:1 (2, -9. 3, 11)

Krystian Kawiak – Rafał Sztuka (SKS 40 Warszawa) 3:0 3:1 (-4, 9, 8, 7)

Tomasz Kotowski – 1 miejsce w grupie (awans do turnieju głównego).

Krystian Kawiak – 4 miejsce w gupie (turniej dodatkowy)

Grupa W:

Bartosz Cudnowski – Jakub Włostowski (KTS Wysokie Mazowieckie) 0:3 (-6, -7, -9)

Bartosz Cudnowski – Maciej Kotarski (Return Piaseczno) 1:3 (-7, 10, -10, -10)

Bartosz Cudnowski – Samuel Kulczycki (Gorzovia) 1:3 (11, -11, -8, -8)

Bartosz Cudnowski – Konrad Kozak (UKS Dwunastka wrocław ) 2:3 (9, -7, 8, -10, -13)

Bartosz Cudnowski – 5 miejsce w grupie – odpadł z turnieju

Turnieje dodatkowe

Juniorki:

I runda: Alicja Czarnomska – Katarzyna Palacz (IKTS Inowrocław) 2:3 (-6,4,-4,8,-9)

II runda: Alicja Czarnomska – Aleksandra Falarz (Brzostowianka) 2:3 (3,6,-6,-4,-11)

Alicja Czarnomska – miejsce: 25-28 – spadek do WTK

I runda: Monika Romejko – Ada Jończyk (Śnieżnik Stronie Śląskie) 0:3 (-6,-8,-3)

II runda: Monika Romejko – Magdalena Gołda (Bronowianka Kraków) 3:0 (11,8,8)

Monika Romejko: miejsce 21-24 pozostanie w OTK

Juniorzy

I runda: Aadrian Więcek – Paweł Kozieł (Sygnał Lublin) 2:3 (-7,12,-5,7,-6)

II runda: Adrian Więcek – Paweł Rozwadowski (Trefl zamość) 3:1 (5,-11,10,6)

Adrian Więcek: miejsce 21:24 pozostanie w OTK

I runda: Piotr Garbino – Jakub Pilarski (Trasko Ostrzeszów) 3:0 (8,4,9(

II runda: Piotr Garbino – Bartosz Jemilianowicz (Top Wierzbięcin) 3:0 (8,9,7)

Piotr Garbino: awans do turnieju głównego

Młodzicy

I runda: Krystian kawiak – Filip Wołyniec (ULKS Sulinowo) 0:3 (-6,-4,-5)

II runda: Krystian Kawiak – Filip Strycharski (Tytan 65 Bydgoszcz) 3:2 (-9,-9,8,11,4)

Krystian Kawiak: miejsce 21-24 pozostanie w OTK

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x