MP juniorów Toruń 2012 – Z. Chrulska medalistka w singlu, A. Więcek w deblu

W Toruniu zakończyły się  Mistrzostwa Polski juniorów w tenisie stołowym. W imprezie  startowali reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego. Imprezę otworzył turniej drużynowy, w którym wystąpiły dwa zespoły z naszego regionu. Juniorki Warmii Lidzbark Warmiński zajęły miejsca w strefie 5-8, natomiast juniorzy ostródzianki w przedziale 9-12. W turniejach indywidualnych zdobylismy dwa brązowe medale. Zuzanna Chrulska (Warmia) była bardzo blisko finału, prowadząc z Agnieszka Kaczmarek 3:0, ale cztery kolejne sety przegrała. Brąz zdobył w deblu Adrian Więcek (Ostródzianka)

 

Turniej indywidualny

Gra pojedyncza juniorek

I runda

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Jessica Andraczek (Victoria Chróścice) 3:4 (-10,6,-7,13,-9,6,-11)

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Palacz (Notec Inowrocław) 4:1 (9,6,7,-9,6)

Turniej pocieszenia

I runda

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Anna Caban (Jedynka Łódź) 0:3 (-12,-5,-7) – miejsce 35-32

II runda

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Ada Jończyk (AZS UE Wrocław) 4:1(6,-4,7,9,12)

Ćwierćfinały

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Marta Krajewska (GKTS Gdańsk) 4:1 (6,12,-5,12)

Półfinały

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Agnieszka Kaczmarek (MRKS Gdańsk) 3:4 (10,7,8,-6,-7,-7,-7)

Klasyfikacja sungla juniorek

1 NOWOCIN KATARZYNA 08.06.94 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 300

2 KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 275

3-4 JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KTS „SYGNAŁ” LUBLIN LUBELSKIE 250

CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.WARM.-MAZURSKIE 250

……………………………………………….

25-32 LIS MARTA 23.03.95 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.WARM.-MAZURSKIE 90

Gra pojedyncza juniorów

I runda

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Witold Uzarczyk (Omega Kleszczów) 4:0 (2,7,6,7)

II runda

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Kamil Puchalski (Trefl Zamość) 4:1 (5,7,-7,4,6)

Ćwierćfinały

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Mateusz Dykowski (MRKS Gdańsk) 3:4 (-5,-8,5,-12,6,10,-7)  

Klasyfikacja singla juniorów

1 KULPA KONRAD 02.12.94 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 300

2 DYJAS JAKUB 09.10.95 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 275

3-4 BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 250

DYKOWSKI MATEUSZ 16.03.94 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 250

……………………………………………………………………………….

5-8 WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 220

Gra deblowa juniorek

I runda

Zuzanna Chrulska/Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) –  Aleksandra Bonikowska (KS Elta Łódź)/Zuzanna Samsel (GLKS Nadarzyn) 3:0 (8,4,1)

Ćwierćfinał

Zuzanna Chrulska/Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa)/Natalia Michorczyk (AZS DWSPIT Polkowice) 1:3 (-8,-5,4,-7)

Klasyfikacja debla juniorek

1 NOWACKA PAULINA 28.02.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KTS „SYGNAŁ” LUBLIN LUBELSKIE

2 WABIK SANDRA 22.10.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE

3-4 JOŃCZYK ADA 13.11.95 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE CIĘSZCZYK NATALIA 03.03.95 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE

NOWOCIN KATARZYNA 08.06.94 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE MICHORCZYK NATALIA 08.03.94 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE

……………………………………………………………………………………

5-8 CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LIS MARTA 23.03.95 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE

Gra deblowa juniorów

I runda

Adrian Więcek (Ostródzianka)/Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce) – Jakub Pilarski (Tajfun Skra Ostrów Wielkopolski)/Adrian Spychała (ZKS Drzonków) 3:1 (6,7,-7,5)

Ćwierćfinal

Adrian Wiecek (Ostródzianka)/Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce) – Paweł Rozwadowski (Trefl zamość)/Adam Dosz (Pogoń Lębork) 3:1 (5,4,-8,8)

Półfinał

Adrian Więcek (Ostródzianka)/Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce) – Jakub Dyjas/Konrad Kulpa (Elektryk Maximus Toruń) 2:3 (10,-8,-6,8,-8) 

Klasyfikacja debla juniorów

1 DYJAS JAKUB 09.10.95  KULPA KONRAD 02.12.94 KST ELEKTRYK-MAXIMTOURSUŃ KUJAWSKO-POMOR.

2 BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95  WITKOWSKI ANTONI 02.02.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE

3-4 FOLWARSKI JAKUB 03.05.96 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKAOSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE

DZIKOWSKI MATEUSZ 20.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. WOSKOWICZ MARCIN 25.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR

Gra mieszana

I runda

Paweł Piotrowski (Elektryk Maximus Toruń)/Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Adam Dosz (Pogoń Lębork)/Olga Szymańska (GLKS Nadarzyn) 0:3 (-6,-9,-11)

Mateusz Dykowski (MRKS Gdańsk)/Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – Adrian Spychała (ZKS Drzonków)/Marta Krajewski (GKTS Gdańsk)1:3 (19,-6,-8,-6) –

Adrian Więcek (Ostródzianka)/Martyna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) – Łukasz Jarocki (KS LCEZ Lublin)/Patrycja Kostro (KTS Wysokie Mazowieckie) 3:2 (6,6,-6,-8,4)

II runda

Adrian Więcek/Martyna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) – Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce)/Aleksandra Falarz (GKTS Gdańsk) 1:3 (-7,6,-9,-8)

Klasyfikacja mikstów

1 DYJAS JAKUB 09.10.95 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE

2 BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95  WABIK SANDRA 22.10.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE

3-4 SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE KRAJEWSKA MARTA 10.04.95 GKTS GDAŃSK POMORSKIE

KULPA KONRAD 02.12.94 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE

………………………………………………………

9-16 WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE DZIADKOWIEC MARTYNA 19.09.95 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR

17-32 PIOTROWSKI PAWEŁ 07.05.96 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.WARM.-MAZURSKIE

DYKOWSKI MATEUSZ 16.03.94 MRKS GDAŃSK POMORSKIE LIS MARTA 23.03.95 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.WARM.-MAZURSKIE

Turniej drużynowy

Rozgrywki grupowe

Juniorki

I runda

Warmia Lidzbark Warmiński – PUKS Arka Łętowina 3:0

CHRULSKA – STALICA 3:0  (1,9,8)

LIS – KRĘCIDŁO 3:0 (5,4,6)

CHRULSKA/LIS –  KRĘCIDŁO/SZTABA 3:0 (6,5,2)

Stella Gniezno – KTS MOSiR Zawadzkie 3:1

II runda

Warmia Lidzbark Warmiński – KTS MOSiR Zawadzkie 3:1

CHRULSKA – HAJKA  3:0 (1,1,5)

LIS – DRZOZGA 3:0 (4,9,6)

CHRULSKA/LIS –  GOSZTYŁA/DRZOZGA 1:3 (-6,-8,5,-9)

CHRULSKA – DRZOZGA 3:2 (7,-9,-9,11,4)

Stella Gniezno – PUKS Arka Łętowina 3:1

III runda

Stella Gniezno – Warmia Lidzbark Warmiński 3:1

NOWACKA – LIS 3:0 (9,7,3)

WYSOCKA – CHRULSKA 0:3 (-12,-9,-9)

NOWACKA/WYSOCKA –  LIS/CHRULSKA  3:1 (-4,4,6,3)

NOWACKA – CHRULSKA 3:2 (-8,9,6,-9,10)

KTS MOSiR Zawadzkie – PUKS Arka Łętowina 3:2

Tabela

1 Stella Gniezno  3  6  9:3

2 Warmia Lidzbark Warmiński  3  7:4

3 KTS MOSiR Zawadzkie  3  2  5:8

4 PUKS Arka Łętowina  3  3:9

Klasyfikacja końcowa turnieju drużynowego juniorek

1 GLKS NADARZYN

2 GKTS GDAŃSK

3 KTS „SYGNAŁ” LUBLIN

4 KS STELLA GNIEZNO

5-8 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE

LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM.

MRKS GDAŃSK

KU AZS UE WROCŁAW

9-12 KS SPÓJNIA WARSZAWA

KTS MOKSIR ZAWADZKIE

MKS „START” LUBRANIEC

IKTS NOTEĆ INOWROCŁAW

13-16 MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK

PUKS ARKA ŁĘTOWNIA

KS BRONOWIANKA KRAKÓW

UPKS ARKA

{AdmirorGallery}chrulska10{/AdmirorGallery}

Fot MLUKS nadwislanin plock

Juniorzy

I runda

Ostródzianka – Bogoria Grodzisk 1:3

WIĘCEK – WIROWSKI 3:0 (7,7,3)

GASIUL – SANKOWSKI 0:3 (-8,-7,-8)

JARMUŁOWICZ – BENZEF 2:3 (-8,-4,6,9,-4)

WIĘCEK – SANKOWSKI 2:3 (-9,-9,9,9,-6)

LUKS Chełmno – LUKS TOP Wierzbięcin 3:0

II runda

Ostródzianka – LUKS Chełmno 0:3

WIĘCEK – DZIKOWSKI 0:3 (-8,-4,-10)

GASIUL – WOSKOWICZ 0:3 (-5,-5,-8)

JARMUŁOWICZ – SZCZUKA 0:3 (-7,-10,-5)

Bogoria Grodzisk – LUKS TOP Wierzbięcin 3:0

III runda

Ostródzianka – LUKS TOP Wierzbięcin 3:1

JARMUŁOWICZ – JEMILIANOWICZ  1:3 (-5,-10,9,-11)

WIĘCEK – HOŁOD 3:0 (6,6,3)

GASIUL – ZUBRZYCKI 3:0 (2,9,2)

JARMUŁOWICZ – HOŁOD 3:0 (7,5,12)

LUKS Chełmno – Bogoria Grodzisk 3:2

Tabela

1 LUKS Chełmno  3  6  9:2

2 Bogoria Grodzisk  3  8:4

3 Ostródzianka   3  4:7

4 LUKS TOP Wierzbięcin  3  0 1:9 

Klasyfikacja końcowa turnieju drużynowego juniorów

1 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ

2 GLKS NADARZYN

3 MRKS GDAŃSK

4 LUKS CHEŁMNO

5-8 KS SYGNAŁ LUBLIN

LUKS „TREFL” ZAMOŚĆ

KS BOGORIA GRODZISK MAZ.

ZKS DRZONKÓW

9-12 KSTS KROSNO

KS BRONOWIANKA KRAKÓW

MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA

TKS GRANIT STRZELIN

13-16 UKS DWUNASTKA WROCŁAW

ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ

LUKS TOP WIERZBIĘCIN

KS GORCE NOWY TARG

Klasyfikacja klubów

1 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 94,50

2 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 55,50

3 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 62,00

4 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 42,50

5 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 39,30

6 KTS „SYGNAŁ” LUBLIN LUBELSKIE 38,50

7 LUKS „TREFL” ZAMOŚĆ LUBELSKIE 25,50

8 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 24,50

9 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 22,00

10 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 21,50

……………………………………………………………….

15 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 16,50

Klasyfikacja województw

1 MAZOWIECKIE 150,33

2 KUJAWSKO-POMORSKIE 115,30

3 POMORSKIE 108,50

4 LUBELSKIE 86,50

5 DOLNOŚLĄSKIE 44,17

6 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 38,50

7 OPOLSKIE 26,00

8 LUBUSKIE 24,50

9 WIELKOPOLSKIE 24,00

10 MAŁOPOLSKIE 22,00

11 PODLASKIE 18,00

12 ŚLĄSKIE 11,00

13 ŁÓDZKIE 9,50

14 PODKARPACKIE 8,50

15 ZACHODNIOPOMORSKIE 2,00


 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x