MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty Łódź – Medalowe żniwa duetu z Olecka

Fot. nadesłane
W dniach 18-20 czerwca 2021 roku w Łodzi odbyły się XXX Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty. Rywalizowało w nich ponad 80 zawodników z całej Polski. Olecko i zarazem województwo warmińsko - mazurskie reprezentowało dwoje nauczycieli. Marzena Jasińska - nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnym oraz Robert Karniej - nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 1.

Nauczyciele z Olecka spisali się wybornie . Najpierw świetnie poradzili sobie w turnieju indywidualnym , gdzie po wygraniu kilku pojedynków na drodze do złota zmierzyli się z przeciwnikami z Bydgoszczy Marzena Jasińska pokonała Karoline Bejenke, a Robert Karniej w finałowym pojedynku wygrał z Kamilem Paterem.

W turniej gier mieszanych wystartowało 14 par. Po wygraniu trzech pojedynków drużyna z Olecka: Marzena Jasińska – Robert Karniej dotarła do finału, w którym zmierzyła się z wrocławską parą Anna Wnęk – Piotr Bereziuk i po zaciętym pojedynku przegrała 1:3, zdobywając wicemistrzowski tytuł.

Reprezentujący Olecko nauczyciele wywalczyli więc 2 złote medale w grze indywidualnej , oraz srebrne w grze mieszanej.

Mistrzostwa zorganizował Zarząd Główny Związku Nauczycielstwa Polskiego , Okręg Łódzki ZNP wraz z Odziałem ZNP Łódź-Śródmieście , Oddział ZNP Łódź – Widzew , Fundacja Wespół.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olecko sport powszechny Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x