Na przeciw sugestiom pingpongistów – Amatorska Liga też w Elblągu

W odpowiedzi na liczne sugestie uczestników rozgrywek o Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje drużynowe rozgrywki w  Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego – informuje Marek Wnuk, dyrektor elbląskiego MOSiR. To kolejna inicjatywa na promocję zdrowego stylu życia i konkretyzowanie zainteresowań elblążan w czasie wolnym od pracy i nauki. Przypomnę tylko, że taka liga od dawna funkcjonuje w Olsztynie i cieszy się wielkim powodzeniem.

 

Na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w linku imprezy sportowe, podane są szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w rozgrywkach. Zgłoszenia na druku „Potwierdzenie uczestnictwa drużyny” należy przesłać na adres imprezy@mosir.elblag.eu, lub dostarczyć osobiście do Działu Imprez i Szkoleń MOSiR przy ul. Karowej 1 w terminie do dnia 12 stycznia 2012 r. Do zgłoszenia należy załączyć dowód wpłaty wpisowego.  System rozgrywek zostanie ustalony po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń w zależności od ilości drużyn. Mecze rozgrywane będą w sali tenisowej MOSiR przy ul. Karowej 1, we wtorki w godz. 17:00 – 21:00. Więcej informacji można uzyskać w dziale imprez i szkoleń MOSiR pod nr tel. 55 6424530 wew. 27 lub adresem email imprezy@mosir.elblag

Tekst i fot. MOSiR

{gallery}mo3{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x