Najnowsze rankingi z akcentami Warmii i Mazur – Gwiazdy i…gwiazdeczki

Niedawno zaprezentowaliśmy klasyfikacje tenisistów stołowych uwzględniające dokonania ligowe, dziś pora na najnowszy ranking, w którym brane są pod uwagę rezultaty w turniejach indywidualnych (WTK, OKS i MP). Wyniki reprezentantów Warmii i Mazur są naprawdę dobre i to we wszystkich kategoriach. Wśród seniorek Monika Pietkiewicz -5, Maja Krzewicka-11, w seniorach aż czterech graczy w czołowej dwudziestce. Drugie miejsce juniora Adriana Więcka jest dowodem jego stałych postępów, podobnie ósma lokata juniorki Zuzanny Chrulskiej.

 

W grupie kadetów dziesiątkę zamyka Kamil Urbanowicz, w młodzikach w czołówce znaleźli się Wojciech Chrząszcz i Kacper Petaś, zaś liderką rankingu młodziczek jest Wiktoria Ziemkiewicz. Istnieje więc ciągłość szkolenia, co daje nadzieję, że w najbliższych sezonach będziemy mieli swoich reprezentantów na czele klasyfikacji.

Seniorzy

1. WANG Zeng Yi 1983-06-24 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 400*

2. GÓRAK Daniel 1983-10-09 KS BOGORIA Grodzisk Maz. mazowieckie 1140*

3. KOSOWSKI Jakub 1982-12-26 NIESTOW.- W.Śląskie śląskie 1035

4. CHMIEL Paweł 1986-08-22 KU AZS POL.RZ. Rzeszów podkarpackie 1020

5. TOMICKI Jarosław 1980-11-17 SILESIA MIECHOWICE Bytom śląskie 1015

6. FLORAS Robert 1992-07-13 KS BOGORIA Grodzisk Maz. mazowieckie 1010

7. FERTIKOWSKI Paweł 1990-11-12 KS BOGORIA Grodzisk Maz. mazowieckie 965

8. LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02 KU AZS POL.RZ. Rzeszów podkarpackie 880

9. GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20 ZKS Drzonków lubuskie 865

10. SZYMAŃSKI Filip 1983-08-28 NIESTOW.- W.Pomorskie pomorskie 850

…………………………………………………………………………

13. MALICKI Szymon 1988-12-20 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 775

15 DANIEL Artur 1982-04-28 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 775 

16. SZARMACH Karol 1987-11-09 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 755

17. CHOJNOWSKI Patryk 1990-04-05 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 740

54. KORYCKI Michał 1993-11-02 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 366

67. KARCZ Jacek 1990-02-02 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurski 345

93. WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 318

97. KOŁACIŃSKI Piotr 1979-09-29 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 311

118. SZEWCZYK Szymon 1997-12-05 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 289

128. GARBINO Piotr 1993-01-17 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 279

168. GRZELAK Andrzej 1978-11-25 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 247

175. URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 244

Seniorki

1. LI Qian 1986-07-30 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 400* 

2. PARTYKA Natalia 1989-07-27 SKTS Sochaczew mazowieckie 340*

3. GRZYBOWSKA Katarzyna 1989-04-30 MKSTS Polkowice dolnośląskie 1165

4. SZYMAŃSKA Antonina 1983-04-16 GLKS Nadarzyn mazowieckie 1150

5. PIETKIEWICZ Monika 1983-01-29 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 1030

6. SZCZERKOWSKA Magdalena1992-08-29 SKTS Sochaczew mazowieckie 1015

7. STEFAŃSKA Kinga 1980-01-22 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 1010

8. PASTOR Agata 1986-03-31 MKSTS Polkowice dolnośląskie 965

9. ŁUCZAKOWSKA Daria 1984-05-20 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 925

10. GUMULA Renata 1986-11-28 KTS „OPTIMA” Lublin lubelskie 875

………………………………………………………………………………………….

11. KRZEWICKA Maja 1993-03-12 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 865

38. CZARNOMSKA Alicja 1993-10-19 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 446

41. CHRULSKA Zuzanna 1996-02-13 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 419

66. STRAMOWSKA Małgorzata1992-06-03 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 373

96. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 320

99. GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 319

102. DZIWOSZ Agata 1992-03-31 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 316

117. BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 296

126. GÓRECKA Dominika 2000-02-29 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 288

Juniorzy

1. DYJAS Jakub 1995-10-09 KST ELEKTRYK-MAXIMUS Toruń kujawsko-pomorskie 476

2. WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 436

3. BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 GLKS Nadarzyn mazowieckie 436

4. DUGIEL Adrian 1997-11-15 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 376

5. SANKOWSKI Marcin 1995-08-28 KS BOGORIA Grodzisk Maz. mazowieckie 374

6. KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ELEKTRYK-MAXIMUS Toruń kujawsko-pomorskie 372

7. MURAWSKI Michał 1995-10-17 GLKS Nadarzyn mazowieckie 372

8. KAMIŃSKI Mikołaj 1995-01-09 GLKS Nadarzyn mazowieckie 350

9. DOSZ Adam 1996-11-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 332

10. ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 316

……………………………………………………………………………….

32. SZEWCZYK Szymon 1997-12-05 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 167

51 BOSSOWSKI Cezary 1995-11-11 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 132

61 FERENC Piotr 1996-01-22 UKS OLIMP Kętrzyn warmińsko-mazurskie 121

71. URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 118

80. BARBACHOWSKI Jacek 1998-10-18 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 115

Juniorki

1. WABIK Sandra 1995-10-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 73* 

2. BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 476

3. JOŃCZYK Ada 1995-11-13 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 396

4. KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09 MRKS Gdańsk pomorskie 392

5. KIEDROWSKA Joanna 1996-05-05 GKTS Gdańsk pomorskie 372

6. KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 370

7. PAWLAK Sylwia 1995-08-26 KTS „OPTIMA” Lublin lubelskie 348

8. CHRULSKA Zuzanna 1996-02-13 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 332

9. KRAJEWSKA Marta 1995-04-10 GKTS Gdańsk pomorskie 330

10. DZIADKOWIEC Martyna 1995-09-19 KTS „OPTIMA” Lublin lubelskie 324

…………………………………………………………………..

40. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 141

47. GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 132

58. ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 124

69 ŻUKOWSKA Paulina 1998-04-22 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 118

85 BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 112

85 KONDRACKA Marika 1998-01-07 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 112

Kadeci

1. WERECKI Aleksander 1999-02-14 GLKS Nadarzyn mazowieckie 341

2. KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ELEKTRYK-MAXIMUS Toruń kujawsko-pomorskie 326

3. DOSZ Sławomir 1998-08-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 311

4. BALCERZAK Marcin 1998-03-26 SILESIA MIECHOWICE Bytom śląskie 262

5. GRONOWSKI Wojciech 1998-05-08 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 252

6. BARAN Sebastian 1998-07-14 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 245

6 WOŁOWIECKI Robert 1998-03-26 MRKS Gdańsk pomorskie 245

8. FELKEL Grzegorz 1998-08-07 SILESIA MIECHOWICE Bytom śląskie 243

9. KOTARSKI Maciej 1998-09-08 UKS „RETURN” Piaseczno mazowieckie 237

10. URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 223

………………………………………………………………………

34. CHOJNACKI Jakub 1999-01-02 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 131

61. PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 110

73. KAWIAK Krystian 1999-11-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 105

80. BARBACHOWSKI Jacek 1998-10-18 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 103

94. CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 98

101.STEPNOWSKI Kamil 1998-08-14 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 94

Kadetki

1. TOKARCZYK Karolina 1998-03-07 LITS ANDERS-JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 324

2. HENNIG Katarzyna 1999-08-30 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 311

3. GALUS Katarzyna 1998-02-21 LUKS „SKRZYSZÓW” Skrzyszów małopolskie 309

4. LALAK Karolina 1998-06-08 KTS „OPTIMA” Lublin lubelskie 279

5. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. dolnośląskie 277

6. ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 264

7. STACHECKA Paulina 1998-01-16 GLKS Nadarzyn mazowieckie 264

8. BAGROWSKA Katarzyna 1998-05-03 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 260

9. PĘK Karolina 1998-02-08 IKS Tarnobrzeg podkarpackie 230

10. KUŁACZ Dominika 1998-07-15 PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 223

…………………………………………………………………………………..

13. ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 212

15. GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 208

19. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 178

35. ŻUKOWSKA Paulina 1998-04-22 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 129

63. BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 107

77. KONDRACKA Marika 1998-01-07 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 102

81. GÓRECKA Dominika 2000-02-29 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 101

98. JEZIOROWSKA Oliwia 1999-07-02 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 94

Młodzicy

1. BARANOWSKI Mateusz 2000-01-31 MKS LEWART Lubartów lubelskie 266

2. KULCZYCKI Samuel 2002-08-09 GKS GORZOVIA Gorzów lubuskie 246

3. MISZKURKA Jakub 2001-02-06 SSCK HALS Warszawa mazowieckie 234

4. WALASZEK Przemysław 2000-05-25 UKS BOBRY Bobrowniki lubelskie 224

5. BALCERZAK Dawid 2000-01-26 SKTS Słupca wielkopolskie 216

6. WACHOWIAK Łukasz 2000-09-02 LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 208

7. SZALIŃSKI Mikołaj 2000-11-25 SSCK HALS Warszawa mazowieckie 204

8. GRELA Artur 2000-06-21 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 202

9. WIŚNIEWSKI Karol 2000-08-24 KSTS Krosno podkarpackie 200

10. CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 182

…………………………………………………………………………………….

11. PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 181

48 MICHALAK Paweł 2000-02-08 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 94

70. KURGAN Jakub 2000-04-14 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 86

87. ŻEBROWSKI Jędrzej 2000-03-22 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 81

88 MARKOWSKI Artur 2000-05-31 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 81

103. CZEPŁO Maciej 2000-11-22 UKS OGÓLNIAK STS ZSO Nidzica warmińsko-mazurskie 76

Młodziczki

1. ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 264

2. ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SSCK HALS Warszawa mazowieckie 254

3. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. dolnośląskie 236

4. 3WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. dolnośląskie 232

5 SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 202

5 MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 202

7. BRZĘCZEK Eliza 2000-02-16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowieckałódzkie 202

8. BRAŚ Julia 2000-04-22 KTS Mysłowice śląskie 200

9. SOKOŁOWSKA Joanna 2001-03-15 UKS KOKIS Kolno podlaskie 197

10. BARTOSZEK Julia 2001-06-11 KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 196

…………………………………………………………………………………………..

38. GÓRECKA Dominika 2000-02-29 LUKS „WARMIA” Lidzbark Warm. warmińsko-mazurskie 105

45 ŁUSZCZYŃSKA Joanna 2001-05-13 MLKS CZARNI Olecko warmińsko-mazurskie 94

60. CIEŚNIEWSKA Julia 2001-11-14 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 88

78 KULINEK Alicja 2000-04-18 UŻKS „SPINAKER” Węgorzewo warmińsko-mazurskie 84

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x