Najnowszy ranking – Cyferki to nie wszystko, ale miło popatrzeć

Fot. Zbyszek Pietkiewicz facebook
Na internetowej stronie Polskiego Związku Tenisa Stołowego jest dostępny najnowszy ranking zawodników, uwzględniający już obecność graczy w aktualnych już kategoriach wiekowych. Oczywiście klasyfikacja ustalana jest na podstawie wyników ostatnich turniejów Grand Prix i MP, a ponieważ nie wszyscy tenisiści w tych imprezach uczestniczyli kolejność może budzić wątpliwości. Na przykład Jakub Dyjas (Dekorglass Działdowo) - mistrz Polski jest dopiero 32. Ale taki to już urok rankingów.

Nas cieszy fakt, że w kilku grupach wiekowych reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich są w ścisłej czołówce. W kadetkach liderka została Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński), a czwarte miejsce zajmuje jej koleżanka klubowa Zuzanna Pawelec. Na podium mamy jeszcze troje naszych reprezentantów. Trzecie miejsce zajmują: w żaczkach: Lena Rucińska Wel Lidzbark Welski), w kadetach: Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) i w juniorach: Maciej Kubik (Dekorglass Działdowo). W tej ostatniej grupie wiekowej bardzo wysoko są: Patryk Bielecki (Dekorglass) – piąte miejsce, Patryk Lewandowski (Dekorglass) – siódme miejsce, Kuba Kwapiś (Ostródzianka) -ósme miejsce. W seniorach na szóstej pozycji sklasyfikowany jest Samuel Kulczycki (Dekorglass), a siódmy Maciej Kubik.

Żacy

18 KEMPKA Krzysztof (2010) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 84

21 DZIKOŃSKI Dominik (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 82

53 PIOTRKOWSKI Rafał (2010)DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 66

55 SAULEWICZ Jan (2011) MLKS CZARNI Olecko (WMZ) 65

59 STACHOWIAK Adam (2011) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 64

71 MADEJ Franciszek (2011)DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 62

84 KRESIN Kamil (2010) GKTS Giżycko (WMZ) 59

111 WALASEK Michał (2012) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 52

120 WĘGRZYNOWSKI Alan (2010) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 51

123 SOKOŁOWSKI Fabian (2012) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 48

130 GORCZYCZEWSKI Piotr (2010) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 47

143 ZERA Krzysztof (2010) GKTS Giżycko (WMZ) 43

144 CIAK Paweł (2010) GKTS Giżycko (WMZ) 43

154 SZCZEPAŃSKI Fabian (2012) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 40

156 GAJEWCZYK Paweł (2012) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 39

182 ROCHON Grzegorz (2010 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 31

199 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 )DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 26

214 RADZISZEWSKI Antoni (2010) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 22

248 BARTNICKI Mikołaj (2011) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 16

248  CHODAŃ Igor (2010) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 16

248  KWIATKOWSKI Joachim (2011) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 16

248 LIPIŃSKI Teofil (2010) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 16

248 WALKOWIAK Wojciech (2010) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 16

270 GIERA Szymon (2010) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 10

270  ŁĘT Norbert (2010) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 10

Żaczki

3 RUCIŃSKA Lena (2010) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 133

37 SKUZA Karolina (2010) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 75

40 GAJEWCZYK Magdalena (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 73

55 PRZYBYLSKA Aleksandra (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 69

72 CZAPLEJEWICZ Lena (2010) MLKS CZARNI Olecko (WMZ) 64

88 WYSOCKA Gabriela (2010) MLKS CZARNI Olecko (WMZ) 59

179 DĘBOWSKA Maja (2010) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 30

179 DZIKOŃSKA Nikola (2011) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 30

Młodzicy

13 LIPOWSKI Michał (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 207

23 BIELECKI Maciej (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 177

26 STOLARCZYK Kryspin (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 171

46 ZIEMBA Bartosz (2009)GKTS Giżycko (WMZ) 137

51 SMURZYŃSKI Mateusz (2008) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 135

61 PIOTROWSKI Adam (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 128

76 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 118

95 KEMPKA Iwo (2009) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 109

103 ŚWIĘCKI Kacper (2008) UKS Gołdap Zdrój (WMZ) 107

129 ROCHON Grzegorz (2010) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 94

145 STEFANOWICZ Oleg (2009) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 89

156 KORZENIEWSKI Andrzej (2009) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 84

158 PIOTRKOWSKI Rafał (2010) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 83

159 WITKOWSKI Paweł (2008) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 83 283

161 DZIKOŃSKI Dominik (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 82

170 KEMPKA Krzysztof (2010) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 77

223 ZAJUL Maciej (2008) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 60

234 WRZOSEK Michał (2009) ITR JEZIORAK Iława (WMZ) 55

268 STACHOWIAK Adam (2011) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 45

302 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 35

309 STACHOWIAK Kajetan (2009) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 33

334 KRYMSKI Artur (2008) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 28

364 BOGDANOWICZ Hubert (2010) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 23

373 KOWALIK Remigiusz (2009) LKS MLEXER Elbląg (WMZ) 22

381 GWIAZDA Filip (2008) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 20

441 MADEJ Franciszek (2011) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 12

Młodziczki

6 BRZEZIŃSKA Natalia (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 237

30 RUCIŃSKA Lena (2010) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 164

38 SKARŻYŃSKA Maria (2008) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 150

46 PINGOT Zuzanna (2008)WEL Lidzbark Welski (WMZ) 139

61 GAJEWCZYK Magdalena (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 127

63 KRYNICKA Alicja (2009) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 126

95 NADOLSKA Roksana (2009) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 113

115 STEFANOWICZ Milena (2013) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 103

163 WITKOWSKA Julia (2009) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 81

183 SKUZA Karolina (2010) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 73

253 BOGUCKA Dominika (2008) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 40

253 DZIĘCIOŁ Zofia (2008) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 40

263 SAMSEL Julia (2008) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 37

266 PRZYBYLSKA Aleksandra (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 37

284 MRÓZ Jowita (2009 #48343 LO 2672) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 33

284 PIETRZAK Elżbieta (2010 #49771 LO 334) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 33

Kadeci

3 CHILICKI Dawid (2006) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 309

13 GROMEK Artur (2007) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 246

48 MARCINKIEWICZ Mateusz (2006) UKS Gołdap Zdrój (WMZ) 165

57 LIPOWSKI Michał (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 155

60 STOLARCZYK Kryspin (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 154

80 PIOTROWSKI Adam (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 142

130 STEFANOWICZ Oleg (2009) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 113

162 GÓRALSKI Jan (2007) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 99

174 BIELECKI Maciej (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 94

182 PAŹDZIORKO Igor (2007) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 90

184 ZIARKO Maciej (2008) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 89

212 CYPS ALBO ZYPS Alan (2007) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 80

244 SMURZYŃSKI Mateusz (2008) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 66

254 DZIKOŃSKI Dominik (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 62

335 KORZENIEWSKI Andrzej (2009) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 40

337 OKULUS Adam (2006) LKS MLEXER Elbląg (WMZ) 40

396 KRYMSKI Artur (2008) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 29

396 ZAJUL Maciej (2008) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 29

405 WRZOSEK Michał (2009) ITR JEZIORAK Iława (WMZ) 29

Kadetki

1 BOGDANOWICZ Natalia (2007) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 407

4 PAWELEC Zuzanna (2006) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 372

22 BOBEK Weronika (2006) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 221

26 BRZEZIŃSKA Natalia (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 204

49 JANKOWSKA Julia (2006) UKS Gołdap Zdrój (WMZ) 168

50 MADEJ Zofia (2007 OTSK Ostróda (WMZ) 168

91 PIECKOWSKA Maria (2007) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 143

156 SKARŻYŃSKA Maria (2008) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 94

162 KRYNICKA Alicja (2009) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 90

239 GRZYWACZ Gabriela (2007) ITR JEZIORAK Iława (WMZ) 45

246 GAJEWCZYK Magdalena (2010) LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 41

Juniorzy

3 KUBIK Maciej (2003 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 610

5 BIELECKI Patryk (2004) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 462

7 LEWANDOWSKI Patryk (2003) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 439

8 KWAPIŚ Kuba (2003) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 436

12 MIASTOWSKI Maksymilian (2003) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 399

22 RUTKOWSKI Mateusz (2004) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 320

29 JANKOWSKI Igor (2004) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 283

43 GROMEK Artur (2007) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 240

80 CHILICKI Dawid (2006) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 182

90 CHOJNACKI Igor (2004) WEL Lidzbark Welski (WMZ) 175

118 ANZEL Jakub (2005) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 160

153 ŚWIĘCKI Dominik (2004) UKS Gołdap Zdrój (WMZ) 139

161 CYPS ALBO ZYPS Alan (2007) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 135

191 WASILEWSKI Paweł (2004) KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 121

245 LIPOWSKI Michał (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 97

392 BOGDANOWICZ Hubert (2010) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 47

392 ZAJUL Maciej (2008) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 47

399 STEFANOWICZ Oleg (2009) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 47

402 PIOTROWSKI Adam (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 47

428 STOLARCZYK Kryspin (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 41

478 BIELECKI Maciej (2008) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 32

Juniorki

34 KAWIAK Marta (2003) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 253

38 BOGDANOWICZ Natalia (2007) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 248

50 MADEJ Zuzanna (2004) OTSK Ostróda (WMZ) 219

83 MADEJ Zofia (2007 ) OTSK Ostróda (WMZ) 187

102 BOBEK Weronika (2006) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 171

180 GÓRALSKA Anna (2005) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 112

190 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 ) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 105

Mężczyźni

6 KULCZYCKI Samuel (2002) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 615

7 KUBIK Maciej (2003) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 592

29 WITKOWSKI Jakub (2001) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 425

32 DYJAS Jakub (1995) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 400

41 KUROWSKI Kamil (1996) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 323

44 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 313

48 PETAŚ Kacper (2000)OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 286

111KUŹMICZ Jakub (2000) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 238

116 PAWELEC Filip (1999) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 237

124 LEWANDOWSKI Patryk (2003) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 231

151 BIELICKI Jakub (2001) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 218

158 JANKOWSKI Igor (2004) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 212

161 BIELECKI Patryk (2004) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 212

185 KAWIAK Krystian (1999) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 204

216 KLIMCZEWSKI Jakub (2002) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 193

229 SZYMAŃSKI Jakub (2001) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 186

Kobiety

19 MICHALAK Aleksandra (2001) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 500

26 BOGDANOWICZ Natalia (2007) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 419

59 KAWIAK Marta (2003) OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 281

61 BOBEK Weronika (2006) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 280

71 PAWELEC Zuzanna (2006) WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 269

267 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 )DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 120

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Elbląg Lidzbark Warmiński Olsztyn Ostróda sport młodzieżowy Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x