Olsztyńska Liga Amatorów już w grze – Kto z kim i kiedy czyli bez tajemnic

Olsztyńskie I i II Liga Amatorów Tenisa Stołowego już rozpoczęła rozgrywki, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Występują w nim pasjonaci tej dyscypliny, wielu z nich ma za sobą karierę wyczynową, inni później zaczęli grać jako amatorzy i połknęli bakcyla. Nie brakuje też młodzieży. W tym miejscu podajemy dokładny terminarz, a także składy zespołów.

TERMINARZ 2013/2014

05.10.2013                                                                                     

17.00 STS KASTRAU –STUDIO MEDYK 8:2                             

17.00 KLEWKI –SKS RAMOLSI 9:1                                         

17.00 JEZIORANY-AZS UWM II 8:2                                          

18.30 VBS KLIMA-HONDA DASZUTA 7:3                     

18.30 AZS UWM- ENGLISH PERFECT  7:3                  

18.30 SKS RAMOLSI- SQUASH AND GO 5:5                           

20.00 TORNADO –AMATOR 10:0                                

20.00 DROGOWCY- AGENCI 07 8:2                                        

20.00 ESCO TEAM –BIZON TEAM 10:0                        

12.10.2013                                                                                     

17.00 SQUASH AND GO- DBK  5:5                              

17.00 AZS UWM II – SKS RAMOLSI 8:2                                  

17.00 JEZIORANY – ESCO TEAM 10:0                                     

18.30 VBS KLIMA- ENGLISH PERFECT 7:3                             

18.30 HONDA DASZUTA – STS KASTRAU 6:4                          

18.30 DROGOWCY – BIZON TEAM 9:1                                     

20.00 AZS UWM – TORNADO 4:6                                

20.00 STUDIOMEDYK – UKS TEMPO 25 2:8                            

20.00 STUDIO WYKŁADZIN- AGENCI 07 8:2                             

19.10.2013                                                                                     

17.00 VBS KLIMA- TORNADO 9:1                                

17.00 SKS RAMOLSI – ESCO TEAM 8:2                                              

17.00 KLEWKI –SQUASH AND GO 4:6                         

18.30 AZS UWM –AMATOR 9:1                                  

18.30 STUDIO WYKŁADZIN – BIZON TEAM 10:0                                                                                                    

18.30 JEZIORANY-DROGOWCY 10:0                                       

20.00 HONDA DASZUTA – UKS TEMPO 25 8:2                         

20.00 STS KASTRAU – ENGLISH PERFECT 7:3                       

20.00 AZS UWM II-DBK 9:1                                                     

26.10.2013                                                                                     

17.00 STS KASTRAU – TORNADO                                          

17.00 UKS TEMPO25 –ENGLISH PERFEKT                             

17.00 JEZIORANY – STUDIO WYKŁADZIN                               

18.30 DBK –ESCO TEAM                                                       

18.30 SKS RAMOLSI –DROGOWCY                                        

18.30 AGENCI 07 –BIZON TEAM                                             

20.00 VBS KLIMA –AMATOR                                      

20.00 HONDA DASZUTA-STUDIOMEADYK                              

20.00 AZS UWM II-KLEWKI 9:1                                  

09.11.2013                                                                                     

17.00 TORNADO –UKS TEMPO 25                                          

17.00 SKS RAMOLSI-STUDIO WYKŁADZIN                             

17.00 KLEWKI-ESCO TEAM                                        

18.30 VBS KLIMA-AZS UWM                                      

18.30 JEZIORANY-AGENCI 07                                      

18.30 DBK-DROGOWCY                                                         

20.00 ENGLISH PERFECT-STUDIOMEDYK                              

20.00 STS KASTRAU -AMATOR                                  

20.00 AZS UWM II- SQUASH AND GO                                

16.11.2013                                                                                     

17.00 ESCO TEAM – STUDIO WYKŁADZIN                                              

17.00 JEZIORANY -KLEWKI            

17.00 SKS RAMOLSI-DBK                          

18.30 AZS UWM II-AGENCI 07                      

18.30 SQUASH AND GO – BIZON TEAM

23.11.2013

17.00 AZS UWM –STS KASTRAU

17.00 KLEWKI –DROGOWCY

17.00 JEZIORANY-BIZON TEAM

18.30 HONDA DASZUTA-ENGLISH –

18.30 SQUASH AND GO-ESCO TEAM

18.30 SKS RAMOLSI –AGENCI 07

20.00 UKS TEMPO 25 –AMATOR

20.00 TORNADO- STUDIOMEDYK

20.00 DBK –STUDIO WYKŁADZIN

07.12.2013

17.00 VBS KLIMA-STS KASTRAU

17.00 KLEWKI-STUDIO WYKŁADZIN

17.00 AZS UWM II –ESCO TEAM

18.30 SKS RAMOLSI-BIZON TEAM

18.30 AZS UWM-UKS TEMPO 25

18.30 DBK –AGENCI 07

20.00 HONDA DASZUTA -TORNADO

20.00 AMATOR -STUDIOMEDYK

20.00 SQUASH AND GO-DROGOWCY

14.12.2013

17.00 VBS KLIMA –UKS TEMPO 25

17.00 KLEWKI –AGENCI 07

17.00 JEZIORANY-SKS RAMOLSI

18.30 AZS UWM –STUDIOMEDYK

18.30 SQUASH AND GO –STUDIO WYKŁADZIN

18.30 AZS UWM II -DROGOWCY

20.00 HONDA DASZUTA -AMATOR

20.00 TORNADO-ENGLISH PERFEKT

20.00 DBK –BIZON TEAM

21.12.2013

17.00 STS KASTRAU –UKS TEMPO 25

17.00 JEZIORANY-DBK

17.00 KLEWKI –BIZON TEAM

18.30 DROGOWCY –ESCO TEAM

18.30 AZS UWM –HONDA DASZUTA

18.30 AZS UWM II –STUDIO WYKŁADZIN

20.00 AMATOR –ENGLISH PERFEKT

20.00 VBS KLIMA -STUDIOMEDYK

20.00 SQUASH AND GO –AGENCI 07

04.01.2013

17.00 DBK -KLEWKI

17.00 JEZIORANY –SQUASHAND GO

17.00 ESCO TEAM –AGENCI 07

18.30 AZS UWM II-BIZON TEAM

18.30 DROGOWCY –STUDIO WYKŁADZIN

{AdmirorGallery}amatorzy1{/AdmirorGallery}

SKŁADY DRUZYN I LIGA

AZS UWM OLSZTYN                                                          

Mazurkiewicz Piotr                                                               

Główczyk Sebastian                                                            

Ratyński Wojciech                                                               

Ogrodniczak Michał                                                             

Strygun Tomasz                                                                  

Strynowicz Mateusz

HONDA DSZUTA                                                                

Bossowski Artur                                                                   

Bossowski Czarek                                                               

Szczyt Andrzej

Krasicki Radosław                                                               

Morawski Maciej                                                                   

Snarski Krzysztof

AMATOR                                                                              

Podsiadłowicz Andrzej                                                        

Wawrzyniak Przemysław                                                    

Kurzelowski Damian                                                            

Kuczyński Edmund

TORNADO                                                                          

Złakowski Wiesław                                                              

Krawczyk Bolesław                                                             

Huk Robert                                                                           

Barbachowski Jacek                                                            

Kawiak Krystian

EGLISH PERFECT                                                            

Wojsz Waldemar                                                                 

Góralczyk Janusz                                                                

Maśnicki Jacek                                                                       

Czerwienko Jarosław                                                          

Dydkowski Sławomir

STS Z.R KASTRAU

Kastrau Zenon

Ratuszniak Zbigniew

Jastrzębowski Franciszek

Dąbrowski Rafał

Więcek Paweł

Kosewski Witold

Hatała Bohdan

Czyczel Tadeusz

Żyliński Kazimierz

Orłów Janusz

VBS Klima

Bartycha Dariusz

Gumiński Grzegorz

Unruh Marek  

Hatała Przemysław

Paliwoda Zdzisław

Dobrowolski Maciej

Onufrowicz Jacek

UKS TEMPO-25

Dost Łukasz

Pankowski Mateusz

Stepnowski Kamil

Albin Piotr

STUDIO-MEDYK-ZOO

Skrzypczyk Mirosław

Gruszkiewicz Ryszard

Ratyński Krzysztof

Prusiński Henryk

Życzko Dariusz

Zalewski Andrzej

{AdmirorGallery}amatorzy2{/AdmirorGallery}

SKŁADY DRUZYN II LIGA

Squash and Go                                                              

Aleksiejczyk Tomasz                                                           

Rutkowski Dariusz                                                               

Dziedzic Jerzy                                                                     

Smółka Mirosław                                                                  

SKS Ramolsi                                                                   

Frankiewicz Tomasz                                                           

Frankiewicz Bogusław                                                         

Jeziorny Andrzej                                                                  

Dobrowolski Leszek                                                            

Kisiel Wojciech                                                                    

Skierski Mateusz

Cendrowski Dariusz

Bizon Team                                                          

Rybczyński Andrzej                                                             

smol Piotr                                                                            

Bizon Cezary                                                                       

Korzunowicz Mirosław                                                         

Zarzycki Zbigniew                                                                

Sadowski Aleksander                                                          

Chmiel Dariusz

Drogowcy                                                                      

Wełnic Zenon                                                                       

Malinowski Roman                                                               

Zomkowski Mirosław                                                

Śliwiński Piotr                                                           

Malinowski Roman

Makarski Jarosław

DBK

Dakszewicz Edward                                                            

Ibron Jerzy                                                                           

Mańkut Jarosław                                                                  

Sobieski Krzysztof                                                               

Portaski Jacek                                                                                 

Gradkowski Paweł

AGENCI 07                                                                          

Naruniec Jerzy                                                                     

Pieńkowski Henryk                                                               

Cieśliński Kazimierz                                                            

Piotrowski Sławomir

KLEWKI

Bucholc Waldemar

Korzeniewski Jarosław

Tobolski Piotr

Tobolski Marcin

Ciapała Karol

Jeziorany

Samsel Mariusz

Grochowski Leszek

Kania Mariusz

Frączek Piotr

Krejnik Wiesław

ESCO TEAM

Bas Jaroslaw

Ostaszyk Piotr

Ostaszyk Maciej

Ostaszyk Michał

Ostaszyk Mateusz

Płoski Jan

Jarmoła Mirosław

Kowal Piotr

Benedyk Wojciech

Studio Wykladzin

Sadowski Sebastian

Sadowski Patryk

Predko Gracjan

Predko Wiktor

Predko Krzysztof

Tumas Krystian

AZS UWM II OLSZTYN

Rogalski Bartosz

Stankiewicz Adam

Waszczuk Mateusz

Ogrodniczak Magda

Kwas Mariusz

Rutkowski Mariusz

Żychliński Mateusz

Urban Paweł

Jastrzębowski Rafał

Ryba Błażej

Ryba Joanna

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

AZS UWM Olsztyn DBK English Perfect Honda Daszuta Jeziorany Klewki Olsztynek VBS Klima

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x