OOM Turniej Drużynowy Brzeg Dolny 2014 – Kadeci Warmii Lidzbark Warmiński jednak srebrni

W Brzegu Dolnym zakończył się się turniej drużynowy OOM. Z pięciu zespołów z Warmii i Mazur (dwa dziewcząt i trzy chłopców)  do końca pozostali chłopcy z Warmii Lidzbark Warmiński, którzy w finale nie sptostali ZKS Drzonków, przegrywając 1:3, ale rozegrano az trzy pięciosetowe potyczki.   Kadeci Ostródzianki przepadli w ćwierćfinale po porażce z KTS Wysokie Mazowieckie 1:3. Dziewczęta zakończyły udział na rywalizacji w grupach.

Kadetki

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński (Maja Mańkiewicz, Dominika Górecka)

KS Dekorglass Działdowo (Aleksandra Grzebska, Wiktoria Piórkowska)

Grupa E

Warmia Lidzbark Warmiński (bilans 2-1) 2 miejsce w grupie – brak awansu

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – MKS Tarnovia Tarnów 3:0

Dominika Górecka – Emilia Kornaus 3:0 (6,2,4)

Maja Mańkiewicz – Patrycja Marta 3:0 (8,7,2)

Dominika Górecka/Maja Mańkiewicz – Emilia Kornaus/Patrycja Marta 3:1 (9.-9.1,3)

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – UKS GIM-TIM Stalowa Wola 3:0

Maja Mańkiewicz – Barbara Wereda 3:0 (8,10,4)

Dominika Górecka – Karolina Piasecka 3:0 (9,9,4)

Dominika Górecka/Maja Mańkiewicz -Barbara Wereda/Karolina Piasecka 3:0 (4,8,2)

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – IKTS Noteć Inowrocław 2:3

Dominika Górecka – Julia Szymczak 0:3 (-1,-4,-7)

Maja Mańkiewicz – Weronika  Kwiatkowska 3:0 (4,3,4)

Dominika Górecka/Maja Mańkiewicz – Julia Szymczak/Weronika Kwiatkowska 2:3 (-13,6,-9,8,-9)

Maja Mańkiewicz – Julia Szymczak 3:0 (8,9,5)

Dominika Górecka – Weronika Kwiatkowska 0:3 (-8,-5,-7)

Grupa H

Dekorglass – (bilans 0-2) 3 miejsce w grupie – brak awansu

KS Dekorglass Działdowo – LZS Victoria Chróścice 0:3

Wiktoria Piórkowska – Julia Wójvik 0:3 (-7,-5,-5)

Aleksandra Grzebska – Magda Kozubek 0:3 (-7,-4,-5_

Wiktoria Piórkowska/Aleksandra Grzebka – Julia Wójcik/Magda Kozubek 0:3 (-1,-5,-6)

KS Dekorglass Działdowo – GLKS Nadarzyn 0:3

Aleksandra Grzebska – Weronika Bożek 0:3 (-8,-3,-5)

Wiktoria Piórkowska – Wiktoria Ziemkiewiicz 0:3 (-5,-6,-5)

Aleksandra Grzebska/Wiktoria Piórkowska – Weronika Bożek/Wiktoria Ziemkiewicz 0:3 (-4,-4,-7_

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Kadeci

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński (Kamil Urbanowicz, Jakub Chojnacki)

MLKS Ostródzianka I Ostróda (Kacper Petaś, Krystian Kawiak)

MLKS Ostródzianka II Ostróda (Paweł Michalak, Jędrzej Żebrowski)

Grupa B

Warmia Lidzbark Warmiński (bilans 3-0) 1 miejsce w grupie awans do 1/4 finału

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – TS Sparta Lubań 3:0

Kamil Urbanowicz – Jakub Reliszka 3:0 (8,6,6)

Jakub Chojnacki – Kamil Szklany 3:0 (3,6,4)

Kamil Urbanowicz/Jakub Chojnacki – Jakub Reliszka/Kamil Szklany 3:0 (9,6,4)

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – LZS Jastrzębie 3:0

Jakub Chojnacki – Krystian Rybowicz 3:0 (5,5,13)

Kamil Urbanowicz – Bartosz Słomski 3:0 (2,4,10)

Kamil Urbanowicz/Jakub Chojnacki – Krystian Rybowicz/Bartosz Słomski 3:0 (5,10,3)

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 3:1

Jakub Chojnacki – Jakub Gierach 1:3 (9,-5,-10,-9)

Kamil Urbanowicz – Filip Kwapiś  3:0 (1,1,5)

Kamil Urbanowicz/Jakub Chojnacki – Jakub Gierach/Filip Kwapiś 3:2 (10,-10,3,-9,3)

Jakub Urbanowicz – Jakub Gierach 3:0 (7,5,13)

Grupa D

Ostródzianka Ostróda (bilans 3-0) 1 miejsce w grupie – awans do 1/4 finału

MLKS Ostródzianka I Ostróda – LZS Strażak Bratówka 3:0

Kacper Petaś – Damian Wywiórski 3:0 (7,5,6)

Krystian Kawiak – Bartłomiej Englot 3:1 (-7,3,7,3)

Kacper Petaś/Krystian Kawiak – Damian Wywiórski/Bartłomiej Eenglot 3:0 (6,4,4)

MLKS Ostródzianka I Ostróda – UPKS Arka Ryki 3:0

Krystian Kawiak – Mateusz Wąsik 3:1 (9,-5,11,6)

Kacper Petaś – Jakub Filipek 3:0 (9,7,3)

Krystian Kawiak/Kacper Petaś – Mateusz Wąsik/Jakub Filipek 3:0 (10,11,1)

MLKS Ostródzianka I Ostróda – KS Gwiazda Bydgoszcz 3:1

Kacper Petaś – Karol Jackowiak 3:0 (9,5,7)

Krystian Kawiak – Michał Majchrzak 3:2 (-5,3,-3,8,9)

Kacper Petaś/Krystian Kawiak – Karol Jackowiak/Michał Majchrzak 0:3 (-10,-11,-8)

Kacper Petaś – Michał Majchrzak 3:2 (5,-7,-9, 10,6)

Grupa F

Ostródzianka II Ostróda (bilans 1-2) 3 miejsce w grupie – brak awansu

MUKS Ostródzianka II Ostróda – KU AZS Politechniki Rzeszowskiej 2:3

Paweł Michalak – Rafał Stąpor 0:3 (-7,-2,-9)

Jędzrej Żebrowski – Michał Majcher 3:0 (6,4,8)

Paweł Michalak/Jedzrej Żebrowski –  Rafał Stapor/Michał Majcher 3:1 (-4,6,8,9)

Jedzrej Żebrowski – Rafał Stapor 0:3 (-6,-7,-4)

Paweł Michalak – Michał Majcher 0:3 (-5,-8,-7)

MUKS Ostródzianka II Ostróda – KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki 1:3

Paweł Michalak – Adrian Majchcrak 0:3 (-11,-5,-6)

Jedrzej Żebrowski – Jakub Krajewski 3:1 (7,-7,9,5)

Paweł Michalak/Jedrzej Żebrowski –  Adrian Majchzrak/Jakub Krajewski 2:3 (-18,-6,11,8,-7)

Jędrzej Żebrowski – Adrian Majchrzak 0:3 (-4,-9,-7)

MUKS Ostródzianka II Ostróda – MUKS Jedynka Pszów 3:1

Paweł Michalak – Marek Kowol 2:3 (9,11,-6,-3,-5)

Jędrzej Żebrowski – Kamil Borek 3:0 (5,7,12)

Paweł Michalak/Jędrzej Zebrowski – Marek Kowol/Kamil Borek 3:2 (-7,7,-10,10,7)

Jędrzej Żebrowski – Marek Kowol 3:1 (5,6,-8,3)

Ćwierćfinały

ZKS Drzonków – KS Podwawelski Kraków 3:1

Ostródzianka Ostróda – KTS Wysokie Mazowieckie 1:3

Krystian Kawiak – Jakub Włostowski 2:3 (7,-6,9,-6,-6)

Kacper Petaś – Paweł Piszczatowski 3:0 (8,9,6)

Kacper Petaś/Krystian Kawiak – Jakub Włostowski/Paweł Piszczatowski 0:3 (-3,5,-5)

Kacper Petaś – Jakub Włostowski 1:3 (9,-7,-4,-11)

MKS Lewart Lubartów – KU AZS Politechniki Rzeszowskiej 3:1

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – PKS Kolping Jarosław 3:0

Jakub Chojnacki – Adrian Kowal 3:1 (7,8-9,7)

Kamil Urbanowicz – Arkadiusz Suchy 3:0 (8,9,5)

Kamil Urbanowicz/Jakub Chojnacki – Adrian Kowal/Arkadiusz Suchy 3:1 (9,5,-8,10)

Półfinały

ZKS Drzonków – KTS Wysokie Mazowieckie 3:1

MKS Lewart Lubartów – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1:3

o 3 miejsce

KTS Wysokie Mazowieckie – Lewart Lubartów 1:3

o 1 miejsce

ZKS Drzonków – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 3:1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Lidzbark Warmiński Ostróda Ostródzianka ostróda Tenis stołowy Warmia Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x