OOM Turniej Indywidualny Brzeg Dolny 2014 – Dwa złote deble z Mają Mańkiewicz i Kamilem Urbanowiczem

Zakończyła się  Ogólnopolska  Olimpiada Młodzieży w tenisie stołowym W ostatnim dniu odbyły się gry o złote medale z naszym udziałem Oba finały były dla nas pomyslne . Maja Mańkiewicz (Warmia) i Agata Zakrzewska (Hals Warszawa) zostały mistrzyniami Polski w deblu. Maja zdobyła też brąz w singlu.  W finale  debla kadetów złoto wywalczyli: Aleksander Werecki i Kamil Urbanowicz (Warmia) , którzy w półfinale wyelimniowali nasza parę Chrząszcz/Petaś (Ostródzianka/Warmia).

Medale Warmii i Mazur

złote

Debel kadetek: Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)/Agata Zakrzewska (Hals Warszawa)

Debel kadetów: Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński)/Aleksander Werecki (Return Piaseczno)

brązowe

Gra pojedyncza kadetek: Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

Debel kadetów: Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda)/Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński)

{AdmirorGallery}mankiewicz76{/AdmirorGallery}

Przebieg turnieju

Kadetki

Gra pojedyncza

Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 3/4

1/32 finału

– Kinga Chyl (Płomień Limanowa) 4:0 (7,9,5,5)

1/16 finału

– Julia Wójcik (Victoria Chróścice) 4:1(-10,9,5,5,6)

1/8 finału

– Sara Pytel (Bronowianka Kraków) 4:3 (-9,-12,4,-9,5,7,3)

1/4 finału

– Kinga Kosmal (Płomień Limanowa) 4:1 (9,9,-9,6,8)

1/2 finału

– Agata Zakrzewska (Hals Warszawa) 0:4 (-10,-5,-4,-11)

Dominika Górecka (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 25/32

1/32 finału

– Joanna Maślak (Orlęta Czecz) 4:2 (8,11,4,-7,-4,6)

1/16 finału

– Katarzyna Hennig (LUKS Chełmno) 0:4 (-0,-8,-2,-4)

Turniej pocieszenia

 o miejsce 25/32

– Urszula Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny) 3:2 (8,-9,-6,9,12)

o miejsce 17/24

– Karolina Janus (Beskudy Bielsko Biala) 1:3 (-8,-10,10,-5)

Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo) – miejsce w turnieju 49/64

1/32 finału

– Ewelina Kaszuba (Gorzovia Gorzów Wielkopolski) 0:4 (-4,-3,-6,-4)

Turniej pocieszenia

o miejsca 33/48

– Małgorzata Kała (Wolej Ruda Śląska) 1:3 (9,-8,-8,-4)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Kadeci

Gra pojedyncza

Kacper Petaś (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 5/8

1/32 finału

– Bartłomiej Englot (Strażak Bratkówka) 4:0 (8,10,4,10)

1/16 finału

– Kamil Staniszewski (AZS AWFiS Gdańsk) 4:3 (-11,-6,13,10,-8,3,4)

1/8 finału

– Jakub Włostowski (KTS Wysokie Mazowieckie) 4:2 (8,9,-8,-9,8,9)

1/4 finału

– Aleksander Werecki (Return Piaseczno) 0:4 (-5,-9,-10,-6)

Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 13/16

1/32 finału

– Dawid Dziembała (Lesznianka Leszna Górna) 4:2 (8,-8,7,-8, 7,6)

1/16 finału

– Mateusz Baranowski (Lewart Lubartów) 4:1 (4,6,4,-8,3)

1/8 finału

– Adrian Majchrzak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:4 (-4,9,-5,-8,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 13/16

– Wojciech Chrząszcz 3:0 (5,1,7)

o miejsce 9/12

– Krzysztof Kapik (Bronowianka Kraków) 2:3 (-8,8,-9,9,-7)

Krystian Kawiak (Ostródzianka Ostróda) – miejsce w turnieju 13/16

1/32 finału

– Klaudiusz Krąpiec (LUKS Korfantów) 1:4 (-4,9,-3,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/49

– Łukasz Kuźniak (Dab Leszno) 3:0 (4,10,5)

o miejsce 25/32

– Patryk Bożek (GLKS Nadarzyn) 3:1 (8,7,-11,2)

o miejsce 17/24

– Sylwester Włoszek (Optima Lublin) 3:0 (9,7,9)

o miejsce 13/16

– Arkadiusz Żuk (Lewart Lubartów) 3:1 (9,-4,7,3)

o miejsce 9/12

– Jakub Gierach (Dwójka Rawa Mazowiecka) 2:3 (-11,8,-6,9,-7)

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński ) miejsce w turnieju 5/8

1/32 finału

– Łukasz Kuźniak (Dab Leszno) 4:0 (5,12,5,4)

1/16 finału

– Klaudiusz Krąpiec (LUKS Korfanów) 4:0 (5,6,8,9)

1/8 finału

– Mikołaj Szaliński (Hals Warszawa) 4:2 (9,-10,5,-10,5,6)

1/4 finału

– Daniel Lis (LKS Olesno) 2:4 (-5,7,-8,-7,7,-4)

Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 17/24

1/32 finału

– Paweł Michalak (Ostródzianka Ostróda) 4:0 (7,5,7,8)

1/16 finału

– Mikołaj Szaliński (Hals Warszawa) 1:4 (-6,3,-6,-7,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 25/32

– Jakub Reliszka (Sparta Lubań) 3:2 (5,-8,-8,7,6)

o miejsce 17/24

– Jacek Zając (ZKS Drzonków) 3:0 4,5,4)

o miejsce 13/16

– Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-5,-1,-7)

Paweł Michalak (Ostródzianka Ostróda) – miejsce w turnieju 49/64

1/32 finału

– Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński) 0:4 (-7,-5,-7,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsca 33/48

– Dawid Mikuła (Smecz Konin) 2:3 (9,9,-10,-6,-6)

Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda) – miejsce w turnieju 49/64

1/32 finału

– Kamil Dziadek (GKTS Gdańsk) 0:4 (-3,-5,-6,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/48

– Maciej Kiciński (GOKiS Katy Wrocławskie) 0:3 (-6,-9,-8)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Gra podwójna

Kadetki

Julia Szymczak (Noteć Inowrocław)/Dominika Górecka (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

– Magdalena Graboń (Beskidy Bielsko Biala)/Aandra Hetnał (Anders Jedość Żywiec) 3:1 (8,8,-11,3)

1/8 finału

– Sara Pytel/Ewa Kołodziej (Bonowianka Kraków) 0:3 (-5,-6,-9)

Agata Zakrzewska (Hals Warszawa)/Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

1/8 finału

– Weronika Mielnicka (Dojlidy Białystok)/Ewelina Sakowicz (AZS Łomża) 3:0 (3,2,5)

1/4 finału

– Wiktoria Ziemkiewicz(GLKS Nadarzyn)/Eliza Brzęczek (LKS Biała Rawska) 3:2 (8,-3,10,-8,8)

1/2 finału

-Julia Wójcik (Victoria Chróścice)/Katarzyna Gierach (Dwójka Rawa Mazowiecka) 3:1 (3,10,-6,8)

Finał

– Katarzyna Hennig/Agata Szczuka (LUKS Chełmno) 3:2 (8,-3,8,-9,2)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Kadeci

Aleksander Werecki (Return Piaseczno)/Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński

1/8 finału

– Konrad Wiśniewski (KSTS Krosno)/Klaudiusz Krąpiec (GOSiR Korfantów) 3:0 (2,12,4)

1/4 finału

– Kamil Staniszewski (AZS AWFiS Gdańsk)/Kamil Dziadek (GKTS Gdańsk) 3:2 (10,-9,10,-2,3)

1/2 finału

– Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda)/Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0 (8,9,7)

Finał

– Kamil Nalepa (ZKS Drzonków)/Krzysztof Kapik (Bronowianka Kraków) 3:2 (9,-7,9,-6,8)

Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda)/Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

– Dawid Jóźwiak (Błękitni Niechód)/Łukasz Kuźniak (Dąb Leszno) 3:1 (-7,8,7,6)

1/8 finału

– Patryk Bożek (GLKS Nadarzyn)/Mateusz Baranowski (Lewart Lubartów) 3:1 (-11,6,3,6)

1/4 finału

– Jakub Papała (Polonia Bytom)/Mateusz Lipiński (Dojlidy Białystok) 3:0 (9,7,8)

1/2 finału

– Aleksander Werecki (Return Piaseczno)/Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-8,-9,-7)

Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński)/ Przemysław Walaszek (Bobry Bobrowniki)

I runda

Kacper Gutowski (Hals Warszawa)/Bartłomiej Englot (Strażak Bobrówka) 3:0 (8,7,1)

1/8 finału

Jakub Papała (Polonia Bytom)/Mateusz Lipiński (Dojlidy Białystok) 1:3 (7,-3,-11,-7)

Jędrzej Żebrowski/Krystian Kawiak (Ostródzianka Ostróda)

I runda

Michał Szczepanek (Księżak Łowicz)/ Jakub Gierach (Dwójka Rawa Mazowiecka) 3:2 (-8,6,-6,9,4)

1/8 finału

– Adrian Majchrzak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)/Daniel Lis (LKS Olesno) 0:3 (-4,-7,-5)

Paweł Michalak (Ostródzianka Ostróda)/Dawid Dziembała (Lesznianka Leszna Górna)

I runda

Patryk Bożek (GLKS Nadarzyn)/Mateusz Baranowski (Lewart Lubartów) 2:3 (7,10,-8,-8,-9)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Miksty

Paweł Michalak (Ostródzianka Ostróda)/ Dominika Górecka (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

Dawid Balcerzak/Anita Chudy (Stella Gniezno) 3:2 (-3,5,-8,4,5)

II runda

Adrian Majchrzak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)/Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn) 0:3 (-4,-9,-7)

Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)/Natalia Matwiszyn (MKSTS Polkowice)

I runda

Łukasz Wachowiak (Spółdzielca Konylin)/Aleksandra Górna (ZKS Drzonków) 2:3 (9,13,-5,-6,-6)

Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński)/Ewa Kołodziej (Bronowianka Kraków)

I runda

– Michał Oracz (LUKS Łabudzice)/Milena Binięda (Technik Smolnice) 3:0 (6,5,7)

II runda

– Rafał Stapor (KU AZS Politechniki Rzeszów)/Sandra Kozioł (Podwawelski Kraków) 2:3 (6,-9,12,-5,-9)

Krystian Kawiak (Ostródzianka Ostróda)/Weronika Bozek (GLKS Nadarzyn)

I runda

– Paweł Piszczatowski (KTS Wysokie Mazowieckie)/Ewelina Sakowicz (AZS Łomża) 3:2 (-9,8,-5,3,8)

II runda

– Kamil Urbanowicz/Maja Mańkiewicz  (Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-8,-8,-8)

Kamil Urbanowicz/Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

II runda

Krystian Kawiak (Ostródzianka Ostróda)/Weronika Bożek (GLKS Nadarzyn) 3:0 (8,8,8)

1/8 finału

– Rafał Stąpor (KU AZS Politechniki Rzeszów}/Sandra Kozioł (Podwawelski Kraków) 2:3 (7,-11,-7,6,-7)

Kacper Petaś (Ostródziasnka Ostróda)/ Weronika Mielnicka (Dojlidy Białystok)

I runda

Kacper Gutowski (Hals Warszawa).Paulina Molska (Bielany 273 Warszawa) 3:2 (-7,7,2,7,11)

II runda

– Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński)/Julia Wójcik (Victoria Chróścice) 3:0 (4,8,10)

1/8 finału

– Michał Majchrzak (Gwiazda Bydgoszcz)/Agata Łozyńska (USTS Barcin) 3:0 (9,9,11)

1/4 finału

– Mikołaj Szaliński/Agata Zakrzewska (Hals Warszawa) 1:3 (-1,8,-9,-9)

Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński)/Julia Wójcik (Victoria Chróścice)

I runda

– Tomasz Malicki (Olimpia Grudziądz)/Alicja Gaca (UZTS Barcin) 3:0 (7,8.9)

II runda

Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda)/Weronika Mielnicka (Dojlidy Białystok) 0:3 (-4,-8,-10)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dekorgalss działdowo Działdowo Lidzbark Warmiński Ostróda Ostródzianka ostróda Tenis stołowy Warmia Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x