OTK juniorów i młodzików w Gdańsku – Na razie w grupach

W  ten weekend w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym w Gdańsku grają juniorzy i młodzicy. Z Warmii i Mazur wyruszyła liczna reprezentacja, zwłaszcza a kategorii juniorek, ale startujemy we wszystkich grupach. Aż siedem juniorek Warmii Lidzbark Warmiński, trzech juniorów (po jednym z ITR Iława, Warmii Lidzbark Warmiński i Ostródzianki), jedna młodziczka (Czarni Olecko) i dwóch młodzików (ABC Żak Pisanica i Ostródzianka). Rywalizacja w pierwszej fazie przebiega w grupach. Juniorki grają ze zmiennym szczęściem

 

 Wyniki

 Juniorki:

I runda

Grupa A:Maja Krzewicka (Warmia)-pauzowała

Grupa C: Alicja Czarnomska (Warmia)-Martyna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) 2:3(7,5,-14,-7,-6)

Grupa D: Anna Urbańczyk (Warmia)- Agnieszka Kaczmarek (MRKS Gdańsk) 1:3(-4,-7,9,-8)

Grupa W: Zuzanna Chrulska (Warmia)-Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów) 2:3(-6,8,8,-5,-8)

Grupa X: Emilia Domysławska (Warmia)-Aleksandra Nowak (Victoria Chróścice) 1:3(10,-2,-8,-1)

Grupa Y:Marta Lis (Warmia)-Honorata Olczak (UKS Sucha Koszal.) 3:1(4,-4,1,9)

Grupa Z: Monika Romejko (Warmia)-Adrianna Przystupa (GKTS Gdańsk) 1:3(-7,-8,5,-8)

II runda

Grupa A: Maja Krzewicka (Warmia)-Jessica Andraszek (Victoria Chróścice) 3:0(6,8,7)

Grupa C: Alicja Czarnomska (Warmia)- Sandra Przywarta (UKS Sucha Koszal..) 1:3(-9,-9,8,-10)

Grupa D: Anna Urbańczyk (Warmia)-Alicja Leśniak (Spójnia W-wa) 3:1(12,-11,4,7)

Grupa W: Zuzanna Chrulska (Warmia)-Magdalena Gołda (Bronowianka) 3:0(8,2,7)

Grupa X: Emilia Domysławska-pauzowała

Grupa Y: Marta Lis-pauzowała

Grupa Z: Monika Romejko-pauzowała

III runda

Grupa A: Maja Krzewicka (Warmia) – Marta Krajewska ((GKTS Gdańsk) 3:1(5,-11,7,13)

Grupa C: Alicja Czarnomska  (Warmia) – pauzowała

Grupa D_ Anna Urbańczyk (Warmia) – pauzowała

Grupa W: Zuzanna Chrulska (Warmia) – pauzowała

Grupa X: Emilia Domysławska (Warmia) – Natalia Bajor (ASZ UE Wrocław) 0:3(-7,-7,-3)

Grupa Y: Marta Lis (Warmia)-Joanna Kiedrowska (GKTS Gdańsk) 2:3(9,9,-10,-7,-4)

Grupa Z: Monika Romejko (Warmia) – Dominika Konofał (GLKS Nadarzyn) 0:3 (-2,-8,-5)

IV runda

Grupa A: Maja Krzewicka (Warmia)-Kinga Jabłońska (Bronowianka) 3:0(1,8,4)

Grupa C: Alicja Czarnomska (Warmia) – Sylwia Pawlak (Bronowianka) 2:3 (13,-8,18,-6,-10)

Grupa D: Anna Urbańczyk (Warmia) – Olga Szymańska (GLKS Nadarzyn) 3:1(6,-1-,10,8)

Grupa W: Zuzanna Chrulska (Warmia) – Klaudia Nawrocka (UZTS Barcin) 1:3 (12,-6,-7,-9)

Grupa X: Emilia Domysławska (Warmia) – Ksenia Włuczyńska (Księżak Łowicz) 1:3 (10,-3,-8,-10)

Grupa Y: Marta Lis (Warmia) – Sylwia Szlapa (Victoria Chróścice) 3:2 (-10,9,4,-4,8)

Grupa Z: Monika Romejo (Warmia) – Alicja Chrząstowska (AZS UE Wrocław)  0:3 (-8,-6.-8)

V runda

Grupa A:Maja Krzewicka (Warmia)-Natalia Cięszczyk (GLKS Nadarzyn) 3:1(6,-9,9,4)

Grupa C: Alicja Czarnomska (Warmia)–Katarzyna Nowocin (Spójnia W-wa) 2:3(6,-3,6,-6,-8)

Grupa D: Anna Urbańczyk (Warmia)- Katarzyna Ślifirczyk (Jedynka Łódź) 2:3(-7,-10,7,-10,-8)

Grupa W: Zuzanna Chrulska (Warmia)-Monika Żbikowska (GLKS Nadarzyn) 0:3(-7,-9,-4)

Grupa X: Ewelina Domysławska (Warmia)-Agata Bejska (Bronowianka) 3:1(-6,7,8,7)

Grupa Y: Marta Lis (Warmia)-Paulina Stachecka (Dwójka Rawa Maz.) 3:0 (9,6,9)

Grupa Z: Monika Romejko (Warmia)- Agnieszka Lipska (SP 2 Oborniki ) 3:1(7,9,-6,10)

Końcowe klasyfikacje w grupach:

Maja Krzewicka -1 miejsce

Alicja Czarnomska – 5 miejsce

Anna Urbańczyk – 2 miejsce

Zuzanna Chrulska – 5 miejsce

Ewelina Domysławska – 4 miejsce

Marta Lis – 2 miejsce

Monika Romejko – 2 miejsce

 

Młodziczki

I runda

Grupa C: Paulina Maciejewska (Czarni Olecko) – Zuzanna Wojtkowska (Start Lubliniec) 0:3(-4,-8,-5)

II runda

Paulina Maciejewska (Czarni Olecko)-pauzowała

III runda

Paulina Maciejewska (Czarni Olecko) – Julia Ślęzak (ASTS Łask) 0:3 (-5,-5,-4)

IV runda

Paulina Maciejewska (Czarni Olecko)-Diana Wrzosek (Dwójka Rawa Mazowiecka) 0:3 (-9,-8,-7)

V runda

Paulina Maciejewska (Czarni Olecko)-Natalia Szatkowska (LUKS Chełmno) 3:0 (6,9,3)

Klasyfikacja w grupach:

Paulina Maciejewska – 4 miejsce

 Juniorzy

I runda

Grupa W: Piotr Garbino (ITR Iława) – pauzował

Adam Ramenda (Warmia)-Daniel Draczka (Spójnia W-wa_ 1:3(-7,-9,10,-10)

Grupa Z:  Adrian Więcek (Ostródzianka)- Krystian Tokarski (Viret Zawiercie) 3:1(6,3,-3,3)

II runda:

Grupa W: Piotr Garbino (ITR Iława)- Bartosz Giza (Bronowianka) 3:2(-9,4,6-10,4)

Adam Ramenda (Warmia)-Piotr Kościelniak (ZKS Drzonków) 3:2 (-8,9,9,-7,3)

Grupa Z: Adrian Więcek (Ostródzianka)-Łukasz Kaproń ((MTS Kwidzyn) 3:0(6,1,5)

III runda

Grupa W: Piotr Garbino (ITR Iława)-Daniel Draczka (Spójnia W-wa) 2:3 (-8,-5,5,8,-6)

Adam Ramenda (Warmia) – pauzował

Adrian Więcek (Ostródzianka)-Piotr Cyrnek (AZS Politechnika Rzeszów) 3:2(-8.-12,10,3,9)

IV runda

Grupa W: Piotr Garbino (ITR Iława)- Adam Ramenda (Warmia) 3:1 (8,-5,9,7)

Grupa Z:Adrian Więcek (Ostródzianka)-pauzował)

V runda

Grupa W: Piotr Garbino (ITR Iława) Przemysław Kościelniak (ZKS Drzonków) 3:1(-2,7,10,8)

Adam Ramenda (Warmia)-Bartosz Giza (Bronowianka) 3:2 (9,6-12,-2,8)

Grupa Z: Adrian Więcek (Ostródzianka)-Kacper malinowski (AZS Częstochowa) 1:3(-9,8,10,-8)

Końcowe klasyfikacje w grupach

Piotr Garbino – 2 miejsce

Adam ramenda – 3 miejsce

Adrian Więcek – 2 miejsce

Młodzicy:

I runda

Grupa C: Tomasz Kotowski (Żak Pisanica)– pauzował

Krystian Kawiak (Ostródzianka) – Hubert Dwojak (Rafaello Kazmierza Wlk) 3:1(7,-5,6,7)

II runda:

Grupa C: Tomasz Kotowski (Żak Pisanica) –Edwin Udycz (ZTTS Złocieniec) 3:0(8,5,9)

Krystian Kawiak (Ostródzianka)-pauzował

III runda:

Grupa C:Tomasz Kotowski (Żak Pisanica)- Krystian kawiak (Ostródzianka) 3:0 (2,6,7)

IV runda:

Grupa C: Tomasz Kotowski ( Żak Pisanica)-Hubert Dwojak (Rafaello Kazimierza Wlk.) 3:0 (1,5,7)

Krystain Kawiak (Ostródzianka)-Wojciech Gronowski (LUKS Chełmno) 0:3 (-5,-4,-6)

V runda:

Tomasz Kotowski (Żak Pisanica)-Wojciech Gronowski (LUKS Chełmno) 3:0 (8,12,3)

Krystian kawiak (Ostródzianka)- Edwin Udycz (ZTTS Złocieniec) 3:2 (-9,-6,9,9,7)

Klasyfikacje w grupach:

Tomasz Kotowski – 1 miejsce

Krystian kawiak – 3 miejsce

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x