OTK seniorów Nowa Ruda – Monika Pietkiewicz w czwórce

W Nowej Rudzie zakończył turniej klasyfikacyjny seniorek i seniorów w tenisie stołowym.  Miejsca w turnieju głównym mieli już zapewnione Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) i Szymon Malicki (Ostródzianka). Do turnieju głównego awansowały też Anna Zielińska i Maja Krzewicka (obie Warmia Lidzbark Warmiński) oraz Karol Szarmach (Ostródzianka). Najlepiej wypadła Monika Pietkiewicz, która awansowała do półfinału po zwycięstwach z Sandrą Wabik i Agatą Pastor. Zatrzymała ją zwyciężczyni imprezy Katarzyna Grzybowska. Karol Szarmach znalazł się w 1/4 finału eliminując szymona Malickiego, ale Bartosz Such był za mocny.

 

Eliminacje grupowe

Kobiety

Grupa F

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Paulina Nowacka (Stella Gniezno) 0:3 (-4,-10,-5)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Marta Gołota (NT Kielce) 0:3 (-8,-8,-8)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Kinga Jabłońska (Sygnał Lublin) 2:3 (3,-7,8,-9,-10)

4 miejsce w grupie: bilans 0-3 2:9

Grupa G

Anna Zielińska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Kinga Gilewska (Ósemka Białystok) 3:0 (5,9,6)

Anna Zielińska (Warmia Lidzbark Warmińska) – Izabela Godlewska (Gorce Nowy Targ) 3:2 (6,11,-5,-6,9)

Anna Zielińska – Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa) 3:0 (10,9,6)

1 miejsce w grupie: bilans 3:0 9:2

Grupa H

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Anna Wosik (Jedynka Łódź) 3:0 (7,4,8)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Kubas (Brzostowianka Brzostek) 3:0 (9,5,9)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark warmiński) Anita Jaworska (MKSTS Polkowice) 2:0 (10,3,8)

1 miejsce w grupie: bilans 3:0 9:0

Faza pucharowa eliminacji

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Roksana Załomska (Stella Gniezno) 4:1 (-5,3,12,7,5)

Anna Zielińska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Emilia Kijok (Gorzovia) 4:1 (7,-11,8,11)

Turniej główny

I runda:

Maja Krzewicka – Antonina Szymańska (NT) 2:4 (-2,9,-5,-5,6,-5)

Anna Zielińska – Katarzyna Grzybowska MK STS Polkowice) 0:4 (-5,-4,-9,-9)

Monika Pietkiewicz – Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 4:0 (4,6,7,9)

ćwierćfinał

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Agata Pastor (KSTS Polkowice) 4:2 (9,-6,-10,8,5,8)

Półfinał:

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Grzybowska (MKSTS Polkowice) 1:4 (-7,-6,-6,6,-5)

Klasyfikacja seniorek

1 GRZYBOWSKA KATARZYNA 30.04.89 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 300

2 STEFAŃSKA KINGA 22.01.80 KTS TARNOBRZEG PODKARPACKIE 275

3-4 SZYMAŃSKA_ ANTONINA 16.04.83 NIESTOWARZYSZONA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 250

PIETKIEWICZ MONIKA 29.01.83 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 250

…………………………………………..

13-16 KRZEWICKA MAJA 12.03.93 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 190

ZIELIŃSKA ANNA MONIKA16.05.92 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 190

33-40 CZARNOMSKA ALICJA 19.10.93 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 90

Mężczyźni

Grupa A

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo) – Michał Bańkosz (GLKS Nadarzyn) 3:0 (7,8,9)

Artur Daniel  (Dekorglass Działdowo) – Wojciech Waligórski (AZS KU AM Poznań) 3:0 (7,9,6)

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo) – Konrad Kulpa (Elektryk Maximus Toruń) 3:0 (9,5,5)

1 miejsce w grupie: bilans 3:0 9:0

Grupa C

Karol Szarmach (Ostródzianka) –Daniel Puchalski (Trefl Zamość) 3:1 (7,-10,9,8)

Karol Szarmach (Ostródzianka) – Jacek Koziarski (KTS Sandomierz) 3:0 (3,5,8)

Karol Szarmach (Ostródzianka) – Nestor Wasilkowski (Odra Głoska Księgienice) 0:3 (-7,-6,-9)

2 miejsce w grupie: bilans 2:1 6:4

Grupa F

Piotr Garbino (Warmia Lidzbark Warmiński) – Artur Białek (Słoneczny Stok Białystok) 0:3 (-7,-10,-8)

Piotr Garbino (Warmia Lidzbark Warmiński) – Dariusz Kiełb (Kolping Jarosław) 0:3 (-6,-10,-10)

Piotr Garbino (Warmia Lidzbark Warmiński) – Wiktor Franc (Pogoń Siedlce) 0:3 (-8,-7,-9)

4 miejsce w grupie: bilans 0:3 0:9

Grupa H

Bartosz Szarmach (Ostródzianka) – Jakub Czyszczoń (Gorce Nowy Targ) 3:1 (3,-8,3,4)

Bartosz Szarmach (Ostródzianka) – Łukasz Nadolski (AZS AWFiS Gdańsk) 3:2 (-6,5,-11,12,6)

Bartosz Szarmach (Ostródzianka) – Patryk Jędrzejewski (Słoneczny Stok Białystok) 3:2 (-7,-11,10,8,7)

1 miejsce w grupie: bilans 3:0 9:5

Faza pucharowa eliminacji

I runda:

Karol Szarmach )Ostódzianka) Krzysztof Stamirowski (Warta Kostrzyń) 4:0 (9,3,5,8)

II runda

Karol Szarmach (Ostródzianka) – Filip Szymański (NT) 4:2 (9,-9,11,-7,10,11)

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo) – Łukasz Nadolski (AZS AWFiS Gdańsk) 2:4 (-9,-7,-6,7,6,-6)

Bartosz Szarmach (Ostródzianka) – Konrad Kulpa (Elektryk Maximus Toruń)2:4 (-0,12,-4,5,-6,-10)

o miejsce 17-24

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo) – Łukasz Godlewski (Remus Kościerzyna) 3:0 (8,7,7)

Bartosz Szarmach (Ostródzianka) – Jakub Dyjas (Elektryk Maximus Toruń) 3:2 (-6,-5,8,5,9)

Maciej Pietkiewicz (Słoneczny Stok/Warmia i Mazury) – Nestor Wasylkowski (Odra Głoska Księgienice) 3:0 (5,10,5)

 

Turniej główny

I runda

Szymon Malicki (Ostródzianka) – Karol Szarmach (Ostródzianka) 3:4 (-8,-7,-6,6,3,9,-8)

Ćwierćfinał

Karol Szarmach (Ostródzianka) – Bartosz Such (Olimpia Grudziądz) 1:4 (5,-7,-2,-3,-9)

Klasyfikacja seniorów

1 GÓRAK DANIEL 09.10.83 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 300

2 SUCH BARTOSZ 16.03.83 ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMOR. 275

3-4 CHODORSKI PIOTR 10.12.91 LKS ODRA GŁOSKA DOLNOŚLĄSKIE 250

……………………………………………………………….

5-8 SZARMACH_K KAROL 09.11.87 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 220

9-12 MALICKI SZYMON 20.12.88 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 205

17-20 DANIEL ARTUR 28.04.82 KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 170

PIETKIEWICZ MACIEJ 08.10.86 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK PODLASKIE 170

SZARMACH_B BARTOSZ 09.11.87 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 170

33-40 GARBINO PIOTR 17.01.93 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 90

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x