OTK w Zawierciu i Radzyniu – Szczerkowska nas pogrążyła

W Zawierciu i Radzyniu Podlaskim trwają turnieje główne ogólnopolskich turniejów klasyfikacyjnych: seniorów i kadetów. Po sobotnich kwalifikacjach w pierwszej imprezie staruje czwórka naszych reprezentantów, w drugiej dwoje. Seniorzy mieli fatalne losowanie, już w I rundzie trafili na znakomitych rywali. I oto sensacja. Roksana Załomska (Warmia Lidzbark Warmiński) wyeliminowała Kingę Stefańską (KTS Tarnobrzeg), w 1/4 finału przegrała jednak z Magdą Szczerkowską.

 

 

Zawiercie (turniej główny seniorów)

 

Startują:

Maja Krzewicka  (Warmia Lidzbark Warmiński)

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

Roksana Załomska (Warmia Lidzbark Warmiński)

Karol Szarmach (Ostródzianka)

 

I runda:

Maja Krzewicka – Agata Pastor (MKSTS Polkowice) 0:4 (-6,-6,-6,-9)

Monika Pietkiewicz – Magdalena Szczerkowska (GLKS Nadarzyn) 2:4 (-6,6,8,-9,-2,-4)

Roksana Załomska – Kinga Stefańska (KTS Tarnobrzeg) 4:2 (10,-7,6,8,-6,10)

Karol Szarmach – Daniel Górak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:4 (4,-7,-3,-3,-7)

ćwierćfinał:

Roksana Załomska – Magdalena Szczerkowska (GLKS Nadarzyn) 2:4 (-5,-5, 6,-6,9,-7) – Załomska – miejsce 5-8

O dalsze miejsca:

Maja Krzewicka – Anna Janta Lipińska (AZS UE Wrocław) 2:4 (-3,8,-4,-8,8,7) – Krzewicka miejsce 13-16

Monika Pietkiewicz – Kinga Stefańska (KTS Tarnobrzeg) 1:4 (-5,-7,-7,7,-5) – Pietkiewicz miejsce 13-16

Karol Szarmach – Robert Floras (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 4:3 (8,10,-7,-6,-5,9,9) Szarmach miejsce 9-12

 

Klasyfikacje końcowe

 Kobiety

 1 SZYMAŃSKA ANTONINA 16.04.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 300

2 SZCZERKOWSKAMAGDALENA 29.08.92 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 275

3-4 PASTOR AGATA 31.03.86 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 250

GRZYBOWSKA KATARZYNA 30.04.89 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 250

5-8 GUMULA RENATA 28.11.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 220

ZAŁOMSKA ROKSANA 29.04.91 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 220

ŁUCZAKOWSKA DARIA 20.05.84 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 220

KUSIŃSKA KLAUDIA 22.02.93 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 220

9 STEFAŃSKA KINGA 22.01.80 KTS TARNOBRZEG PODKARPACKIE 215

10 SIKORSKA MAGDALENA 31.05.86 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 210

11-12 JANTA-LIPIŃSKA ANNA 25.08.85 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 195

BĄK NATALIA 24.03.89 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 195

13-16 KRZEWICKA MAJA 12.03.93 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 190

PIETKIEWICZ MONIKA 29.01.83 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 190

SMĘTEK MARTA 24.07.86 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 190

GOŁOTA MARTA 31.05.88 NIESTOWARZYSZONA KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 190

17-20 WABIK SANDRA 22.10.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 170

PIŁKA MARTA 04.12.81 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 170

GÓROWSKA MAGDALENA 14.10.81 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 170

NOWOCIN KATARZYNA 08.06.94 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 170

21 NOWACKA PAULINA 28.02.94 MKS JEDYNKA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 160

22 OLENDZKA ANETA 27.05.88 IKTS NOTEĆ INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR. 150

23-24 YANG XIN 08.06.87 KU AZS AJD CZĘSTOCHOWA ŚLĄSKIE 140

KARKOSZKA OKTAWIA 24.03.89 GLUKS START ŁYSE MAZOWIECKIE 140

25-28 JAWORSKA ANITA 20.01.90 LKTS LUBOŃ WIELKOPOLSKIE 120

MALUSZCZAK AGNIESZKA 18.03.89 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 120

ŻAK ANNA 11.08.90 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 120

ŚLIFIRCZYK KATARZYNA 16.03.93 MKS JEDYNKA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 120

29-32 BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 100

ZIELIŃSKA ANNA MONIKA 16.05.92 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 100

DĄBROWSKA DOMINIKA 06.10.86 KU AZS PWSIP ŁOMŻA PODLASKIE 100

ADAMASZEK BEATA 30.08.92 MKS JEDYNKA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 100

33-39 BALICKA NATALIA 02.12.86 AZS PWSZ NYSA OPOLSKIE 90

CICHOCKA MAGDALENA 17.05.85 AZS PWSZ NYSA OPOLSKIE 90

WANDACHOWICZSYLWIA 25.03.75 UKS CHROBRY MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMOR. 90

KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 90

DUDA AGATA 16.01.90 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 90

PIĘTA ALEKSANDRA 02.05.91 KU AZS AJD CZĘSTOCHOWA ŚLĄSKIE 90

KRAWCZUK EWELINA 21.06.89 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE

 

Mężczyźni

 1 GÓRAK DANIEL 09.10.83 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 300

2 SUCH BARTOSZ 16.03.83 ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMOR. 275

3-4 CHOJNOWSKI PATRYK 05.04.90 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 250

LEWANDOWSKI TOMASZ 02.08.85 KU AZS POL.RZ. RZESZÓW PODKARPACKIE 250

5-8 SZYMAŃSKI FILIP 28.08.83 TTC INDELAND JŰLICH / NIEMCY POMORSKIE 220

TOMICKI JAROSŁAW 17.11.80 PKS OPOKA TRZEBINIA MAŁOPOLSKIE 220

CHMIEL_Pa PAWEŁ 22.08.86 KU AZS POL.RZ. RZESZÓW PODKARPACKIE 220

GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ 20.07.90 ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMOR. 220

9 SZARMACH_K KAROL 09.11.87 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 215

10 BĄK DANIEL 27.08.88 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 210

11-12 DYJAS JAKUB 09.10.95 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 195

GRZEŚLAK ZBIGNIEW 13.09.85 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 195

13-16 FLORAS ROBERT 13.07.92 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 190

KIEŁB_ DARIUSZ 06.09.72 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 190

PRĄDZIŃSKI MAREK 02.06.74 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 190

CHMIEL_Pi PIOTR 22.08.86 KU AZS POL.RZ. RZESZÓW PODKARPACKIE 190

17-20 SZARMACH_B BARTOSZ 09.11.87 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 170

MALICKI SZYMON 20.12.88 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 170

DANIEL ARTUR 28.04.82 LUKS „TREFL” ZAMOŚĆ LUBELSKIE 170

WASYLKOWSKI NESTOR 26.02.92 LKS ODRA GŁOSKA DOLNOŚLĄSKIE 170

21 WIŚNIEWSKI TOMASZ 02.09.93 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 160

22 FERTIKOWSKI PAWEŁ 12.11.90 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 150

23-24 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA MAŁOPOLSKIE 140

NOWOKUŃSKI JACEK 24.08.84 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 140

25-28 PRUS-STROWSKI KAROL 08.10.86 SILESIA MIECHOWICE BYTOM ŚLĄSKIE 120

WOŚ ALAN 29.08.84 UKTS „ALFA” RADZYŃ PODLASKI LUBELSKIE 120

JENDRZEJEWSKI PATRYK 02.04.90 MOKS SŁONECZNY STOKBIAŁYSTOK PODLASKIE 120

CZERNIAWSKI MARCIN 03.10.82 UKTS „ALFA” RADZYŃ PODLASKI LUBELSKIE 120

29-32 KOSZYK BOGUSŁAW 18.12.87 PKS OPOKA TRZEBINIA MAŁOPOLSKIE 100

KACZMAREK_K KRZYSZTOF 03.11.71 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK PODLASKIE 100

KACZMAREK_Z ZBIGNIEW 11.03.79 MKSTS TRASKO OSTRZESZÓW WIELKOPOLSKIE 100

BIAŁEK ARTUR 28.08.92 MOKS SŁONECZNY STOKBIAŁYSTOK PODLASKIE 100

33-40 MAŁOLEPSZY JĘDRZEJ 05.11.93 AZS PWSZ NYSA OPOLSKIE 90

BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 90

PRZYWARTY PATRYK 14.04.92 KTS KOSZALINIANIN KOSZALIN ZACHODNIOPOMOR. 90

KIEŁB_M MIROSŁAW 02.08.67 KTS SANDOMIERZ ŚWIĘTOKRZYSKIE 90

NOWALIŃSKI MACIEJ 18.01.90 LUKS „TREFL” ZAMOŚĆ LUBELSKIE 90

SZEWCZYK PIOTR 07.08.92 MUKS „PIŁECZKA” PISZ WARM.-MAZURSKIE 90

KULPA KONRAD 02.12.94 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 90

KOZIARSKI JACEK 25.05.76 NIESTOWARZYSZONY ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 90

 

Radzyń Podlaski (turniej główny kadetów)

Startują:

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński)

Aleksander Kuligowski (Ostródzianka)

 

I runda:

Zuzanna Chrulska – Joanna Kiedrowska (GKTS Gdańsk) 1:4 (-3,-6,-8,8,-7)

Aleksander Kuligowski – Adam Dosz (Pogoń Lębork) 0:4 (-7,-7,-3,-6)

O dalsze miejsca:

Zuzanna Chrulska – Ewelina Drewniany (Tarnovia tarnów) 4:1 (9,-7,6,9,5) – Chrulska miejsce 9-12

Aleksander Kuligowski – Jakub Dudziński (Słoneczny Stok Białystok) 1:4 (-7,-4,11,-8,-8) – Kuligowski miejsce 13-16

 

Końcowe klasyfikacje

Kadetki

 1 FALARZ ALEKSANDRA 24.01.96 LKS BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK PODKARPACKIE 178 170 8

2 KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 157 155 2

3 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 148 140 8

4 NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 146 140 6

5 DĄBROWSKA ALEKSANDRA 22.03.96 UKS TS „ÓSEMKA” BIAŁYSTOK PODLASKIE 131 125 6

6 DRZOZGA JULIA 19.07.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 131 125 6

7 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 129 125 4

8 KOCH AGNIESZKA 04.10.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 129 125 4

9 CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 118 110 8

10 CHRABĄSZCZ MARTA 13.06.97 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 114 110 4

11 BARANOWSKA DAGMARA 31.01.97 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 114 110 4

12 PIĘTKA PATRYCJA 05.06.96 GKTS „WIĄZOWNA” WIĄZOWNA MAZOWIECKIE 112 110 2

13 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW MAŁOPOLSKIE 104 100 4

14 LAU ALEKSANDRA 05.08.96 MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK MAZOWIECKIE 104 100 4

15 WIECHUŁA PATRYCJA 28.08.96 MOSIR MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 104 100 4

16 STACHECKA PAULINA 16.01.98 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 104 100 4

17 KOCOŃ NATALIA 26.06.96 LKS „LECH” CZAPLINEK ZACHODNIOPOMOR. 94 90 4

18 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS „SKRZYSZÓW” SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 92 90 2

19 DRELICH DOMINIKA 27.09.96 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 92 90 2

20 GŁODEK KAMILA 12.06.96 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE 90 90 0

21 TOKARCZYK KAROLINA 07.03.98 LITS ANDERS-JEDNOŚĆśYWIEC ŚLĄSKIE 84 80 4

22 ROSŁANIEC DOMINIKA 20.12.97 KS PUZNÓWKA 1996 PUZNÓWKA MAZOWIECKIE 83 80 3

23 STALICA ALEKSANDRA 10.10.96 PUKS ARKA ŁĘTOWNIA PODKARPACKIE 83 80 3

24 OLCZAK HONORATA 18.04.96 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 82 80 2

25 WOŹNIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 78 75 3

26 RUSIECKA ALEKSANDRA 22.08.98 KS AZS-AWFIS GDAŃSK POMORSKIE 77 75 2

27 KANIA KAROLINA 04.09.96 UKS CHROBRY MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMOR. 77 75 2

28 WOJCIECHOWSKAALEKSANDRA 28.08.96 KTS MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 75 75 0

29 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 72 70 2

30 LALAK KAROLINA 08.06.98 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 72 70 2

31 WRZOSEK DIANA 22.09.98 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 72 70 2

32 NAWROCKA KLAUDIA 25.01.97 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 72 70 2

33 ROGINSKA PAULINA 23.01.96 MKS „START” LUBRANIEC KUJAWSKO-POMOR. 67 65 2

34 PODLEWSKA MAGDALENA 06.09.96 SL SALOS SUWAŁKI PODLASKIE 67 65 2

35 KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 66 65 1

36 GOSZTYŁA ANNA 23.11.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 66 65 1

37 LIPSKA AGNIESZKA 06.12.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 61 60 1

38 MAJEWSKA ZUZANNA 13.03.96 MKS SIEMIANOWICE ŚL ŚLĄSKIE 60 60 0

39 STARTEK STELLA 27.01.96 KS „UNIA” LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE 60 60 0

40 JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 60 60 0

 

Kadeci

1 DOSZ ADAM 08.11.96 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 176 170 6

2 KREFT DAMIAN 17.12.96 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 159 155 4

3 BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 148 140 8

4 GIEŁAŻYN MATEUSZ 07.05.96 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘB. POMORSKIE 148 140 8

5 DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 131 125 6

6 SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 131 125 6

7 FOLWARSKI JAKUB 03.05.96 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 131 125 6

8 PIOTROWSKI PAWEŁ 07.05.96 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 129 125 4

9 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE MAŁOPOLSKIE 114 110 4

10 GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 114 110 4

11 DUDZIŃSKI JAKUB 07.02.96 MOKS SŁONECZNY STOKBIAŁYSTOK PODLASKIE 113 110 3

12 TOMASZUK TOMASZ 29.12.97 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 113 110 3

13 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 104 100 4

14 KULIGOWSKI ALEKSANDER 05.07.96 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 104 100  

15 PIASECKI RAFAŁ 30.03.96 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 104 100 4

16 RESZKA MARCIN 03.07.96 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 104 100 4

17 KUKLA ARKADIUSZ 07.04.97 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 94 90 4

18 śOŁYNIAK HUBERT 11.06.96 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 93 90 3

19 BARAN SEBASTIAN 14.07.98 MOSIR MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 93 90 3

20 LEBRECHT BARTOSZ 03.03.96 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 92 90 2

21 SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 84 80 4

22 KRZEWICKI MIKOŁAJ 17.10.96 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 82 80 2

23 TRUBIŁOWICZ KAMIL 08.08.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 80 80 0

24 BŁAJET MATEUSZ 04.03.96 SILESIA MIECHOWICE BYTOM ŚLĄSKIE 80 80 0

25 SZYMCZYK JAN 24.07.97 UKS HURAGAN SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 79 75 4

26 WŁÓCZKO KRZYSZTOF 30.10.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO PODLASKIE 78 75 3

27 SZEWCZYK SZYMON 05.12.97 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 78 75 3

28 KOTOWSKI TOMASZ 05.07.98 LUKS ABC ŻAK PISANICA WARM.-MAZURSKIE 75 75 0

29 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE 73 70 3

30 STOCHMAL MACIEJ 01.08.96 UKS ORLĘTA SP BILCZA ŚWIĘTOKRZYSKIE 72 70 2

31 JAMRÓZ REMIGIUSZ 05.07.96 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 72 70 2

32 DOSZ_S SŁAWOMIR 08.08.98 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 72 70 2

33 JAROCKI ŁUKASZ 09.06.96 UKS SP GOŚCIERADÓW LUBELSKIE 67 65 2

34 BUDKIEWICZ SZYMON 30.05.97 KTS KŁODNICA KĘDZIERZ. KOŹLE OPOLSKIE 66 65 1

35 JEMILIANOWICZ SEBASTIAN 22.05.97 LUKS TOP WIERZBIĘCIN ZACHODNIOPOMOR. 66 65 1

36 MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 66 65 1

37 OZIĘBŁO PAWEŁ 06.11.96 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 60 60 0

38 SROCZYŃSKI OSKAR 09.01.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 60 60 0

39 WĘDERLICH DAMIAN 05.02.98 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 60 60 0

40 BOLEWICZ DENIS 14.05.98 UKS „PIAST” NOWY BELĘCIN WIELKOPOLSKIE 60 60 0 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x