Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego 2021 – Mateusz Rutkowski najlepszy w open

W sobotę (11 września) poznaliśmy nowych Mistrzów Makowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym na rok 2021 W minioną sobotę, 11 września. Turniej zorganizowany przez ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki rozgrywano w trzech kategoriach. W dwóch z nich na podium stanęli reprezentanci Warmii i Mazur. W rywalizacji open zwyciężył Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo), natomiast w grupie 60+ drugie miejsce zajął Franciszek jastrzębowski (Olsztyn). Mistrzem Powiatu Makowskiego został Krzysztof Ruszczyński

Zawodnicy walczyli prawie 10 godzin. Nie brakowało pięknych i zaciętych pojedynków. Czołowi uczestnicy otrzymali piękne puchary, dyplomy oraz nagrody sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.