Patryk Chojnowski znów w Dekorglassie – Powrót z konkretną misją

Fot. KS Dekorglass Działdowo facebook
Tenisiści stolowi Dekorglassu Działdowo sposobią się do finałowego meczu o mistrzostwo superligi, chcąc wreszcie sięgnąć po upragniony złoty medal, ale myślą już o następnym sezonie.A świadczy o tym podpisanie kontraktu z Patrykiem Chojnowskim, który wraca do działdowskiego klubu, bowiem spędził w nim trzy sezony (2014-15, 2015-16 i 2016-17). To bardzo interesująca informacja, bowiem jest to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce ostatnich lat.

– Wierzę, że w barwach Dekorglassu Działdowo zdobędę pierwszy w karierze złoty medal w Lotto Superlidze. Klub z Działdowa zasługuje na historyczny tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Czuję, że jestem w bardzo dobrej formie i wiem, że mogę ją utrzymać jeszcze przez kilka sezonów. Mając 31 lat, a więc będąc w najlepszym wieku do odnoszenia sukcesów, trafiłem do bardzo profesjonalnie prowadzonego klubu z wielkimi tradycjami, ambicjami i planami. Cieszę się, że znów zagram w barwach Dekorglassu. Mimo wielu osiągnięć, nigdy nie byłem Drużynowym Mistrzem Polski, a i Dekorglass czeka na upragnione złoto – wspólnymi siłami powalczymy o zrealizowanie wspaniałego celu – powiedział Patryk Chojnowski, który wraca do współpracy z właścicielem i sponsorem Dekorglassu Gabrielem Chojakiem i prezesem klubu Ferdynandem Chojnowskim (zbieżność nazwisk).

Transfer Patryka Chojnowskiego z AZS AWFiS Balta Gdańsk do Dekorglassu Działdowo to jedno z najciekawszych wiosennych wydarzeń w krajowym tenisie stołowym. To przecież Mistrz Polski i 2-krotny Wicemistrz w singlu, nie wspominając o osiągnięciach międzynarodowych

– Wracam do Dekorglassu jako jeszcze lepszy i bardziej dojrzały zawodnik, który jest gotowy wziąć ciężar odpowiedzialności za wyniki drużyny. Cieszę się, że będę miał wiele okazji na wspólne treningi z Jakubem Dyjasem. Chciałbym też pomóc w rozwoju młodych graczy Dekorglassu, na czele z Patrykami Bieleckim i Lewandowskim, którzy niedawno zadebiutowali w Lotto Superlidze – dodał mający także trenerskie doświadczenie Patryk Chojnowski.

Warto dodać, że latach 2014-17 zdobył on z Dekorglassem Działdowo jeden srebrny oraz dwa brązowe medale w Lotto Superlidze.

Tekst: KS Dekorglass Działdowo facebook

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dekorglass Działdowo Patryk Chojnowski sport seniorski Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x