„Pingpongowy PGE Narodowy” Warszawa 2017 – A nasza Natalia bez kompleksów zbiera laury

Fot. nadesłane

W sobotę (14 października) w Warszawie odbyła się impreza pod hasłem "Pingpongowy PGE Narodowy" - promująca tenis stołowy w Polsce. W programie było wiele atrakcji, wystąpiły gwiazdy światowe w tej dyscyplinie , ale również rozegrano turniej młodych tenisistów, gdzie znakomicie zaprezentowała się Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński). Okazała się najlepsza w gronie startujących dziewcząt.

Natalia potrafiła się skoncentrować, choć wokół atrakcja goniła atrakcję. W meczu zagranicznych gwiazd z polskimi lepsi okazali się goście (126:125) przy czym punktacja była nietypowa. Spotkanie rozgrywane było w nowatorskiej formule, tzn. na czas. Każdy z 11 pojedynków trwał po 5 minut, a wynik końcowy był sumą zdobytych punktów przez wszystkich zawodników. W role coachów wcielili się: Piotr Kołaciński (Reszta Świata) i Kamil Dziukiewicz (Polska), a jednym z sędziów był Leszek Kucharski, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy. W meczy wystąpili m.in. Jiri Vrablik (Dekorgalss Działdowo) i Bartosz Such (Morliny Ostróda).

Wielką atrakcją była pokazówka w wykonaniu multimedalisty ME Lucjana Błaszczyka i Norberta Stolickiego. Swoje umiejętności zaprezentowali tez Joergen Persson i Petr Korbel.

W imprezie uczestniczyła duża grupa młodzieży z Ostródzianki. Widać to za zdjęciach, które znaleźliśmy na klubowym facebooku

{AdmirorGallery}pgeostroda16{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Lidzbark Warmiński Ostróda sport powszechny Tenis stołowy Warmia Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x