Półfinały MP w grupach młodzieżowych Piaski 2013 – Trochę dobrze, trochę źle…

W Piaskach (województwo lubelskie) odbyły się turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych (młodzicy, kadeci, juniorzy). Startowali reprezentanci czterech regionów (lubelskie, mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie). Premiowane były dwa czołowe miejsca (o zwycięstwo nie grano). Indywidualnie awans wywalczyli: kadetka Julia Bibik (Warmia Lidzbark Warmiński) i kadet Jacek Barbachowski (Tempo 25 Olsztyn). Drużynowo awansowali: Warmia Lidzbark Warmiński (kadetki i kadeci), ABC Żak Pisanica (kadetki) i Tempo 25 Olsztyn (kadeci).

 

Kilkoro zawodników wystartuje w Mistrzostwach Polski z tzw. limitu i nie musieli oni startować w Piaskach.

Turniej indywidualny

Młodziczki

1 Weronika Mielnicka (UKS Sovit Białystok)

1 Dominika Gilewska (UKS TS Ósemka Białystok)

……………………………………

3 Dominika Górecka (Warmia Lidzbark warmiński)

7 Alicja Kulinek (Spinaker Węgorzewo)

Młodzicy

1 Artur Michalczyk (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)

1 Marcin Jaszczuk (Lewart Lubartów)

……………………………….

7 Paweł Michalak (Ostródzianka)

7 Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka)

Kadetki

1 Aleksandra Ciołko (UKS TS Ósemka Białystok)

1 Julia Bibik (Warmia Lidzbark Warmiński)

……………………………

3 Paulina Żukowska (ABC Żak Pisanica)

Kadeci

1 Arkadiusz Żuk (Lewart Lubartów)

1 Jacek Barbachowski (UKS Tempo 25 Olsztyn)

……………………………………………..

5 Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark warmiński)

Juniorki

1 Natalia Cięszczyk (Optima Lublin)

1 Patrycja Kostro (KTS Wysokie Mazowieckie)

………………………………………………

Warmińsko-mazurskie nie wystawiło zawodniczek

Juniorzy

1 Jakub Benzef (Bogoria Grodzisk mazowiecki)

1 Krzysztof Włóczko (Dojlidy Białystok)

……………………………………..

5 Piotr Ferenc (Olimp Kętrzyn)

7 Szymon Szewczyk (Warmia Lidzbark Warmiński)

Turnieje drużynowe

Młodziczki

1 UKS Kokis Kolno

1 Hals Warszawa

……………………

7 Mrągowia Mrągowo (Julia Cierniewska, Kinga Skillandat)

Młodzicy

1 Hals Warszawa

2 Dawid Tarnogród

…………………………………………

5 ABC Żak Pisanica (Jakub Kurhan, Artur Markowski, Arkadiusz Kucharski)

Kadetki

1 Warmia Lidzbark Warmiński (Julia Bibik, Oliwia Jeziorkowska)

1 ABC Żak Pisanica (Dominika Kondracka, Marika Kondracka, Paulina Żukowska)

Kadeci

1 Warmia Lidzbark Warmiński (Jakub Chojnacki, Kamil Urbanowicz)

1 UKS Tempo 25 Olsztyn (Jacek Barbachowski, Kamil Stepnowski)

Juniorki

1 Lewart Lewartów

1 Otima Lublin

…………………………………………….

Warmińsko-mazurskie nie wystawiło drużyn

Juniorzy

1 Bogoria Grodzisk Mazowiecki

1 Dojlidy Białystok

……………………………..

7 Mlexer Elbląg (Krystian Grzelak, Jacek Świtalski, Miłosz Ostrowski)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x