Polish Cadet Cetniewo 2012 – Tomek zatrzymał się na ćwierćfinale

Kadeci zakończyli w Cetniewie rywalizacje  Polish Open . W turniejach  drużynowych zarówno Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński)jak i Tomasz Kotowski (ABS Żak Pisanica) wystąpili w teamach Polska B i oba zespoły po pomyślnie przebrniętych eliminacjach znalazły sie o krok od strefy medalowej.  W turnieju indywidualnym Zuza i  Tomek świetnie grali w eliminacjach awansując do turnieju głównego. Zawodnik Pisanicy awansował do 1/8 finału, tu zatrzymał go Szwed , w deblu dotarł do ćwierćfinału i tu tez na drodze stanęli Szwedzi. Zuzanna przegrała w I rundzie singla i debla.

 

Kadeci

Eliminacje

Anglia – Polska B 0:3

MABEY Sam – BADOWSKI Marek  0:3 (7 – 11 9 – 11 7 – 11)

LAWRENCE Daniel – DUGIEL Adrian 1:3 ( 2 – 11 7 – 11 11 – 8 12 – 14)

MABEY Sam/LAWRENCE Daniel – BADOWSKI Marek/ DUGIEL Adrian 1:3 (4 – 11 5 – 11 11 – 9 2 – 11)

Polska B – Słowacja B 3:0

BADOWSKI Marek – KASSAY Andrej  3:2 (11 – 5 8 – 11 17 – 19 11 – 4 11 – 9)

KOTOWSKI Tomasz – DIKO Matus   3:1 (12 – 14 11 – 7 11 – 8 11 – 1 )

DUGIEL Adrian/BADOWSKI Marek – KASSAY Andrej/DIKO Matus 3:0 (11 – 6 11 – 8  11 – 6)

2 miejsce w grupie – awans do 1/8 finału

1/8 finału

POLAND B – SLOVAKIA  A 3 – 0

DUGIEL Adrian –  KOPANYI Tomas   3:2 (12-10  9-11  11-8  9-11  11-7  )

KOTOWSKI Tomasz –  KALUZNY Samuel   3:0 (11-7  11-8  11-6)

DUGIEL Adrian /BADOWSKI Marek KOPANYI Tomas /KALUZNY Samuel  3:2 (11-9  11-9  5-11  9-11  11-1)

Ćwierćfinał

Polska B – Szwecja A 0:3

DUGIEL Adrian – BERGLUND Simon  0:3 (10 -12 4 -11 10 – 12)

KOTOWSKI Tomasz – KALLBERG Anton  1:3 (10 -12 11- 8 7 -11 1 -11)

BADOWSKI Marek/DUGIEL Adrian – BERGLUND Simon/KALLBERG Anton 2:3 ( 14 -12 6 -11 11- 4 9 – 11 5 – 11)

Kadetki

Eliminacje

Polska B – Czechy/Nowa Zelandia 3:0

WOZNIAK Zuzanna – RATKA Ola 3:1 (11 – 9 4 – 11 11 – 4 11 – 3)

NAWROCKA Klaudia – PENKAVOVA Dagmar  3:0 (11 – 5 11 – 8 11 – 9)

WOZNIAK Zuzanna /BANAS Dominika – PENKAVOVA Dagma/ RATKA Ola 3:0 (11 – 7 11 – 6 11 – 6)

Anglia – Polska B 3:2

HO Tin-Tin – NAWROCKA Klaudia 3:0 (11 – 6 11 – 6 11 – 4)

TSAPTSINOS Maria – WOZNIAK Zuzanna  1:3 (4 – 11 1 – 11 11 – 7 13 – 15)

HO Tin-Tin/TSAPTSINOS Maria WOZNIAK Zuzanna/NAWROCKA Klaudia 1:3 (9 – 11 11 – 7 4 – 11 4 – 11)

HO Tin-Tin – WOZNIAK Zuzanna 3:1 ( 6 – 11 18 – 16 11 – 6 11 – 8)

TSAPTSINOS Maria – NAWROCKA Klaudia 3:1 (11 – 7 11 – 9 6 – 11 13 – 11 )

Austria A – Polska B 1:3

MISCHEK Karoline – NAWROCKA Klaudia 2:3 ( 8 – 11 12 – 10 9 – 11 11 – 8 8 – 11)

STORER Lisa – WOZNIAK Zuzanna  1:3 (8 – 11 13 – 15  11 – 9  9 – 11 )

MISCHEK Karoline/STORER Lisa –   NAWROCKA Klaudia/WOZNIAK Zuzanna 3:2 (7 – 11 11 – 9 11 – 7 7 – 11 11 – 8)

MISCHEK Karoline – WOZNIAK Zuzanna 2:3 (11 – 8 11 – 8 5 – 11 7 – 11 6 – 11)

2 miejsce w grupie i awans do 1/8 finału 

1/8 finału

POLAND BSWEDEN 3 – 1

WOZNIAK Zuzanna –  MILLBERT Linn   3:0 (11-6  11-9  11-3)

NAWROCKA Klaudia – JOHANSSON Tilda   3:1 (11-7  9-11  11-5  11-5)

WOZNIAK Zuzanna/NAWROCKA Klaudia –  FRONTH Erika/JOHANSSON Tilda 2:3 ( 11-5  7-11  6-11  11-9  11-13)

WOZNIAK Zuzanna  JOHANSSON Tilda   3:2 (11-5  6-11  11-8  7-11  11-7)

Ćwierćfinał

Polska B – Rumunia A 0:3

WOZNIAK Zuzanna  – DIACONU Adina  0:3 (0 -12 6 -11 7 -11)

NAWROCKA Klaudia – CLAPA Andreea  0:3(4 -11- 4 11 4 – 11)

WOZNIAK Zuzanna/BANAS Dominika – DIACONU Adina/LUPU Diana  0:3 ( 4 – 11 11 – 13 9 –11)

{AdmirorGallery}polish3{/AdmirorGallery}

Turnieje indywidualne

Kadeci

Grupa 16

KOTOWSKI Tomasz POLSKA, ABC ŻAK PISANICA – YARUSHIN Nikita ROSJA 3:1 (7 -11 11 – 6  11 – 6  11 – 8)

KOTOWSKI Tomasz POLSKA, ABC ŻAK PISANICA – KANUNNIKOV Ilia  UKRAINA 3:1 (9 – 11, 11 – 7, 11 – 7  11 – 8)

Awans do turnieju głównego

I runda

KOTOWSKI Tomasz POLSKA ABC ŻAK PISANICA –  SINKEVYCH Bogdan UKRAINA 3:0 (11 – 7  11- 7  11 – 8)

II runda

KOTOWSKI Tomasz POLSKA ABC ŻAK PISANICA –  KUCERA Stanislav CZECHY 3:0 (11 – 6  11 – 9  11 – 7)

1/8 finału

KOTOWSKI Tomasz POLSKA ABC ŻAK PISANICA – KALLBERG Anton SZWECJA 1:3 (8 – 11 11 – 8 8 – 11 3 – 11)

Debel

II runda

BUREK Szymon / KOTOWSKI Tomasz – PLETEA Cristian (Rumunia) / MOREGARDH Malte (Szwecja)3:0 (13 – 11  11 – 6  11 – 6)

1/8 finału

BUREK Szymon / KOTOWSKI Tomasz POLSKA –  KLAUS David / LEVENKO Andreas AUSTRIA 3:0 (11 – 6 11 – 8 11 – 8)

Ćwierćfinał

BUREK Szymon / KOTOWSKI Tomasz POLSKA – KALLBERG Anton  / BERGLUND Simon SZWECJA 1:3 (10 – 12, 5 – 11 13 – 11 9 – 11)

Kadetki

Grupa 24

WOZNIAK Zuzanna POLSKA WARMIA LIDZBARK WARM.-  KOFOED Nicoline DANIA 3:0 (11-9, 11-3, 11-7)

WOZNIAK Zuzanna POLSKA WARMIA LIDZBARK WARM.-  KRSIAKOVA Miriama   SŁOWACJA 3:0 ( 11 – 4  11 – 5  11 – 6)

WOZNIAK Zuzanna POLSKA WARMIA LIDZBARK WARM –  SYNITSYNA Julia UKRAINA 3:0 (11 – 9  11 – 8  11 – 6)

Awans do turnieju głównego

I runda

WOZNIAK Zuzanna POLSKA WARMIA LIDZBARK WARMINSKI –  KUNATS Maya BIALORUS  1:3 (7-11,11-8,3-11,5-11)

Debel

II runda

KNYSZEWSKA Paulina / WOZNIAK Zuzanna POLSKA – JANTOSOVA Denisa  / BELOPOTOCANOVA Katarina SLOWACJA 3:0 (11 – 7  11 – 6  11 – 6)

1/8 finału

KNYSZEWSKA Paulina / WOZNIAK Zuzanna POLSKA –  NAGYPAL Csilla / IMRE Lejla WEGRY 1:3 (11 – 3 6 – 11  8 – 11  6 – 11)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x