Polish Junior & Cadet Open Cetniewo 2014 (II) – Tylko turnieje pocieszenia

W Międzynarodowych Mistrzostwach Polski juniorów i kadetów w tenisie stołowym przyszedł czas na młodszą grupę, gdzie reprezentuje nas czworo zawodnikow: Maja Mańkiewicz, Kamil Urbanowicz i Wojciech Chrząszcz (wszyscy Warmia Lidzbark Warmiński) oraz Kacper Petaś (Ostródzianka). W turniejach drużynowych wystąpili Maja i Kamil, ale zespoły odpadły w eliminacjach. Do turnieju głównego awansował Kamil Urbanowicz, ale odpadł w I rundzie.

Turniej Indywidualny Kadetek

Gra pojedyncza

Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – bilans (1-2) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

Grupa

– Izabela Lupulesku (Serbia) 2:3 (-2,7,-1,9,-9)

– Stanilava Slezakova (Czechy) 2:3 (8,-7,-7,9,-9)

– Maryia Pliuskevich (Białoruś) 3:0 (7,7,5)

Turniej pocieszenia

1/16 finału

– Marcela Delasa (Wlochy) 3:1 (4,-10,4,5)

1/8 finału

– Annita Lundstrom (Finlandia) ?

Gra podwójna

Maja Mańkiewicz/Agata Uchnast

I runda

– Marcela Delasa/Crostiana Dumitrache (Włochy) 0:3 (-9,-7,-8)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Turniej Indywidualny Kadetów

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (2-1) 2 miejsce awans do turnieju głównego

Grupa

– Masaki Takami (Japonia) 0:3 (-7,-4,-3)

– Tilen Velko (Słowenia) 3:2 (-8,9,-6,9,7)

– Edvin Daugerdas (Litwa) 3:0 (9,1,4)

Turniej główny

1/32 finału

– Antonino Amado (Włochy) 1:3 (-6,4,-8,-5)

Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (0-3) 4 miejsce udział w turnieju pocieszenia

Grupa

– Andrei Putuntica (Mołdawia) 0:3 (-7,-11,-9)

– Fredrik Meringdal (Norwegia) 0:3 (-4,-8,12)

– Valentin Henin (Bialoruś) 2:3 (-9,9,-5,10,-8)

Turniej pocieszenia

1/16 finału

– Michael Trink (Austria)?

Kacper Petaś (Ostródzianka) bilans (0-3) 4 miejsce udział w turnieju pocieszenia

Grupa

– Andreas Dilling (Dania) 0:3 (-7,-5,-1)

– Atntonino Amato (Włochy) 0:3 (-8,-8,-8)

– Oliver Both (Węgry) 0:3 (-3,-8,-5)

Turniej pocieszenia

1/32 finału

– Maksim Grebniew (Rosja) 2:3 (-7,7,9,-6,-11)

Gra podwójna Kadetów

Kacper Petaś/Jakub Włostowski

I runda

– Veikka Fleming/Alex Naumi (Finlandia) 2:3 (6,6,-7,-8,-8)

Kamil Urbanowicz/Samuel Kulczycki

II runda

– Aoto Asazu/Junta Fukuda (Japonia) 1:3 (-6,7,-3,-11)

Wojciech Chrząszcz/Mikołaj Szaliński

II runda

– Koyo Kanamitsu/Yukiya Uda 0:3 (-6,-4,-5)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Turniej Drużynowy Kadetek

Grupa

Polska C – Rosja B 0:3

Polska C – Węgry 0:3

Maja Mańkiewicz –Leonie Hartbrich 2:3 (10,-3,7,-3,-9)

Maja Mańkiewicz/Kinga Kosmal – Orsolya Feher/Leonie Hartbrich 0:3 (-9,-9,-8)

Tabela:

1 Rosja B 2-0

2 Węgry 1-1

3 Polska C 0-2

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Turniej Drużynowy Kadetów

Grupa

Polska B – Czechy 1:3

Kamil Urbanowicz – Vlastimil Buben 3:2 (-7,10,-15,11,8)

Kamil Urbanowicz/Samuel Kulczycki – Vlastimil Buben/Jiri Martinko 0:3 (-8,-6,-9)

Kamil Urbanowicz – Jiri Martinko 1:3 (-10,9,-8,-10)

Polska B – Niemcy 0:3

Kamil Urbanowicz – Nils Schultze 1:3 (-4,8,-9,-8)

Kamil Urbanowicz/Samuel Kulczycki – Nils Schultze/Gerrit Engemann 0:3 (-7,-7,-12)

Polska B – Austria 3:2

Kamil Urbanowicz – Christian Fredrich 3:2 (5,12,-8,-1,6)

Kamil Urbanowicz/Samuel Kulczycki – Christian Fredrich/Michael Trin 0:3 (-5,-9,-12)

Kamil Urbanowicz – Michael Trink 3:2 (-8,4,9,-10,4)

Tabela

1 Niemcy 3-0

2 Czechy 2-1

3 Polska B 1-2

4 Austria 0-3

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Lidzbark Warmiński Ostróda Ostródzianka ostróda Tenis stołowy Warmia Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x