Polish Open Poznań 2012 – W rywalizacji U 21 Maja Krzewicka w turnieju głównym

W Poznaniu trwa turniej ITTF World Tour, Polish Open 2012. W dość dużej grupie do stolicy Wielkopolski wybrali się  pingpongiści z klubów Warmii i Mazur, ale juz w czwartek wieczorem nasza udział w imrezie sie skończył.   Wrywalizacji  U 21 Maja Krzewicka z Warmii Lidzbark Warmiński awansowała do turnieju głównego. Monika Pietkiewicz (Warmia), Artur Daniel, Szymon Malicki (obaj Dekorglass Działdowo) iKarol Szarmach (Ostróda) odpadli w eliminacjach, debel: Pietkiewicz/Szymańska była o krok od turnieju głównego (prowadziły 2:0 w decydujacej grze)

 

Zawodniczki i zawodnicy województwa warmińsko-mazurskiego reprezentacji Polski:

seniorki – open:

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

deble:

Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)/Szymańska (GLKS Nadarzyn)

Ślifirczyk KTS Tarnobrzeg)/Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)

U-21:

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)

seniorzy – open:

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo)

Karol Szarmach (Condohotels Morliny Ostróda)

Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo)

Już po losowaniu

Seniorki

Gra pojedyncza

Eliminacje

Grupa 7

KRZEWICKA Maja (Polska, Warmia Lidzbark Warmiński) – 3 miejsce w grupie

– POLCANOVA Sofia (Austria) 1:4 (-7,4,-9,-5,-7)

– HARABASZOVA Lenka  (Czechy) 4:0 (walkower)

– KITAOKA Eriko (Japonia) 0:4 (-6,-7,-1,-4)

Grupa 10

PIETKIEWICZ Monika (Polska warmia Lidzbark Warmiński) – 3 miejsce w grupie

– PENKAVOVA Katerina  (Czechy) 4:2 (9,-10,4,-4,9,4)

– LOEUILLETTE Stephanie  (Francja) 2:4 (6.-6,-5,8,-11,-5)

– HIRANO Yoko  (Japonia) 1:4 (-8,-7,-9,7,-3)

Deble

Preeliminacje

I runda

PIETKIEWICZ Monika (Warmia Lidzbark Warmiński)/SZYMANSKA Antonina (GLKS Nadarzyn) – MADARASZ Dora (Węgry) / SCHUH Anja (Niemcy) 3:1 (4,-6,12,10)

KRZEWICKA Maja (Warmia Lidzbark Warmiński) / SLIFIRCZYK Katarzyna (KTS Tarnobrzeg)- DOO Hoi Kem / LI Ching Wan (Hongkong) 2:3 (11,10,-9,-7,-9)

II runda

PIETKIEWICZ Monika (Warmia Lidzbark Warmiński)/SZYMANSKA Antonina (GLKS Nadarzyn) – HIRANO Sayaka/MATSUDAIRA Shiho (Japonia) 2:3 (7,8,-13,-9,-6)

U21 kobiet

Gra pojedyncza

Eliminacje

Grupa 3

KRZEWICKA Maja (Polska, Warmia Lidzbark Warmiński) – 2 miejsce w grupie awans do barazy

MATSUDAIRA Shiho  (Japonia) 0:3 (-3,-3,-8)

CHRISTENSEN Stefanie (Dania) 3:1 (10,8,-9,7)

CZARNOMSKA Alicja (Polska, Warmia Lidzbark Warmiński) 3:1 (-7,11,5,4)

Grupa 3

CZARNOMSKA Alicja (Polska, Warmia Lidzbark Warmiński) – 4 miejsce w grupie

– KRZEWICKA Maja (Polska, Warmia Lidzbark Warmiński) 1:3 (7,-11,-5,-4)

– CHRISTENSEN Stefanie (Dania) 1:3 (-10,-7,9,-7)

– MATSUDAIRA Shiho (Japonia) 0:3 (-1,-2,-1)

Baraże

KRZEWICKA Maja (Polska Warmia Lidzbark Warmiński) – LEE Chun Hui (Tajwan) 3:2 (6,-5,5,-8,7)

Turniej główny

1/16 finału

KRZEWICKA Maja (Polska Warmia Lidzbark Warmiński) – LEE Ho Ching (Hongkong) 0:3 (-3,-2,-5)

{AdmirorGallery}krzew25{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

Gra pojedyncza

Eliminacje

Grupa 25

DANIEL Artur (Polska Dekorglass  Działdowo) – 3 miejsce w grupie

– VRABLIK Jiri (Czechy) 1:4 (5,-8,-6,-3,-7)

– HUNG Tzu-Hsiang (Tajwan) 3:4 (7,-9,4,-9,10,-7,-10)

– SOPELEU Anton (Białoruś) 4:0 (8,3,8,8)

Grupa 26

MALICKI Szymom (Dekorglass Działdowo) – 4 miejsce w grupie

– DURAN Marc (Hiszpania) 3:4 (-4,-5,8,7,-5,9,-7)

– TREGLER Tomas (Czechy) 2:4 (-8,9,-9,-2,9,-10)

– KUMAR Jubin (Indie) 2:4 (-12,-5,5,5,-9,4,-4)

Grupa 28

SZARMACH Karol (Condohotels Morliny Ostróda) – 3 miejsce w grupie

– MADRID Marcos (Meksyk) 4:1 (6,10,9,-10,10)

– LORENTZ Romain (Francja) 0:4 (-1,-6,-4,-9)

– LEBEDA Michal (Czechy) 4:1 (5.6,-8,7,8)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x