Polish Open Pro Tour 2010 – Karty odkryte

Od 10 do 14 listopada w Warszawie odbędzie się turniej Polish Open zaliczany do cyklu Pro Tour. To największa i najbardziej prestiżowa impreza w tej dyscyplinie w kraju. Do stolicy zjedzie światowa czołówka, tym bardziej, że jest to ostatnia impreza cyklu przed grudniowym turniejem finałowym, gdzie zmierzy się po 16 najlepszych zawodniczek i zawodników całego Pro Touru.

 Selekcjonerzy kadry: Michał Dziubiński i Tomasz Krzeszewski podali składy reprezentacji Polski seniorów. W tym gronie znalazła się jedna reprezentantka naszego regionu Monika Pietkiewicz z Warmii Lidzbark Warmiński. Natomiast wśród mężczyzn w 12-osobowej kadrze nie ma niestety zawodników Condohotels Morlin Ostróda. Konkurencja jest duża, ale po cichu liczyliśmy na udział przynajmniej któregoś z braci Szarmachów. W lidze grają nieźle, ale na decyzje zapewne największy wpływ miały wyniki ogólnopolskiego turnieju klasyfikacyjnego, a tu do występu można mieć trochę zastrzeżeń. Zresztą Tomasz Krzeszewski jest trenerem klubowym ostródzian i wie najlepiej czy zasłużyli na powołanie czy nie.

W kadrze do 21 lat wśród wybranek znalazła się tylko Maja Krzewicka z Warmii, zwyciężczyni ostatniego OTK juniorek. Nie ma ani Anny Zielińskiej, ani Roksany Załomskiej. Wybór zawsze jest subiektywny, ale biorąc pod uwagę dobry występ Zielińskiej w Drużynowych ME wydawało się, że jest udział w Polish Open w tej kategorii wiekowej jest raczej pewny.

Oczywiście ogłoszenie składów nie jest jeszcze równoznaczne z występami powołanych zawodników, zawsze w ostatniej chwili mogą nastąpić jakieś zmiany.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x