Polmlek Zamer był blisko, ale przegrał z SKTS – Nerwy najgorszym doradcą

Tenisistki stołowe Polmleku Zamer po efektownym zwycięstwie w Częstochowie, chciały bardzo wygrać z SKTS Sochaczew, bo to dawało większy spokój na finiszu bardzo nerwowych dla nas rozgrywek ekstraklasy. Zaczęło się wspaniale od efektownej wygranej Moniki Pietkiewicz nad Chinką Wenwen Liu, a skończyło kiepsko, gdy Pietkiewicz przegrała z Partyką, a Krzewicka z Wenwen Liu. Porażka 2:3 zawsze boli.

Można było przewidzieć, że decydującym o losach spotkania będzie czwarty pojedynek Moniki Pietkiewicz z Natalią Patryką. Reprezentantka Lidzbarka Warmińskiego była na to przygotowana, grała dobrze, ale w drugim secie przy spornej piłce przyznanej w efekcie rywalce, zdenerwowała się i niestety straciła koncentrację. Partyka tylko na to czekała, bowiem wykorzystała sprzyjającą sytuacje, przejęła inicjatywę i wygrała 3:1. Można było oczywiście liczyć na niespodziankę ze strony Krzewickiej, która w I rundzie w Sochaczewie była bardzo bliska pokonania Chinki, ale tym razem Wenwen Liu (żona zawodnika z Działdowa Xu Wenlianga) nie dała się zaskoczyć i to ona postawiła kropkę nad „i”. Alicja Czarnomska, która zazwyczaj trafia na bardzo mocne przeciwniczki tym razem była w roli faworytki i pewnie zdobyła punkt.

Pozostały trzy mecze z: Lublinem, Łomżą i Polkowicami. Jeśli wygramy dwa pierwszymi rywalkami powinniśmy się utrzymać, pod warunkiem, że Łomża nie sprawi jakiejś niespodzianki, co na finiszu się zdarza, najlepiej więc zdobyć komplet punktów i nie przejmować sie innymi wynikami.

Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński – SKTS Sochaczew 2:3

Monika Pietkiewicz – Wenwen Liu 3:0

Maja Krzewicka – Natalia Patryka 0:3

Alicja Czarnomska – Wiktoria Zaniewska 3:0

Monika Pietkiewicz – Natalia Partyka 1:3

Maja Krzewicka – Wenwen Liu 1:3

Lidzbark Warmiński Polmek Zamer Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x