Północna Liga Regionalna na mecie – Pisanica w głównej roli

Osiem drużyn z pięciu powiatów rywalizowało w tegorocznej edycji Północnej Ligi Regionalnej w tenisie stołowym . Zwyciężyła drużyna z Pisanicy, przed Gawlikami i Giżyckiem. W rankingu indywidualnym 1 miejsce zajął Tyberiusz Królewicz, a na następnych miejscach uplasowali się: Marzena Jasińska, Wojciech Wojciechowski i Janusz Rososiński. Uroczyste podsumowanie odbyło się w Olecku z udziałem 7 drużyn.

Pucharami uhonorowano wszystkie zespoły, najlepszych zawodników ligi i najskuteczniejszych zawodników poszczególnych drużyn. Przyznano również nagrody specjalne najstarszemu zawodnikowi Bogdanowi Szczepanikowi -72 lata i najmłodszemu zawodnika Arkadiuszowi Kucharski emu- 12 lat oraz nagrodę Fair Play drużynie z Lenart..

Wyniki meczów PLR 2014/2015 – II runda      

VIII kolejka      

Ełk – KS Giżycko 6:10      

LUKS ABC Żak Pisanica – OSP Grom Lenarty 10:8    

UKS Gawliki Wielkie – UKS Jantar Gołdap 10:3      

UŻKS Spinaker Węgorzewo – MLKS Czarni Olecko 10:4    

IX kolejka      

KS Giżycko – UKS Jantar Gołdap 10:2                  

UŻKS Spinaker Węgorzewo – LUKS ABC Żak Pisanica 8:10    

Ełk – MLKS Czarni Olecko 10:4  

UKS Gawliki Wielkie – OSP Grom Lenarty 10:2  

X kolejka      

KS Giżycko – LUKS ABC Żak Pisanica     9:9        

UKS Jantar Gołdap – Ełk 4:10

OSP Grom Lenarty – UŻKS Spinaker Węgorzewo 5:10      

MLKS Czarni Olecko – UKS Gawliki Wielkie 2:10  

XI kolejka      

UŻKS Spinaker Węgorzewo – KS Giżycko 10:7  

UKS Jantar Gołdap – MLKS Czarni Olecko 10:7  

LUKS ABC Żak Pisanica – UKS Gawliki Wielkie10:5  

OSP Grom Lenarty – Ełk 6:10

XII kolejka      

MLKS Czarni Olecko- KS Giżycko 1:10  

UKS Gawliki Wielkie – UŻKS Spinaker Węgorzewo 10:3      

OSP Grom Lenarty – UKS Jantar Gołdap 10:2              

Ełk – LUKS ABC Żak Pisanica 4:10  

XIII kolejka      

KS Giżycko – UKS Gawliki Wielkie 6:10                

MLKS Czarni Olecko- OSP Grom Lenarty 6:10      

UŻKS Spinaker Węgorzewo- Ełk 10:0   vo                    

LUKS ABC Żak Pisanica – UKS Jantar Gołdap10:0    

XIV kolejka      

OSP Grom Lenarty – KS Giżycko 4:10    

Ełk – UKS Gawliki Wielkie 7:10                                    

LUKS ABC Żak Pisanica – MLKS Czarni Olecko 10:0          

UKS Jantar Gołdap – UŻKS Spinaker Węgorzewo 0:10

Tabela końcowa PLR 2014/2015

1. LUKS ABC Żak Pisanica 14 25 137:58 (+79)

2. UKS Gawliki Wielkie 14 24 133:72 (+61)

3. KS Giżycko 14 20 127:72 (+55)

4. UŻKS Spinaker Węgorzewo 14 18 111:72 (+39)

5. Ełk14 10 80:116 (-36)

6. OSP Grom Lenarty 14 8 84:124 (-40)

7. UKS Jantar Gołdap14 5 50:129 (-79)

8.MLKS Czarni Olecko 14 2 59:138 (-79)

{AdmirorGallery}pisanica444{/AdmirorGallery}

Końcowy ranking indywidualny PLR 2014/2015 (liczba gier, zwycięstwa i porażki, skuteczność w procentach)

1 Królewicz Tyberiusz (Pisanica) 44 43 1 98%

2 Jasińska Marzena (Olecko) 44 38 6 86%

3 Wojciechowski Wojciech (Gawliki W) 41 35 6 85%

4 Rososiński Janusz (Giżycko) 32 29 3 91%

5 Cudnowski Bartosz (Pisanica) 36 28 9 78%

6 Brylowski Dariusz (Ełk) 38 25 13 66%

7 Kurgan Jakub (Pisanica) 42 25 17 59%

8 Pietruczuk Andrzej (Giżycko) 39 23 16 59%

9 Gąsior Stanisław (Gawliki Wlk.) 31 21 10 68%

10 Deneka Jarosław (Węgorzewo) 33 21 12 64%

11 Makar Adam (Gawliki Wlk.) 25 20 5 80%

12 Deneka Bogdan (Węgorzewo) 31 20 11 64%

13 Franczak Michał (Gołdap) 37 20 17 54%

14 Nawrot Jan (Lenarty) 41 20 21 49%

15 Pietrołaj Tadeusz (Lenarty) 41 19 22 46%

16 Śwircz Zdzisław (Giżycko) 33 18 15 54%

17 Skrocki Tomasz (Lenarty) 46 18 28 39%

18 Sasiński Zbigniew (Ełk) 20 17 3 85%

19 Wieliczko Robert (Gawliki Wlk.) 38 17 21 45%

20 Dudziński Dariusz (Węgorzewo) 27 14 13 52%

21 Wójtowicz Tomasz (Węgorzewo) 28 14 14 50%

22 Szczepanik Bogdan (Giżycko) 19 13 6 68%

23 Osowski Andrzej (Ełk) 25 13 12 52%

24 Jurczyk Janusz (Giżycko) 28 12 16 43%

25 Kokocha Damian (Węgorzewo) 16 11 5 69%

26 Markowski Artur (Pisanica) 27 11 16 41%

27 Ziółkowski Dariusz (Giżycko) 16 10 6 62%

28 Pietryga Patryk (Gawliki Wlk.) 14 9 5 64%

29 Łuszczyńska Joanna (Olecko) 43 9 34 21%

30 Kucharski Arkadiusz (Pisanica) 15 8 7 53%

31 Polakowski Józef (Lenarty) 32 8 24 25%

32 Ulewicz Radosław (Gołdap) 17 7 10 41%

33 Wesołowski Damian (Gołdap) 32 7 25 22%

34 Zieliński Sławomir(Gawliki Wlk.) 9 6 3 67%

35 Gnap Krzysztof (Gawliki Wlk.) 13 6 7 46%

36 Niewiarowski Mariusz (Lenarty) 10 5 5 50%

37 Piotrowski Łukasz (Gołdap) 16 5 11 31%

38 Misiun Kacper (Gołdap) 17 5 12 29%

39-40 Botsch Robert (Węgorzewo) 11 4 7 36%

39-40 Dracewicz Dariusz (Ełk) 11 4 7 36%

41 Fiedorowicz Kamil (Olecko) 22 4 18 18%

42 Piórkowski Marcin (Ełk) 11 3 8 27%

43 Czajkowski Tomasz (Ełk) 21 3 18 14%

44 Makarewicz Daniel (Ełk) 24 3 21 12%

45 Bartczak Eugeniusz (Giżycko) 3 2 1 67%

46 Miezianko Dominika (Olecko) 22 2 20 9%

47 Fiedorowicz Damian (Olecko) 39 2 37 5%

48-49 Bobryk Konrad (Pisanica) 1 1 0 100%

48-49 Białousz Zbigniew (Giżycko) 1 1 0 100%

50 Borsukiewicz Filip(Ełk) 5 1 4 20%

51 Konopczyński Zbysław (Lenarty) 9 1 8 11%

52 Oleszczuk Janusz (Gołdap) 10 1 9 10%

53-55 Żygadło Władysław (Węgorzewo) 1 0 1 0%

53-55 Konopczyński Marcin (Lenarty) 1 0 1 0%

53-55 Święcki Damian (Gołdap) 1 0 1 0%

56-57 Rutkowski Marcel (Pisanica) 2 0 2 0%

56-57 Jarzyna Damian (Gołdap)   2 0 2 0%

58 Borsukiewicz Marek (Ełk) 5 0 5 0%

59 Matelak Patrycja (Gawliki Wlk.) 6 0 6 0%

60 Szurc Mateusz (Gołdap) 8 0 8 0%

61 Wieczorek Milena (Gołdap) 11 0 11 0%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Ranking indywidualny poszczególnych drużyn

LUKS ABC „Żak” Pisanica

1 Królewicz Tyberiusz 44 43 1 98%

5 Cudnowski Bartosz   36 28 9 78%

7 Kurgan Jakub 42 25 17 59%

26 Markowski Artur 27 11 16 41%

30 Kucharski Arkadiusz 15 8 7 53%

48-49 Bobryk Konrad   1 1 0 100%

56-57 Rutkowski Marcel 2 0 2 0%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

UKS Gawliki Wielkie

3 Wojciechowski Wojciech 41 35 6 85%

9 Gąsior Stanisław       31 21 10 68%

11 Makar Adam 25 20 5 80%

19 Wieliczko Robert 38 17 21 45%

28 Pietryga Patryk 14 9 5 64%

34 Zieliński Sławomir 9 6 3 67%

35 Gnap Krzysztof 13 6 7 46%

59 Matelak Patrycja 6 0 6 0%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

KS Giżycko

4 Rososiński Janusz 32 29 3 91%

8 Pietruczuk Andrzej 39 23 16 59%

16 Śwircz Zdzisław   33 18 15 54%

22 Szczepanik Bogdan 19 13 6 68%

24 Jurczyk Janusz 28 12 16 43%

27 Ziółkowski Dariusz 16 10 6 62%

45 Bartczak Eugeniusz 3 2 1 67%

48-49 Białousz Zbigniew 1 1 0 100%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

UŻKS Spinaker Węgorzewo

10 Deneka   Jarosław 33 21 12 64%

12 Deneka   Bogdan 31 20 11 64%

20 Dudziński Dariusz 27 14 13 52%

21 Wójtowicz Tomasz 28 14 14 50%

25 Kokocha Damian 16 11 5 69%

39-40 Botsch Robert 11 4 7 36%

53-55 Żygadło Władysław 1 0 1 0%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Ełk

6 Brylowski Dariusz 38 25 13 66%

18 Sasiński Zbigniew 20 17 3 85%

23 Osowski Andrzej 25 13 12 52%

39-40 Dracewicz Dariusz 11 4 7 36%

42 Piórkowski Marcin   11 3 8 27%

43 Czajkowski Tomasz   21 3 18 14%

44 Makarewicz Daniel 24 3 21 12%

50 Borsukiewicz Filip 5 1 4 20%

58 Borsukiewicz Marek 5 0 5 0%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

OSP Grom Lenarty

14 Nawrot Jan   41 20 21 49%

15 Pietrołaj Tadeusz 41 19 22 46%

17 Skrocki Tomasz 46 18 28 39%

31 Polakowski Józef 32 8 24 25%

36 Niewiarowski Mariusz 10 5 5 50%

51 Konopczyński Zbysław 9 1 8 11%

53-55 Konopczyński Marcin 1 0 1 0%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

UKS Jantar Gołdap

13 Franczak Michał 37 20 17 54%

32 Ulewicz   Radosław 17 7 10 41%

33 Wesołowski Damian 32 7 25 22%

37 Piotrowski Łukasz 16 5 11 31%

38 Misiun Kacper 17 5 12 29%

52 Oleszczuk Janusz   10 1 9 10%

53-55 Święcki Damian 1 0 1 0%

56-57 Jarzyna Damian 2 0 2 0%

60 Szurc Mateusz 8 0 8 0%

61 Wieczorek Milena 11 0 11 0%

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

MLKS Czarni Olecko

2 Jasińska   Marzena 44 38 6 86%

29 Łuszczyńska Joanna 43 9 34 21%

41 Fiedorowicz Kamil 22 4 18 18%

46 Miezianko   Dominika 22 2 20 9%

47 Fiedorowicz   Damian 39 2 37 5%

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk Goldap Olecko Pisanica Srokowo Tenis stołowy Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x