Północna Liga Regionalna przed decydująca grą – Zacięta walka, a przy tym świetna zabawa

Fot. nadesłane

Zakończyła się I runda Północnej Ligi Regionalnej w tenisie stołowym. Po feriach czołowa piątka będzie walczyć o miejsca 1-5, a pozostałe zespoły o miejsca 6-10. W pierwszej fazie znakomitą dyspozycję zaprezentowali zawodnicy z Bakałarzewa. Jako jedyni nie doznali porażki (8 zwycięstw i 1 remis). Walka w rundzie finałowej zapowiada się ciekawie, bo straty Gołdapi, Lenart czy Ełku nie są duże i wszystko jest możliwe

W rankingu indywidualnym klasę potwierdził Robert Karniej, który odniósł komplet 33 zwycięstw. Na bardzo wysokiej, ponad 90-procentowej, skuteczności zakończył I rundę Marcin Czarniawski.. Należy przy tym podkreślić, że oprócz sportowej rywalizacji wszyscy świetnie się bawią.

z44662002

Wyniki I rundy

I kolejka

Oldboy Bagbud Giżycko – UKS Gawliki Wielkie 10:5

14 dywizjon Suwałki – UKS Jantar Gołdap 7:10

LKS ”Amators” Pozezdrze – OSP Grom Lenarty 2:10

LUKS ABC Żak Pisanica – UKS Tygrysy Słobódka 10:7

Ełk – Grom Bakałarzewo 9:9

II kolejka

UKS Gawliki Wielkie – Grom Bakałarzewo 3:10

UKS Tygrysy Słobódka – Ełk 10:8

OSP Grom Lenarty – LUKS ABC Żak Pisanica 10:1

UKS Jantar Gołdap – LKS ”Amators” Pozezdrze 10:4

Oldboy Bagbud Giżycko – 14 dywizjon Suwałki 9:9

z44662003

III kolejka

14 dywizjon Suwałki – UKS Gawliki Wielkie 10:7

LKS ”Amators” Pozezdrze – Oldboy Bagbud Giżycko 2:10

LUKS ABC Żak Pisanica – UKS Jantar Gołdap 4:10

Ełk – OSP Grom Lenarty 9:9

Grom Bakałarzewo – UKS Tygrysy Słobódka 10:7

IV kolejka

UKS Gawliki Wielkie – UKS Tygrysy Słobódka 2:10

OSP Grom Lenarty – Grom Bakałarzewo 7:10

UKS Jantar Gołdap – Ełk 9:9

Oldboy Bagbud Giżycko – LUKS ABC Żak Pisanica 10:6

14 dywizjon Suwałki – LKS ”Amators” Pozezdrze 10:7

z44662004

V kolejka

LKS ”Amators” Pozezdrze – UKS Gawliki Wielkie 10:8

LUKS ABC Żak Pisanica – 14 dywizjon Suwałki 7:10

Ełk – Oldboy Bagbud Giżycko 10:7

Grom Bakałarzewo – UKS Jantar Gołdap 10:7

UKS Tygrysy Słobódka – OSP Grom Lenarty 5:10

VI kolejka

UKS Gawliki Wielkie – OSP Grom Lenarty 7:10

UKS Jantar Gołdap – UKS Tygrysy Słobódka 9:9

Oldboy Bagbud Giżycko – Grom Bakałarzewo 2:10

14 dywizjon Suwałki – Ełk 7:10

LKS ”Amators” Pozezdrze – LUKS ABC Żak Pisanica 6:10

z44662005

VII kolejka

LUKS ABC Żak Pisanica- UKS Gawliki Wielkie 10:5

Ełk – LKS ”Amators” Pozezdrze 10:5

Grom Bakałarzewo – 14 dywizjon Suwałki 10:2

UKS Tygrysy Słobódka – Oldboy Bagbud Giżycko 10:5

OSP Grom Lenarty – UKS Jantar Gołdap 8:10

VIII kolejka

UKS Gawliki Wielkie – UKS Jantar Gołdap 2:10

Oldboy Bagbud Giżycko – OSP Grom Lenarty 6:10

14 dywizjon Suwałki – UKS Tygrysy Słobódka 4:10

LKS ”Amators” Pozezdrze – Grom Bakałarzewo 1:10

LUKS ABC Żak Pisanica – Ełk 2:10

z44662006

IX kolejka

Ełk – UKS Gawliki Wielkie 10:2

Grom Bakałarzewo – LUKS ABC Żak Pisanica 10:1

UKS Tygrysy Słobódka – LKS ”Amators” Pozezdrze 10:1

OSP Grom Lenarty – 14 dywizjon Suwałki 10:5

UKS Jantar Gołdap – Oldboy Bagbud Giżycko 10:4

z44662007

Tabela po I rundzie

1 Grom Bakałarzewo 9 17 89:39 (+50)

2 UKS Jantar Gołdap 9 14 85:57 (+28)

3 OSP Grom Lenarty 9 13 84:55 (+29)

4 Ełk 9 13 85:60 (+25)

5 UKS Tygrysy Słobódka 9 11 78:59(+19)

…………………………………………………..

6 Oldboy Bagbud Giżycko 9 7 63:72 (-9)

7 14 dywizjon Suwałki 9 7 64:80 (-16)

8 LUKS ABC Żak Pisanica 9 6 51:78 (-27)

9 LKS ”Amators” Pozezdrze 9 2 38:88 (-50)

10 UKS Gawliki Wielkie   9 0 41:90 (-49)

z44662008

Ranking indywidualny (liczba giwe, zwycięstwa, porażki, procent skuteczności)

1 Karniej Robert (Lenarty) 33 33 0 100%

2 Czarniawski Marcin (Ełk) 30 28 2 93%

3 Różycki Marek (Gołdap) 31 25 6 81%

4 Domalewski Damian (Słobódka) 31 23 8 74%

5-6 Staszkiewicz Dariusz (Bakałarzewo) 28 22 6 79%

5-6 Żyliński Kazimierz (Bakałarzewo) 28 22 6 79%

7 Wojciechowski Wojciech (Giżycko)   29 22 7 76%

8 Wesołowski Grzegorz (Gołdap) 31 22 9 71%

9 Szymański Karol (Bakałarzewo) 29 21 8 72%

10 Zieliński Bogdan ( Suwałki) 31 21 10 68%

11 Sasiński Zbigniew (Ełk) 33 20 13 61%

12 Barszczewski Jakub (Słobódka) 29 18 11 62%

13 Gąsior Stanisław (Gawliki Wielkie) 30 18 12 60%

14 Cudnowski Bartosz (Pisanica)   29 17 12 59%

15 Rososiński Janusz (Giżycko)   28 16 12 57%

16 Brylowski Dariusz (Ełk) 25 15 10 60%

17-18 Karniej Andrzej (Lenarty) 28 15 13 54%

17-18 Malinowski Kacper (Pisanica)   28 15 13 54%

19 Staniszewski Artur ( Suwałki) 23 14 9 61%

20 Aksinowicz Piotr (Słobódka) 27 14 13 52%

21 Wikarski Bogdan (Gołdap) 20 13 7 65%

22 Ścięgaj Adam (Bakałarzewo) 23 12 11 52%

23 Śwircz Zdzisław (Giżycko)       29 12 17 41%

24 Orłów Janusz (Suwałki) 16 11 5 69%

25 Kozłowski Kamil (Słobódka) 27 11 16 41%

26 Dudziński Dariusz (Pozezdrze) 27 10 17 37%

27 Omilian Wojciech (Lenarty) 14 8 6 57%

28 Rutkowski Marcel (Pisanica)   25 8 17 32%

29 Wieliczko Robert (Gawliki Wielkie) 27 8 19 30%

30 Jasińska Marzena (Lenarty) 13 7 6 54%

31 Wójtowicz Tomasz (Pozezdrze) 22 7 15 32%

32 Kupovec Roman (Gołdap) 7 6 1 86%

33 Ziółkowski Dariusz (Pozezdrze) 15 6 9 40%

34 Deneka   Jarosław (Pozezdrze) 19 6 13 32%

35 Gnap Krzysztof (Gawliki Wielkie) 24 6 18 25%

36 Waszkiewicz Rafał ( Suwałki) 28 6 22 21%

37 Bryzwicz Sebastian (Ełk) 19 5 14 26%

38 Norr Łukasz (Gawliki Wielkie) 27 5 22 18%

39 Osowski Andrzej (Ełk) 12 4 8 33%

40-41 Misiun Kacper (Gołdap) 14 4 10 29%

40-41 Niewiarowski Mariusz (Lenarty) 14 4 10 29%

42 Markowski Dominik (Pisanica)   27 4 23 15%

43 Święcki Dominik (Gołdap) 6 3 3 50%

44 Bieńkowski Dariusz (Pozezdrze) 7 3 4 43%

45 Boroziniec Dimitri (Gołdap) 4 2 2 50%

46-47 Kwiatkowski Jarosław   (Ełk) 6 2 4 33%

46-47 Bagan Kamil ( Suwałki) 6 2 4 33%

48-50 Chilicki Dawid (Gołdap) 9 2 7 22%

48-50 Nawrot Jan (Lenarty) 9 2 7 22%

48-50 Skrocki Tomasz (Lenarty) 9 2 7 22%

51 Kozyra Łukasz ( Suwałki) 8 2 6 25%

52 Pietrołaj Tadeusz (Lenarty) 1 1 0 100%

53 Kozakiewicz Bernard (Giżycko)   4 1 3 25%

54 Franczak Michał (Słobódka)   5 1 4 20%

55 Legenzow Igor ( Suwałki) 8 1 7 12%

56 Jurczyk Janusz (Giżycko)   21 1 20 5%

57-58 Matelak Cezary (Bakałarzewo) 1 0 1 0%

57-58 Polanis Waldemar (Bakałarzewo) 1 0 1 0%

59-62 Ziarko Maciej (Pisanica)   2 0 2 0%

59-62 Dracewicz Dariusz (Ełk)   2 0 2 0%

59-62 Aleksiejew Andrej (Gołdap) 2 0 2 0%

59-62 Piekarz Paweł (Gawliki Wielkie) 2 0 2 0%

63-65 Barczak Eugeniusz (Giżycko)   3 0 3 0%

63-65 Siekaniec Leszek (Gawliki Wielkie) 3 0 3 0%

63-65 Ziemba Bartosz (Giżycko)   3 0 3 0%

66 Goworowski Karol ( Suwałki) 6 0 6 0%

67-68 Botsch Robert (Pozezdrze) 9 0 9 0%

67-68 Deneka   Bogdan (Pozezdrze) 9 0 9 0%

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko Goldap Pisanica Pozezdrze sport powszechny Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x