Ranking to znak jakości – W turniejach bywa jednak inaczej

Kilka dni temu zamieściliśmy klasyfikacje klubów tenisa stołowego w kraju. Konkurencja jest ogromna z uwagi przede wszystkim na popularność tej dyscypliny w Polsce. Dziś pora na rankingi indywidualne w poszczególnych kategoriach wiekowych. Uwzględniają one tylko wyniki w turniejach mistrzowskich i klasyfikacyjnych, nie brane są pod uwagę rezultaty w rozgrywkach ligowych. Trudno się przebić do ścisłej czołówki, dlatego miejsca w czołowych dziesiątkach są wymownym osiągnięciem.

 

Seniorki

1 LI  QIAN  30.07.86  KTS  TARNOBRZEG  PODKARPACKIE  400 *

2 SZYMAŃSKA ANTONINA  16.04.83  KS BRONOWIANKA  KRAKÓW  MAŁOPOLSKIE  1150

3 GRZYBOWSKA  KATARZYNA  30.04.89  MKSTS  POLKOWICE  DOLNOŚLĄSKIE  1145

4 STEFAŃSKA  KINGA  22.01.80  KTS  TARNOBRZEG  PODKARPACKIE  1075

5 PASTOR  AGATA  31.03.86  MKSTS  POLKOWICE  DOLNOŚLĄSKIE  1045

6 PIETKIEWICZ MONIKA  29.01.83  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  970

7  SIKORSKA  MAGDALENA  31.05.86  GKS GORZOVIA  GORZÓW  LUBUSKIE  940

8  ŁUCZAKOWSKA  DARIA  20.05.84  KU AZS UE  WROCŁAW  DOLNOŚLĄSKIE   910

9  SZCZERKOWSKA  MAGDALENA  29.08.92  GLKS  NADARZYN  MAZOWIECKIE  905

10 JANTA-LIPIŃSKA  ANNA  25.08.85  KU AZS UE  WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE  820

………………………………………………………………………………………………………..

19 KRZEWICKA  MAJA  12.03.93  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  610

21 ZIELIŃSKA ANNA MONIKA  16.05.92  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  560

37ZAŁOMSKA  ROKSANA  29.04.91  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  390

56 STRAMOWSKA MAŁGORZATA  03.06.92  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  354

Seniorzy

1 SUCH  BARTOSZ  16.03.83  ASTS OLIMPIA-UNIA  GRUDZIĄDZ  KUJAWSKO-POMOR. 1142

2 FLORAS  ROBERT  13.07.92  KS BOGORIA  GRODZISK MAZ.  MAZOWIECKIE  1030

3 GÓRAK  DANIEL  09.10.83  KS BOGORIA  GRODZISK MAZ.  MAZOWIECKIE  1020

4 TOMICKI  JAROSŁAW  17.11.80  PKS OPOKA  TRZEBINIA  MAŁOPOLSKIE  990

5 CHOJNOWSKI  PATRYK  05.04.90  LKS POGOŃ  LĘBORK  POMORSKIE  955

6 GOŁĘBIOWSKI  MATEUSZ  20.07.90  ASTS OLIMPIA-UNIA  GRUDZIĄDZ  KUJAWSKO-POMOR.  900

7 LEWANDOWSKI  TOMASZ  02.08.85  KU AZS POL.RZ.  RZESZÓW  PODKARPACKIE  880

8 MALICKI  SZYMON  20.12.88  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  850

9 DANIEL  ARTUR  28.04.82  LUKS „TREFL”  ZAMOŚĆ  LUBELSKIE  820

10 CHMIEL  PAWEŁ  22.08.86  KU AZS POL.RZ.  RZESZÓW  PODKARPACKIE  820

…………………………………………………………………………………………………………

12 SZARMACH KAROL  09.11.87  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  765

16 SZARMACH BARTOSZ  09.11.87  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  715

58 KARCZ  JACEK  02.02.90  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  338

Młodzieżówki

1SZCZERKOWSKA  MAGDALENA  29.08.92  GLKS  NADARZYN  MAZOWIECKIE  330

2  ZIELIŃSKA  ANNA MONIKA  16.05.92  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  305

3-4  JAWORSKA  ANITA  20.01.90  LKTS  LUBOŃ  WIELKOPOLSKIE  280

ADAMASZEK  BEATA  30.08.92  MKS JEDYNKA  ŁÓDŹ   ŁÓDZKIE  280

5-8  SZULC  ADRIANNA  25.07.90  IKTS NOTEĆ  INOWROCŁAW     KUJAWSKO-POMOR. 245

WOJDYŁA  EWELINA  06.08.90  KKTS  KROSNO  PODKARPACKIE  245

MAZUR  MAGDALENA  19.03.91  MKSTS  POLKOWICE    DOLNOŚLĄSKIE  245

ŻAK  ANNA  11.08.90  KU AZS UE  WROCŁAW  DOLNOŚLĄSKIE  245

9-12  KASZUBA AGATA  06.10.92  IKTS NOTEĆ   INOWROCŁAW   KUJAWSKO-POMOR.  205

KOCOŃ  ANIKA  30.07.92  LUKS  CHEŁMNO  KUJAWSKO-POMOR.  205

GODLEWSKA  IZABELA  01.07.90  KS GORCE  NOWY TARG  MAŁOPOLSKIE  205

KRAWCZYK  IZABELA  23.02.90  AZS PWSZ  NYSA  OPOLSKIE  205

……………………………………………………………………………………..

24 STRAMOWSKA MAŁGORZATA 03.06.92  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  140

Młodzieżowcy

1 CHODORSKI    PIOTR 10.12.91 LKS ODRA GŁOSKA DOLNOŚLĄSKIE 330

2 CHOJNOWSKI  PATRYK  05.04.90  LKS POGOŃ  LĘBORK  POMORSKIE  305

3-4 FERTIKOWSKI  PAWEŁ  12.11.90  KS BOGORIA  GRODZISK MAZ.  MAZOWIECKIE  280

JENDRZEJEWSKI  PATRYK  02.04.90  MOKS SŁONECZNY STOK  BIAŁYSTOK  PODLASKIE  280

5-8 ZIELIŃSKI  KRZYSZTOF  28.04.92  GUKS STS  GORZKOWICE  ŁÓDZKIE  245

DĄBROWSKI  MICHAŁ  23.12.91  LUKS „TREFL”  ZAMOŚĆ  LUBELSKIE  245

GOŁĘBIOWSKI  MATEUSZ  20.07.90  ASTS OLIMPIA-UNIA  GRUDZIĄDZ      KUJAWSKO-POMOR.  245

WASYLKOWSKI  NESTOR  26.02.92  LKS ODRA  GŁOSKA  DOLNOŚLĄSKIE  245

9-12 WIERZCHOWSKI  MICHAŁ  05.01.91  UKTS „ALFA”  RADZYŃ PODLASKI      LUBELSKIE  205

DWORAKOWSKI  RAFAŁ  08.10.92  UKS DWUNASTKA  WROCŁAW  DOLNOŚLĄSKIE  205

NOWALIŃSKI  MACIEJ  18.01.90  LUKS „TREFL”  ZAMOŚĆ  LUBELSKIE  205

BIAŁEK  ARTUR  28.08.92  MOKS SŁONECZNY STOK  BIAŁYSTOK  PODLASKIE  205

……………………………………………………………………………………………………..

17-24 KARCZ  ACEK  02.02.90  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  140

25-32 SZEWCZYK  PIOTR  07.08.92  MUKS „PIŁECZKA”  PISZ  WARM.-MAZURSKIE  120

33-48 KARNIEJ  ROBERT  21.10.91  MLKS CZARNI  OLECKO  WARM.-MAZURSKIE  100

49-58 NAJDA  GRZEGORZ  20.01.91  UKS KONIECZKI  EŁK  WARM.-MAZURSKIE  90

Juniorki

1 KUSIŃSKA  KLAUDIA  22.02.93  GLKS  NADARZYN  MAZOWIECKIE  300 *

2  KRZEWICKA  MAJA  12.03.93  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  751

3  ŚLIFIRCZYK  KATARZYNA  16.03.93  MKS JEDYNKA  ŁÓDŹ ŁÓDZKIE  674

4  NOWOCIN  KATARZYNA  08.06.94  KS SPÓJNIA  WARSZAWA  MAZOWIECKIE  666

5  KACZMAREK  AGNIESZKA  09.02.95  MRKS  GDAŃSK  POMORSKIE  654

6  WABIK  SANDRA  22.10.95  GLKS  NADARZYN  MAZOWIECKIE  654

7  NOWACKA  PAULINA  28.02.94  MKS JEDYNKA  ŁÓDŹ  ŁÓDZKIE  594

8  JABŁOŃSKA  KINGA  15.05.94  KS BRONOWIANKA  KRAKÓW  MAŁOPOLSKIE  572

9  CIĘSZCZYK  NATALIA  03.03.95  GLKS  NADARZYN  MAZOWIECKIE  546

10  JOŃCZYK  ADA  13.11.95  MLKS ŚNIEŻNIK  STRONIE ŚL.  DOLNOŚLĄSKIE 516

………………………………………………………………………………………………….

15 URBAŃCZYK  ANNA  21.08.93  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  464

27 CZARNOMSKA ALICJA  19.10.93  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  312

33 ROMEJKO  MONIKA  01.04.93  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  263

49-52 DOMYSŁAWSKA  EMILIA  10.05.95  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  215

53-56 CHRULSKA  ZUZANNA  13.02.96  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  213

Juniorzy

1 WIŚNIEWSKI  TOMASZ  02.09.93  MRKS  GDAŃSK  POMORSKIE  726

2 NADOLSKI  ŁUKASZ  19.11.93  KU AZS UE  WROCŁAW  DOLNOŚLĄSKIE  709

3 BAŃKOSZ  MICHAŁ  02.04.95 KU AZS UE  WROCŁAW  DOLNOŚLĄSKIE  702

4 DYJAS  JAKUB  09.10.95  KST ELEKTRYK-MAXIMUS  TORUŃ  KUJAWSKO-POMOR.  674

5 ŚCIBLAK  MARCIN  29.09.93    MRKS  GDAŃSK  POMORSKIE  612

6 KORYCKI  MICHAŁ  02.11.93  MTS  KWIDZYN  POMORSKIE  592

7 WITKOWSKI  ANTONI  02.02.94  GLKS  NADARZYN  MAZOWIECKIE  590

8 KULPA  KONRAD 02.12.94  KST ELEKTRYK-MAXIMUS  TORUŃ  KUJAWSKO-POMOR.  574

9 PUCHALSKI  KAMIL  07.09.94  UKS DOJLIDY    BIAŁYSTOK  PODLASKIE  514

10 TROKA  MATEUSZ  17.12.93  KS AZS-AWFIS  GDAŃSK  POMORSKIE  510

……………………………………………………………………………………………….

15 WIĘCEK  ADRIAN  27.06.95    MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  458

26 GARBINO PIOTR 17.01.93  ITR  IŁAWA  WARM.-MAZURSKIE  327

47 RAMENDA  ADAM  08.10.95 LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  222

61 GASIUL  JAKUB  22.08.95  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  205

Kadetki

1 BAJOR  NATALIA  07.03.97  KU AZS UE  WROCŁAW  DOLNOŚLĄSKIE  586

2 NOWAK  ALEKSANDRA  07.12.96  LZS VICTORIA  CHRÓŚCICE  OPOLSKIE  519

3 KIEDROWSKA  JOANNA  05.05.96  GKTS  GDAŃSK  POMORSKIE  498

4 FALARZ  ALEKSANDRA  24.01.96  LKS BRZOSTOWIANKA  BRZOSTEK  PODKARPACKIE  485

5 DĄBROWSKA  ALEKSANDRA  22.03.96  UKS TS „ÓSEMKA”  BIAŁYSTOK  PODLASKIE  466

6 KRZYSIEK  PAULINA  12.08.96  OSKIR PODWAWELSKI  KRAKÓW  MAŁOPOLSKIE  430

7 CHRULSKA  ZUZANNA  13.02.96  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  430

8 OLCZAK  HONORATA  18.04.96  UKS  SUCHA KOSZAL.  ZACHODNIOPOMOR.  398

9 CHRABĄSZCZ  MARTA  13.06.97  MKS ROKITA  BRZEG DOLNY  DOLNOŚLĄSKIE  391

10 DRZOZGA  JULIA  19.07.96 KTS MOKSIR  ZAWADZKIE  OPOLSKIE  374

…………………………………………………………………………………………..

19 WOŹNIAK  ZUZANNA EWA  05.06.97  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  308

52-56 KISIEL  NATALIA  30.06.97  LUKS ABC ŻAK  PISANICA  WARM.-MAZURSKIE  181

Kadeci

1 DOSZ  ADAM   08.11.96  LKS POGOŃ  LĘBORK  POMORSKIE  566

2 ZATÓWKA  PATRYK  10.04.97  KS BOGORIA GRODZISK MAZ.  MAZOWIECKIE  526

3 BUREK  SZYMON  10.05.97  MLKS ŚNIEŻNIK  STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE  468

4 GIEŁAŻYN  MATEUSZ  07.05.96  GKS TĘCZA  NOWA WIEŚ LĘB.  POMORSKIE  466

5 KREFT  DAMIAN  17.12.96  MRKS  GDAŃSK  POMORSKIE  462

6 SPYCHAŁA  ADRIAN  11.05.96  ZKS  DRZONKÓW  LUBUSKIE  457

7 FOLWARSKI  JAKUB  03.05.96  MKS POGOŃ   SIEDLCE  MAZOWIECKIE  436

8 KACZOR  JAN  11.01.96  KS BRONOWIANKA  KRAKÓW  MAŁOPOLSKIE  430

9 MASŁOWSKI  JAKUB  10.01.96  UKS ZARABIE  MYŚLENICE  MAŁOPOLSKIE  413

10 WERECKI  ALEKSANDER  14.02.99  UKS „RETURN”  PIASECZNO  MAZOWIECKIE  408

…………………………………………………………………………………….

14 KULIGOWSKI  ALEKSANDER  05.07.96  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  351

17 KOTOWSKI TOMASZ  05.07.98  LUKS ABC ŻAK  PISANICA  WARM.-MAZURSKIE  314

40 SZEWCZYK  SZYMON  05.12.97  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE   199

46-50 JARMUŁOWICZ  KAMIL  05.11.96  MLKS OSTRÓDZIANKA  OSTRÓDA  WARM.-MAZURSKIE  188

Młodziczki

1 BAGROWSKA  KATARZYNA 03.05.98  MLUKS NADWIŚLANIN  PŁOCK  MAZOWIECKIE  422

2 WRZOSEK  DIANA  22.09.98  MLUKS DWÓJKA  RAWA MAZOWIECKA  ŁÓDZKIE  393

3 GALUS  KATARZYNA  21.02.98  LUKS „SKRZYSZÓW”  SKRZYSZÓW  MAŁOPOLSKIE  384

4 LALAK  KAROLINA  08.06.98  KS SYGNAŁ  LUBLIN  LUBELSKIE  381

5 LECH  ELŻBIETA  07.07.98  MKS TARNOVIA  TARNÓW  MAŁOPOLSKIE  377

6 TOKARCZYK  KAROLINA 07.03.98  LITS ANDERS-JEDNOŚĆ  ŻYWIEC  ŚLĄSKIE  363

7 STACHECKA  PAULINA  16.01.98  MLUKS DWÓJKA  RAWA MAZOWIECKA  ŁÓDZKIE  341

8 ŚLĄZAK  JULIA  18.06.99  ULKS ASTS  ŁASK  ŁÓDZKIE  320

9 WOJTKOWSKA  ZUZANNA  21.06.98  MKS „START”  LUBRANIEC  KUJAWSKO-POMOR.  313

10 ŁOSIŃSKA  KINGA  06.01.98  UKS LIS  SIERAKOWICE  POMORSKIE  298

……………………………………………………………………………………………

39 MACIEJEWSKA  PAULINA  22.06.98  MLKS CZARNI  OLECKO  WARM.-MAZURSKIE  168

43 ŻUKOWSKA PAULINA  22.04.98  LUKS ABC ŻAK  PISANICA  WARM.-MAZURSKIE  165

56-57 MAŃKIEWICZ MAJA  28.07.99  LUKS „WARMIA”  LIDZBARK WARM.  WARM.-MAZURSKIE  147

Młodzicy

1 WERECKI  ALEKSANDER  14.02.99  UKS „RETURN”  PIASECZNO  MAZOWIECKIE  434

2 KOTOWSKI  TOMASZ  05.07.98  LUKS ABC ŻAK  PISANICA  WARM.-MAZURSKIE  423

3 DOSZ  SŁAWOMIR  08.08.98  LKS POGOŃ  LĘBORK  POMORSKIE  389

4 MAĆKOWSKI NIKODEM  25.06.98  UKS JUNIOR  LESZNO  WIELKOPOLSKIE  367

5 BARAN  SEBASTIAN  14.07.98  MOSIR  MYSŁOWICE  ŚLĄSKIE  351

6 FELKEL  GRZEGORZ  07.08.98  SILESIA MIECHOWICE  BYTOM  ŚLĄSKIE  350

7 RÓŻAK  JAKUB  09.09.98  KS STELLA  GNIEZNO  WIELKOPOLSKIE  337

8 GRONOWSKI  WOJCIECH  08.05.98  LUKS  CHEŁMNO  KUJAWSKO-POMOR.  318

9 NALEPA  KAMIL  05.02.99  UKS GIM-TIM 5  STALOWA WOLA   PODKARPACKIE  314

10 POLAŃSKI  JAKUB  07.07.98  MLUKS DWÓJKA  RAWA MAZOWIECKA  ŁÓDZKIE  286

…………………………………………………………………………………………………………

43 CUDNOWSKI  BARTOSZ  02.05.98  LUKS ABC ŻAK  PISANICA  WARM.-MAZURSKIE  157

47 URBANOWICZ  KAMIL  27.07.99  LUKS  ORNETA  WARM.-MAZURSKIE  155

 

Rankingi na podstawie strony internetowej agamar

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x